škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Geri Viteste Araba Yakıt Tüketir mi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anarche

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
DH forumunda böyke bir konu var. Sizin fikirleriniz nelerdir? Hergün gittiğim yolu geri geri gitmeyi planlıyorum ben.

Konunun ilk mesajı:
Alıntı
Otobüs şoförü bir abimiz araba geri viteste yakıt tüketmez dedi. Bu ne kadar doğrudur?

http://forum.donanimhaber.com/m_87145126/tm.htm

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Neden tüketmesin ki? Sonuçta hareket etmek için bir enerjiye ihtiyaç var. Bu enerji nereden gelecek?

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öyle bir şey olsa herkes ters gitmeye çalışırdı :)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Karıştırmış olmalı yakıt elbette tüketir , geri viteste kilometre işlemez ;)

Çevrimdışı umutt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kesinlik le yanlış anlamıştır konuyu o şöför .. bu araba gitmesi için gereken günü acaba nereden alıcak itekliyerek mi yoksa aküden mi ?

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumu okudumda geri giderken egsozdan geri alıp  yakıt üretir diyenler bayağı fazla hemen şimdi sanayiiye gidiyorum eksozu sis farinin ordan öne cikarticam devir ekonomi devri.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
neresinden tutsan....tutmazzz.....hani hep geri git....depoyu bitir...sıfır km de 300TL yaktım....e 100 km de, tanımsız, açıklanamaz, mantıksız....fizik matematik yetmez cevabı bulmaya

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
DH'deki saçma konulardan bir tanesi.Milletle ciddi bir şekilde gır gır geçiyor.Öneriler, yorumlar sanki çok ciddi bir konu gibi:)

Çevrimdışı Sinful

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yazıyı okuduğumdan beri geri geri gidiyorum hem çok eğlenceli hem yakıt harcamıyorum bence siz de denemelisiniz :D Sanayideki ustamla konuştum egzozu öne aldırıp geri vitesi 3 kademe yaptırcam aslında komple şasiyi ters çevirmeyi düşünüyorum geri geri çok dikkat çekmesin diye hahaha

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sinful;457669
Yazıyı okuduğumdan beri geri geri gidiyorum hem çok eğlenceli hem yakıt harcamıyorum bence siz de denemelisiniz :D Sanayideki ustamla konuştum egzozu öne aldırıp geri vitesi 3 kademe yaptırcam aslında komple şasiyi ters çevirmeyi düşünüyorum geri geri çok dikkat çekmesin diye hahaha

Öyle yaparsanız eksoz yine terste kalacak yapmayın yahu

Çevrimdışı emreozukan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
evet tabikide tüketmez hemde 100 km gidersen depon 5 lt dolar hatta :hanz: :hanz: :hanz:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Sinful;457669

Alıntı yapılan: anamarina;457647
Forumu okudumda geri giderken egsozdan geri alıp  yakıt üretir diyenler bayağı fazla hemen şimdi sanayiiye gidiyorum eksozu sis farinin ordan öne cikarticam devir ekonomi devri.
"Aracım geri geri en fazla 35-40km/s sürat yapıyor, ne yapayım? Çip mi yapayım, çöpe mi atayım" şeklinde açılacak tüm yeni başlıkları sileceğimi peşinen bildiririm.:D

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ugur A.;457676
"Aracım geri geri en fazla 35-40km/s sürat yapıyor, ne yapayım? Çip mi yapayım, çöpe mi atayım" şeklinde açılacak tüm yeni başlıkları sileceğimi peşinen bildiririm.:D

Şnorkel işine girişecektim, konu başlığı açacaktım, bak yanlış anlaşılacak şimdi.

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geri şoförlüğüm iyidir baña uyar
Öyle bir sey olsa mühendisler aracı ona gore tasarlardi