škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yardımınıza ihtiyacım var

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ylmzbysl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediorum
Fabia 1.4 comfort 86 beygir araba bakıorum ilk arabam olucak bütün yaz çalıştım 14000 lira bütçem var 13750 ye bir satıcıyla anlaştım sayılır araba 181 bin km rengi beyaz sadece ön sol çamurluk değişmiş boya yok araçda ancak bir tek arızası 5. vitese geçmiormuş parçasını alıp taktırmış ancak usta yapamış başkasına yaptırcakmış pazartesi arabayı almaya gidicez ilerde bana yine sıkıntı yaşatırmı araç nasıl fiyatına göre kullanan arkadaşlar memnun mu yakıtı nasıl arabadan hiç anlamam ilk arabam olucak yardımcı olursanız sevinirim yekrar teşekkürler

Çevrimdışı ylmzbysl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
servise götürcem  servise gittiğimde nelerine baktırmam gerekir ilerde satıcak olursam satabilirmiyim kronik bir arızası çıkar mı bu vites işi sizce büyük bir sıkıntımıdır ?

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç hiç temiz durmuyor. Sadece sol değil sağ çamurlukta da işlem var büyük ihtimalle. Vites sorunu da araçtan vazgeçmek için yeterli bir sebep. Ben olsam yanaşmazdım..

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
alınmaması gereken bir araç.. seni çok üzebilir..

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2001 model 1.4 Comfort model Fabia'lar 68 beygirdir. Ve 2001 model bir araç alacaksanız kozmetik kusurlara değil daha çok mekanik aksamlara dikkat etmenizi öneririm.

Tabiki ağır hasar almış ve toplanmış bir araç almayın , ancak 12 yıllık bir araçta boyaya , çamurlukmuş , kapıymış gibi değişenlere çok fazla takılmayın.
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2013, 20:41:23 Gönderen: umtdrn »

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ön Sağ-Sol çamurluklarda hem değişim hemde boya rengi tutturulamamış görünüyor. Zaten ön tampondaki izlerde enteresan. Arka tampon sağ ve solundaki izlerde ki tamponda yerine oturtulamamış arkadan da darbe izlerini taşıyor.Bagajın taban sacı mutlaka incelenmeli.Aracın motor kaputunu açın ve ön konsolun org. olup olmadığına mutlaka bakılmalı (Sağ sol çamurlukları bileştiren yatay siyah saç). Tam emin değilim ama tampondaki izler bende epey bir soru işareti bıraktı.Kısacası kaporta özellikle önden ve bel altı hiç temiz bir araç değil. Vitesin 5' ten atması bir tarafa şanzımanın genel hali ne alemde?
Kısacası önden darbeli araçlarda yolda giderken direksiyonun durumuda önemli.Düz giderken sağa yada sola açılı duruyorsa şase kapanmış yada açılmış demektir. Bunlara hep bakılacak ama satıcının bulunduğu şehirde değil.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim eski aracım da 5. vitese geçmiyordu. o şekilde almıştık . yolda giderken babam geçirmeye çalışıyor, sonra vites elinde kalıyor. komple şanzuman iniyor, baskı balata, şanzuman.vs derken 2000 tl masrafı çıkmıştı. üç kuruş fazla ver iyi birşey al

Çevrimdışı ylmzbysl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yardımlarınız için teşekkur ederim alanyadan antalyaya gidip bakmama masraf yapmama değmiyceek galiba