škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ses

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOZGADİ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arabayı yeni aldım mekanikten falan da pek fazla anlamıyorum. Arabanın sağ ön tekerden tıkırtı geliyor. Ses bazen kesiliyor bazen devam ediyor. Lastikçiye götürdüm taş vardır dedi söktü lastiği ses bir ara kesildi fakat şu anda dediğim gibi ara ara geliyor. Arabayı hemen sanayiye götürmek istemiyorum ustalar acemi olduğumu anlayıp fazladan masraf çıkartırlar diye. Bu durumda ne yapabilirim o sesin kesilmesi için?

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YOZGADİ;438306
Arabayı yeni aldım mekanikten falan da pek fazla anlamıyorum. Arabanın sağ ön tekerden tıkırtı geliyor. Ses bazen kesiliyor bazen devam ediyor. Lastikçiye götürdüm taş vardır dedi söktü lastiği ses bir ara kesildi fakat şu anda dediğim gibi ara ara geliyor. Arabayı hemen sanayiye götürmek istemiyorum ustalar acemi olduğumu anlayıp fazladan masraf çıkartırlar diye. Bu durumda ne yapabilirim o sesin kesilmesi için?

abi ön takımda bilyalar var onları bir baktır istersen bir cıvırtı da geliyormu

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Usta da anlamıyorsa yapacak birşey yok, o şekil kullanacaksınız mecbur...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı emrsln

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ozellikle bozuk yolda tumsekli yolda lak lak sesi gibi mi? Ayni sorun bendede var daha cozemedik amortisorler dediler amortisor kafasi dediler degistik duzelmedi yarun yada oburku gun baktiricam tekrar sonuc alirsam sana haber veririm

Çevrimdışı segoar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
rotlarına baktır derim bilye olsa vedamlı öter bence

Çevrimdışı blackemre

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Takozlardan ya da rottan olabilir.Benim ön tekerlerden de gacırtı ve tıkırtı sesi geliyordu.Takozları ve  z rot başlarını değiştirdim,geçti.

Çevrimdışı musti22160

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde ön solda bir iki ses vardı bilye sesi felan ustaya verdik arabayı sağ sol aks kafası değişti sol rot başı felan değişti sol taraftaki ses kesildi şimdide sağ tarafta bi ses var çukurda felan ses yok ama pürüzlü bi yolda gidince gıcır gıcır bi ses yapıyo salıncak burçlarından olabilirmi diye düşünüyorum çünki tek düşüşlerde ses yok pürüzlü yolda devamlı ses var