škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skodaturkey'nin ilk fabia 3'ü satılıktır artık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Ilk arayan önemlidir. Satma niyetiniz varsa adam da vazgecmediyse verin derim.

Beklemek bir ilan icin kaybettirir hep. Sadece tecrubemi aktarayim dedim.

Bu arada bosline deyince 2004 1.2 htp'lerin bazıları manuel camliydi. Gokhan ve bende o partiden vardi :) ey gidi gunler. Yanina bi tanidik yanasir da el isareti ile sag cami ac der ya :rm: hic istemezdim onu :D Forumda da az dalga gecmedi Ugur abiler sagolsunlar. Ama daha cok mygokhan'a cektirdiler.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konu sahibi hocam herkesin kendi malı oyüzden belirledignz fiyattan zorda kalmadıkça düşmeyin lütfen.

Ayrıca 2500 lira fark için bile az kullanılmış ikinci el araba alanlar oluyor gayet doğal herkesin kendi doğrusu, adam 10 depo benzin parasını bosa vermeyim diyor SONUC OLARAK herkes sıfır hastası değil OYUZDEN fiyatınızı öldürmeyin cok

Umarım en yakın zamanda satılır
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben olsam kapaklı jantlarla satarım, alaşım jantları da ayrı satarım...Yoksa arabayla beraber bedavaya gidecek ve janta verdiğiniz para buharlaşacak...
Ayrıca donanım konusunda boş yorumu yapan arkadaşlara katılıyorum, arabanızın daha alt donanımı olmadığına göre buna boş demek doğrudur, güvenlik donanımları zaten mecburi ve abs, esp gibi donanımlar artık 2014 üzeri her araçta olmak zorunda...
2005 de aldığım fabia classic classic versiyonuydu, klima, yol bilgisayarı, uk merkezi kilit gibi şeyler vardı ama sonuçta boştu işte...
Hayırlı satışlar.
« Son Düzenleme: 29 Eylül 2015, 08:22:30 Gönderen: Engin E »
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aslına bakarsanız araç boş değil şöyle ki Türkiye dışındaki bazı pazarlarda aynı aracı mercek farsız ve dokunmatik ekransız satılmaktadır.(bkz. Rusya) Türkiye deki birçok araca göre donanımlılarında dahi bulunmayan özellikler var.Bu yüzden Türkiye pazarına göre modelin boş modeli denmesi yeterli olacaktır.Yoksa Fabianın çok daha boş modelleri mevcut.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;534584
Evet arkadaşlar yaklaşık 6 ay önce aldığım ve ilk fabia III aldım başlığını attığım fabiamı satıyorum, satma nedenim tamamen nakit ihtiyacı, çok memnun kaldım bu 6 aylık sürede, fabia 3'ün bende bıraktığı izlenim ise tamamen sağlam, görevini iyi yapan bi araç olması. Aşağıda konu linki ve ilan linki bulunmakta, fiyatı doğru yazıp yazmadığımı değerlendirirseniz sevinirim, iyi forumlar

Konu
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=30464

İlan
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2015-skoda-fabia-5500-km-ambition-1.2-tsi-90-hp-manuel-vites-233323862/detay/

41.500 yazılır 41.250 ye satılır :) Allah hayirlı satışlar versin :)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Boş-dolu mevzusunu artık yazmayın arkadaşlar.
Teşekkür ederim.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;534751
...2004 1.2 htp'lerin bazıları manuel camliydi. Gokhan ve bende o partiden vardi :) ey gidi gunler. Yanina bi tanidik yanasir da el isareti ile sag cami ac der ya :rm: hic istemezdim onu :D Forumda da az dalga gecmedi Ugur abiler sagolsunlar. Ama daha cok mygokhan'a cektirdiler.
Herkes dalga geçiyordu da niye bir tek benim adımı ifşa ediyon ya?! Hey gidi maviş ya! vRS tamponu bile vardı.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;534584
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2015-skoda-fabia-5500-km-ambition-1.2-tsi-90-hp-manuel-vites-233323862/detay/

Üstat daha önce yazdıklarım bir boş dolu meselesine kurban gitti. Bence ilanda taktiği değiştirmeli ve Aracı viaportta gösterecek olman harici açıklamaları silmelisin. Hani ben araç alacak olsam ve bu aracı beğeniyor olsam reklam yazanı değil en sade ve fiyatı en makul yazanı bulmak isterdim.

41250 tl iyi bir fiyat ama ben modeli skoda web sitesinden inceleyip fiyat listesine bakınca kabaca fiyatı 45000tl olarak algılarım. Açıkçası jant zevk meselesi ve kimse ekstra para ödemek istemez. O sebeple 40000tl diye düşünerek telefon açardım ve açıkça bu talebimi iletirdim. Düşündüğün gibi satman dileğiyle.

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;536939
Üstat daha önce yazdıklarım bir boş dolu meselesine kurban gitti. Bence ilanda taktiği değiştirmeli ve Aracı viaportta gösterecek olman harici açıklamaları silmelisin. Hani ben araç alacak olsam ve bu aracı beğeniyor olsam reklam yazanı değil en sade ve fiyatı en makul yazanı bulmak isterdim.

41250 tl iyi bir fiyat ama ben modeli skoda web sitesinden inceleyip fiyat listesine bakınca kabaca fiyatı 45000tl olarak algılarım. Açıkçası jant zevk meselesi ve kimse ekstra para ödemek istemez. O sebeple 40000tl diye düşünerek telefon açardım ve açıkça bu talebimi iletirdim. Düşündüğün gibi satman dileğiyle.

Dostum düşüncen için teşekkür ederim, bi arkadaş ilk arayanlar önemlidir demişti ve ben 40.000 teklif edeni reddetmiştim, reddetmeseydim 41 e anlaşırdık büyük ihtimalle. Ama arkadaş araç almış. Neyse.
İlandaki yazdıklarım müşteriyi kaçıracak şeyler değil, gereksiz uzunda olabilir ama alıcı yok piyasada. Sonbaharda genelde satışlar azalıyor, ilkbahar yaz ayları daha yüksek oluyor satışlar. Bide buna ülkedeki ekonomik belirsizlikler eklenince ortam durgun baya.
Fiyatım uygun aslında ama alacak kişi yok, 40 bini verecek adam 41 i verebilir zaten. Ben aracımı çok emin ki bahar yaz aylarında 43 e net satabilirim. 2-3 bin az para değil, bu farka çok insan var ikinciel alan, ki ben o aylarda sıfıryla aynı fiyatta araçların ilanlarda dolup taştığını gördüm.
Gerekirse nakit ihtiyacımı başka şekilde çözüp satmicam fabiamı. Kalsın, şimdi 40 a satıcağıma gelecek zamlarla seneye 45 e satarım ilkbaharda. Fiyatı iyice öldürmeye gerek yok, ilk defa araba alıp satmıyorum zaten, piyasanın nasıl döndüğünü biliyorum. Ama yinede sağol düşündüğün için.

Çevrimdışı nerhal61

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracın jantlarını gösterecek bir foto da eklemelisiniz. iyi satışlar

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nerhal61;536953
Aracın jantlarını gösterecek bir foto da eklemelisiniz. iyi satışlar

Eklerim hocamda pek umudum yok artık.

Çevrimdışı nerhal61

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;536955
Eklerim hocamda pek umudum yok artık.

Bence umutsuzlanmayın. Ama sunuş, reklam bu işte önemli. Bir kaç eleştiri; kabul ederseniz.

Sizin fiyat sıfır araç alacaklar için cazibe oluşturmalı. Sıfır araç alımında da genelde daha donanımlı araçlar tercih ediliyor.

Fabia'nın emsal modellerden en büyük artısı dış görünüşü; tasarımı. Bu sebeple aracı satmak için değil de öylesine çekilmiş fotolar gibi geldi bana.

Ayrıca bu aracı alacak kişi mutlaka sıfırını ve üst donanımı da incelemiştir. Hani içeride nispeten basit kalacak görüntüleri koymayabilirsiniz. Araştırsınlar! :)

Öne çıkan özellikleri, kasası, yakıt tüketimi ve multimedia teybi olmalı. Bunu da fiyatla kombine edebilirsiniz. 45.700 sıfır fiyatına göre 41.250 bence iyi rakam. 41 e satılacaktır.

Kolay gelsin

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Eleştiriyi tabiki kabul ederim, sağolun ilgi göstermişsiniz.
Lakin ben hala potansiyel alıcı kitlesinin az olduğunu düşünüyorum. İlanda değişiklik yapmicam. Aracı alacak olan sıfır gibi model bi araç alacağı için fotoğraflar çok etkili olmaz bence. Ha 2005 model bi araç satsaydım aracın kondisyonu açısından fotoğraflar önemli olurdu. Nasip varsa buluyor. dert yok

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
40 bin lira çok ölü bi fiyat bence.dediğiniz gibi bende sıfırı kadar para isteyen adamlar yüzünden sıfır araba aldım.siz sıfırı 45 olan sıfır gibi arabanızı 41 e satıyorsunuz gayet normal ve güzel bi fiyat bence.ben olsam 41 e kaçırmazdım bu aracı.o yüzden siz öldü fiyat verenlere aldırış etmeyin derim.arabanız değerli bi kusuru yok herkes mal alırken öldürmeye satarken yüceltmeye çalışıyorlar

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;537005
40 bin lira çok ölü bi fiyat bence.dediğiniz gibi bende sıfırı kadar para isteyen adamlar yüzünden sıfır araba aldım.siz sıfırı 45 olan sıfır gibi arabanızı 41 e satıyorsunuz gayet normal ve güzel bi fiyat bence.ben olsam 41 e kaçırmazdım bu aracı.o yüzden siz öldü fiyat verenlere aldırış etmeyin derim.arabanız değerli bi kusuru yok herkes mal alırken öldürmeye satarken yüceltmeye çalışıyorlar

Sağolun hocam, farkındayım durumun, dediğiniz gibi