škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Açık Hava Filtresi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 34HL3797

• VIP
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2011 model Roomster aracıma açık hava filtresi takmak istiyorum ama çok bilgi eksikliğim var, istediğim tek şey motordan güzel bir ses almak :D Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler :ok::ok:

internette araştırıyorum 10 TL den başlıyo fiyatlar, anormal geldi açıkcası :D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Aracın 1.2 ise sanırım 50 mm boğaz var, ona uygun bir kelepçe, hortum ve açık filtre al,  sesten başka faydası olmayacak ;)

Ne kadar ucuz o kadar kelek denebilir.

Çevrimdışı 34HL3797

• VIP
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;376313
Aracın 1.2 ise sanırım 50 mm boğaz var, ona uygun bir kelepçe, hortum ve açık filtre al,  sesten başka faydası olmayacak ;)

Ne kadar ucuz o kadar kelek denebilir.

aynen abi araç 1.2 55 kw

zaten araçta uzun bir süre durcağını sanmıyorum hevesim geçene kadar takılı durucak ama dandik bişide istemiyorum açıkcası :krk:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: 34HL3797;376315
aynen abi araç 1.2 55 kw

zaten araçta uzun bir süre durcağını sanmıyorum hevesim geçene kadar takılı durucak ama dandik bişide istemiyorum açıkcası :krk:

1.2 hacme uygun filtre al, büyük motor filtresi alırsan istediğin ses çıkmayabilir, hortumla filtrenin temiz soğuk hava alacağı yere yaklaştır ya da hazır kitlerden al  ;)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanayiye git kamyoncu parçacılarından körüklü hava borusu al çapını söyleyip, sonra bir tanede uygun fiyatlı filtreyi al bağla ucuna bitti gitti :) madem amacın sadece merak giderme ve ses en uygun bu şekilde halledersin :)

Çevrimdışı 34HL3797

• VIP
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;376417
Sanayiye git kamyoncu parçacılarından körüklü hava borusu al çapını söyleyip, sonra bir tanede uygun fiyatlı filtreyi al bağla ucuna bitti gitti :) madem amacın sadece merak giderme ve ses en uygun bu şekilde halledersin :)

okadarda değil be abi :P

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 34HL3797;378765
okadarda değil be abi :P

Niye yahu :) ben neredeyse 1 sene boyunca o şekilde kullandım :) aynı borunun daha dandiğini git tuning mağazasından sor kaç para çekiyorlardı :) ne gereği var, sonra zaten kendi kitimi kendim yaptım :)