škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Bayii

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese selamun aleykum abiler kardeşler sizlere bir sorum olacak; Bursada yaşıyorum 98 model felcia var ilk sahibiyiz 143binde kazasız boyasız artık satmaya karar verdik rapid 1.2 TSI ambition almayı düşünüyoruz. Benim sorum şu bursa sertepe otoya gittik internet fiyatından daha yüksek fiyatlar söylüyolar pazarlıkta bir süre sonra resmen masadan kalkıyolar tutumlarını beğenmedim. acaba daha ucuza bulabileceğim bir bayi bursa çevresinde (gebze balıkesir vs.) varmı tecrübe edenler cevap verebilir mi?

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Telefondan Kocaeli Özdağlardan fiyat alın. Bursa dan aradığınızı söyleyin size özelden bir numara atacağım. Geçen yaz Bursa dan bir arkadaş sizden almış aracı vs diye girin bakalım istediğiniz rakamı alabilecek misiniz. İstediğiniz değeri söylemezse Bursa bayisi şukadara veriyordu vs deyin birşeyler yapar diye düşünüyorum.

Çevrimdışı by_tncy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: melo_32_75;563519
Herkese selamun aleykum abiler kardeşler sizlere bir sorum olacak; Bursada yaşıyorum 98 model felcia var ilk sahibiyiz 143binde kazasız boyasız artık satmaya karar verdik rapid 1.2 TSI ambition almayı düşünüyoruz. Benim sorum şu bursa sertepe otoya gittik internet fiyatından daha yüksek fiyatlar söylüyolar pazarlıkta bir süre sonra resmen masadan kalkıyolar tutumlarını beğenmedim. acaba daha ucuza bulabileceğim bir bayi bursa çevresinde (gebze balıkesir vs.) varmı tecrübe edenler cevap verebilir mi?

Usta eğer öyle bir durum var ise aç skoda bayilerinin listesini başla aramaya boşverin onların mal satası yoktur çok ilgili satış danışmanları çıkıyor mesela ben boludayım arabamı düzceden almama rağmen bir arkadaşa araç ararken telefonda tanıştığımız sakarya bayinde çalışan bir abiyle şu anda hal hatır sormak için bile bir birimizi arıyoruz kendi satışdanışmanım keza öyle uzak demez iseniz sakarya bayisi ile görüşebiliriz ve elinden gelenide yapacağına inanıyorum

Çevrimdışı mesut_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba kardeşim Türkiye genelinde en fazla İstanbul'da bayi var. Birbirleriyle rekabet içindeler. Bana kalırsa İstanbul'daki bütün bayileri ara en düşük kim fiyat verirse aynı fiyatı buradaki bayiye de söyle belki aynı fiyata o da verebilir. Hatta yakın illeri hepsini ara ellerinde 2015 model kalan varsa çok çok uygun fiyata da alabilirsin.

Çevrimdışı guthrie

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesut_;563895
Merhaba kardeşim Türkiye genelinde en fazla İstanbul'da bayi var. Birbirleriyle rekabet içindeler. Bana kalırsa İstanbul'daki bütün bayileri ara en düşük kim fiyat verirse aynı fiyatı buradaki bayiye de söyle belki aynı fiyata o da verebilir. Hatta yakın illeri hepsini ara ellerinde 2015 model kalan varsa çok çok uygun fiyata da alabilirsin.

Sifir aracta istanbul bayileri ile anadoludaki bayiler arasinda 1500 ~2000 lira fark oluyor bizzat sahidim

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guthrie;564041
Sifir aracta istanbul bayileri ile anadoludaki bayiler arasinda 1500 ~2000 lira fark oluyor bizzat sahidim

foruma çok giremiyorum hepinize teşekkür ederim en iyisi kocaeli aradım ve baya indirim aldım