škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Adil kandaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aradım servisi benim önümdeki ekranda  ne yazarsa tarih olarak ben onu bazalırım dedi aracın start stopu arızalandı   dün araba calışmadı ben böyle  sorunlu bir araç daha görmedim

G8341 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Adil kandaz;639277
Aradım servisi benim önümdeki ekranda  ne yazarsa tarih olarak ben onu bazalırım dedi aracın start stopu arızalandı   dün araba calışmadı ben böyle  sorunlu bir araç daha görmedim

Evet, keşke mazda 3 alıp sorunsuz sorunsuz kullansaydınız. Büyük geçmiş olsun. Umarım sorunlarınız çözülür.

Çevrimdışı Adil kandaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
slm lar   super b gizli özelliklerini açtırdı amerikan park açtırdı ancak muayeneden geçerimi kalırmı bilgisi olan varmı

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi günler şu kapıdaki tweeter çevresine krom parça var mı Superb 3 te bilgisi olan var mı çok hoş durduğunu düşünüyorum eğer bulabilirsem alacağım bilgisi olan veya yapan var mı ?

GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
evet cok pahali birde paypal olmadan getirebilirmi.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Adil kandaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
s. a bu kapılardan gelen gart gurt  fitil seslerini  nasıl çözecez  silikon sprey dısı da kalıcı bir yöntemi olan varmı 5 aylık aracımdan gına geldi artık sunroof  sesinde fiillerin seslerinden bıktım  lütfen yardımcı olun

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Adil kandaz;639626
s. a bu kapılardan gelen gart gurt  fitil seslerini  nasıl çözecez  silikon sprey dısı da kalıcı bir yöntemi olan varmı 5 aylık aracımdan gına geldi artık sunroof  sesinde fiillerin seslerinden bıktım  lütfen yardımcı olun

Hocam YouTube de bir araç kullanıcısı sprey harici bir uygulama yapmıştı.Bu kapınin üst kısmındaki kadife gibi fitili diş fırçası ile bı güzel zimparaliyordu. Daha sonra kapının iç kısmındaki piano black gibi plastik kısmın arasına strafor gibi birşeyler sıkıştırdı ve kesinlikle kalıcı çözüm olacağını söylemişti size özelden linkini atayım.

GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, daha önce sorulmuştur belki ama bulamadığım için sormak istedim. Aracım 2017 style paket acaba araca sonradan orjinal iç ambiyans aydınlatma ekletebiliyor muyuz.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;639861
Merhaba, daha önce sorulmuştur belki ama bulamadığım için sormak istedim. Aracım 2017 style paket acaba araca sonradan orjinal iç ambiyans aydınlatma ekletebiliyor muyuz.

Elbette ekleniyor herşey maddiyata bağlı

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;639895
Elbette ekleniyor herşey maddiyata bağlı

Teşekkür ederim yanıtınız için fiyat konusunda bilginiz var mıdır.

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhabalar,

1.4 style Manuel aracının yakında ilk 2 yıl garantisi bitiyor.

doğuştan aradılar garanti uzatmak istermisiniz diye. 1400 gibi bir fiyata söylediler 1 sene için. 2 sene 3400, 3 sene 7000 kusur.

zaten istesem de 1 sene yaptırabilirim de, gerek var mi? kritik neleri kapsar? ne faydası olur? biraz araştırınca turbo değişimine faydasi olur diye okudum ama o da mesela garantisiz ne kadara patlıyor bilmiyorum.

deneyimi olanlar paylaşabilir mi? zaten herhalukarda servise götürdüm arabayı hep.

Çevrimdışı vetapex

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
superb değil hiç bir arabanın arızasından korkmam. superb gibi çok satılan bir aracın parça ve arızasından hiç korkmaya gerek yok. çünkü bilinen araba. sorun turbo olsa bile çözüm bulunur.
servis bakımı bittikten sonra arabaya daha itinalı bakmak veya bakım yaptırmak lazım. dikkatli olmak gerekir.