škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

oto teyp

usedat · 39 · 19613

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba ben 250 tl ye sıfır iyi bir teyp bulabilirmiyim kumandalı ve usb veya hafıza kart yuvalı olması tercihtir çokmu şey istedim :hanz: mümükünmüdür.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçen media markette gördüm pıooner usb girişili mp3 çalar 260 tl gibi rakamdı bulunabilir tabiki neden bulunmasın ama mümkünse pıooner sony gibi bilindik markalar alın kamasonic trident gibi teyiplerle çok güzel anılarım var bilginize
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;113468
geçen media markette gördüm pıooner usb girişili mp3 çalar 260 tl gibi rakamdı bulunabilir tabiki neden bulunmasın ama mümkünse pıooner sony gibi bilindik markalar alın kamasonic trident gibi teyiplerle çok güzel anılarım var bilginize
aslında hep kamasonic falan o markalarda baktım çünkü saydığım bütün özellikler var.dediğiniz gibi markadan şaşmamak lazım.kumandalı model bulabilirmiyim bu fiya aralığında sony pıooner marka.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sedat abi öncelikle en fazla 280 tl ye kadar olan teyipleri araştır daha sonra doğu banka git ordan çok sağlam pazarlıkla bir üst modeli aynı fiyata alma imkanın var:ok:

Bildiğin markadankesinlikle şaşma biz ekranlı navitech kullanıyoruz cihaz gayet güzel ama tek eksiği var bana göre büyük eksik radyosu zayıf kalıyor. .

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence garantili olsun ama bir alt model olsun çok bişey fark etmez en basitinden bir okuyucu nerdeyse cihaz kadar garantili olsun derim ben
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;113479
bence garantili olsun ama bir alt model olsun çok bişey fark etmez en basitinden bir okuyucu nerdeyse cihaz kadar garantili olsun derim ben

Spot piyasası zaten garantili satıyor sadece nakitte çok güzel indirimler oluyor kredi kartına tek çekimide nakit sayıyorlar artık:ok:

Çevrimdışı filatron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
istanbul dasınız bence doğubank a gidiniz oradan alınız teybinizi pioneer modellerinden almanızı tavsiye ederim pioneerlerin bazı modellerinde usb girişi ekstra bi kablodan çıkış sağlıyor arkadan önden gözükmüyor torpidoya koyabilirsiniz uzaltıp güzel berrak ses istiyorsanız pioneer sony felan bunların yazıları belli zaman süre siliniyor bence bütcenizi 100 tl aşarak doğubank tan arkadan usb çıkışlı animasyonlu motorize bir pioneer teyp bulabilirsiniz..
2007 Fiat Doblo 1.3 Multijet 75hp & 2007 Ford Focus S-Max Titanium 2.0 TDCI 140hp

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
çok güzel fikirler verdiniz teşekür ederim.bu sd kart girişli güzell ben usb takılan teyp sevmiyorum aslında kumandalı ve sd kart olması cazip geldi bana.peki sahibinden.com dan nasıl alışveriş yapılıyo?

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
animasyonlu pıooner bulabilirseniz o fiyatlara bence kaçırmayın bütçeyi zorlamaya gerçekten değer birde anfi kontorlü olsun :)

ben diyom bu işte sınır yok milyon dolar dahi harcasan son naktayı koyamazsın :D
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: usedat;113488
çok güzel fikirler verdiniz teşekür ederim.bu sd kart girişli güzell ben usb takılan teyp sevmiyorum aslında kumandalı ve sd kart olması cazip geldi bana.peki sahibinden.com dan nasıl alışveriş yapılıyo?

direk satıcı ile görüşüp elden teslim alın eğer yakın bir yerdeyse size

yoksa sahibindede get sistemi var o şekilde yapın alışverişi önce parayı sahibindene yollarsın sonra ürün sana teslim edilier sen onay verirsen satıcı parasını alır
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: filatron;113487
istanbul dasınız bence doğubank a gidiniz oradan alınız teybinizi pioneer modellerinden almanızı tavsiye ederim pioneerlerin bazı modellerinde usb girişi ekstra bi kablodan çıkış sağlıyor arkadan önden gözükmüyor torpidoya koyabilirsiniz uzaltıp güzel berrak ses istiyorsanız pioneer sony felan bunların yazıları belli zaman süre siliniyor bence bütcenizi 100 tl aşarak doğubank tan arkadan usb çıkışlı animasyonlu motorize bir pioneer teyp bulabilirsiniz..
motorize derken örnek bir link varmı acaba?100 tl aşabilirim k.k. ile taksit olunca...

Çevrimdışı filatron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben senin yerinde olsam hiç uğraşmazdım sahibinden ile :) direk doğubank a gider orada çeşit çok ama pionner al usb dediğim gibi hiç gözükmüyor arkadan kablo ile çıkışı var istediğin yere koyabilirsin o kabloyu istersen bagaja kadar uzat. hem güzel bir pazarlık yaparsın hemde animasyonlu şekil bi teyp almış olursun.

http://urun.gittigidiyor.com/PIONEER-DEH-7150-USB-MP3-2-YIL-GARANTILI_W0QQidZZ22285209

motorlu hocam Pioneer DEH-P7950UB arkadaşta bu cihaz var bunuda tavsiye ederim bunlar hep usb girişi kablo ile uzatmalı önden gözükmez.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2010, 15:31:26 Gönderen: filatron »
2007 Fiat Doblo 1.3 Multijet 75hp & 2007 Ford Focus S-Max Titanium 2.0 TDCI 140hp