škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Roomster BOSE hoparlör+AMFI+WOOFER (geldi)

mygokhan · 139 · 52679

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;60960
Şunu alabilirim.ACURA'dan sökülmüş..4 hop (13 cm) amfi+subwoofer var..Satıcı posta dahil 350 TL diyor.Ne dersiniz.Birbiriyle uyumlu 4 hoparlör, amfi ve subwoofer..

malzemelerin markası ne acaba, fiyatta bence cok, ikinci el düsünüyorsan, bu fiyatlara kicker, pioneer vs daha iyi kolonlar alırsın, sahibindende komple setlerde uygun seyler var,
http://www.sahibinden.com/kutulu_sifir_ayarinda_garantili-63WQQaXQQ20035265WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/vibe_fli_1000w_30_cm_mukemmel_bass_ve_xetec_800w_amfi-72WQQaXQQ19773455WQQpXQQdisplayitem

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mustafa sağol cevabın için..Açıkçası benim verdiğim ilanda tüm hoparlörler BOSE marka..Yani temiz ses alacağımı düşünüyorum..Fiyat posta ücreti ile fazla ama en azından çok kaliteli bir marka..Adama çaplarını sordum.Eğer uygunsa sanırım alacağım bunu..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anfisinin resmi yokmu? yoksa ortadaki kücük seymi?(kompenant a benzeyen)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;60978
Anfisinin resmi yokmu? yoksa ortadaki kücük seymi?(kompenant a benzeyen)

Evet o küçük parça (imiş!) Normalde biraz daha büyük oluyor.Ama BOSE bu yapmıştır bişeyler :D Satıcıya sorayım bakalım..

Başka resmide yok o ürüne ait..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Erhan komutanıma sormak lazım, böyle bir anfinin ve subwoofer in nasıl bass yaratabilecegini anlamadım, :kiki:
benim kabinli bass, bagajda olmasına ragmen(üstü pandizotla kapalı), basslarda verdigi hava ile, aracı kullanırken pantolonumun diz kısmını hareketlendiriyordu(dalgalandırıyordu), resmen dizlerimi titretiyordu canavar:ok:
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2010, 19:21:32 Gönderen: mustisahin »

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;60992
Erol komutanıma sormak lazım, böyle bir anfinin ve subwoofer in nasıl bass yaratabilecegini anlamadım, :kiki:
benim kabinli bass, bagajda olmasına ragmen(üstü pandizotla kapalı), basslarda verdigi hava ile, aracı kullanırken pantolonumun diz kısmını hareketlendiriyordu(dalgalandırıyordu), resmen dizlerimi titretiyordu canavar:ok:

Zaten bu adamların sistemlerine bakıyorum bir kaç gündür.Düşük empedans ile iyi sesler veriyormuş..

Audide falan çoğu otomobilde bagajda yer alıyor bu  woofer bende anlamadım iyi ses veriyordur sanırım:confused:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bose iyidir güzeldir. Yalnız o sap benim dediğim gibi yap koltuk altında ya da ortada bulunan kol dayamanın oralarda bir yerde ya da pantizotta duruyordur. O sap bagaja girmez. Girerse ses gelmez !

Bu arada o sapta ne yazdığına baktın mı seatta? Nd Woofer. Neodyum :++: Arabanın arkasında sürüklesen bile bass verebilir içeri :) Nd. Boru değil! :)

Bu arada erol kim? :kiki:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ıııı ıh mıhh :kiki: ya ben profiterol dan bahsetmistim:knp:, nickinden dolayı karıstırdım pardon, sakın denizaltına atlayıp, karsı sahile geleyim demeyesin komutanım,:knp:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bide bu küççüçük anfi ne kadar sesi arttırabilecek ki, sogutma bile yok gibi, küççüçük bisey,

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Entegreli anfi dir ;) Pasif soğutma vardır?

Bi de denizaltıya atlayıp karşıya ne geçicem. 1 düğme. Sen koordinatları ver hele...

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
söyle bisey olsa, birde kendinden anfili olsa, koltuk altındaki göze sıgsa, canavar gibi olur valla,(tabi bide cok pahalı olmasa)
bu arada N40 46'11.720''  -  E29 58'7.075'' de degilim ben:-)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;61016
Bose iyidir güzeldir. Yalnız o sap benim dediğim gibi yap koltuk altında ya da ortada bulunan kol dayamanın oralarda bir yerde ya da pantizotta duruyordur. O sap bagaja girmez. Girerse ses gelmez !

Bu arada o sapta ne yazdığına baktın mı seatta? Nd Woofer. Neodyum :++: Arabanın arkasında sürüklesen bile bass verebilir içeri :) Nd. Boru değil! :)

Bu arada erol kim? :kiki:

Evet neodiyum mıknatıs çok iyi gerçekten.. Ön koltuk altı olabilir dediğin gibi..

Alıntı yapılan: mustisahin;61021
bide bu küççüçük anfi ne kadar sesi arttırabilecek ki, sogutma bile yok gibi, küççüçük bisey,

Bende onu düşünüyorum..

Alıntı yapılan: ero__;61030
Entegreli anfi dir ;) Pasif soğutma vardır?

Bi de denizaltıya atlayıp karşıya ne geçicem. 1 düğme. Sen koordinatları ver hele...

Şimdi bu hoparlörlerin empedansı ile teyp uyuşmazlığı olabilir mi? Gerçi öyle bişey olsa audinin orjinal teybini söküp, farklı marka takan adamlar var..Olsa onlara olurdu..

Adam uyuyor galiba :D mesaj attım daha cevap gelmedi.Hoparlör çapına tam net bişey desin.Ona göre siparişi geçeceğim..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;61033
söyle bisey olsa, birde kendinden anfili olsa, koltuk altındaki göze sıgsa, canavar gibi olur valla,(tabi bide cok pahalı olmasa)
bu arada N40 46'11.720''  -  E29 58'7.075'' de degilim ben:-)

Ooo işte bu güzel bişeye benziyor..:ok: Bulamadıkki böyle bişey..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
adamdan şöyle cevap geldi

Alıntı
Hi, I can mark the package as gift but I have to put down that the value is $150 because that is how much it needs to be insured for.

Gümrükten geçmeme ihtimali olabilir mi acaba? Yada adama ısrarla 100 dolar yazmasını nasıl söylerim?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP