škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Octavia Alpine SWE-815 Subwoofer

BL@DE · 20 · 13318

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BL@DE

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar araca mütevazi ilave bir subwoofer taktırma hevesim vardı. Araştırırken bu subwoofera denk geldim. Boyutlarının küçük kibar oluşu ve kendinden amfili hazır oluşu beni cezbetti bu ürünü aldım ve aracın orijinal ses sistemine taktırdım. Aracın kendi ses sistemi ile uyumu mükemmel oldu subwoofer boyutundan büyük işler başarıyor. Bu ürünü taktırmayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim. Yeni Octavia aracına taktırmak isteyenlere montaj hakkında bilgide verebilirim. Ürünün aracın bagajındaki duruşunuda ilerleyen günlerde sizler ile paylaşacağım.
« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2014, 20:08:19 Gönderen: BL@DE »

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Görselleri merak ediyorum. Alpine iyidir.
Şimdiden iyi ve derin bass'lar dileklerimle. :)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Resim isterük. Hayırlı olsun. Güle güle "Bass"layın :heyo::heyo:

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam maliyeti ne kadar tuttu . birde malzemenin tam ismini yazarsanız aracıma böyle birşeyler taktırmak istiyorum ..

Çevrimdışı olcayozdogan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BL@DE;477834
Buyurun arkadaşlar ürünün fotoğrafları:

http://i.hizliresim.com/4YvOop.jpg

http://i.hizliresim.com/5p1z6D.jpg

http://i.hizliresim.com/2vV40N.jpg

http://i.hizliresim.com/6YLG0k.jpg

Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım leonuna taktı ve çok memnun maliyetini öğrenme şansımız varmı ?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatı merak ettim açıkçası.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı BL@DE

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Üstadlar kargo dahil subwoofer'ı hepsiburadadan 430TL'ye aldım. Şuan biraz daha ucuzlamış ürün, montajıda burada en iyi kablo ve çevirici kullanılarak işçiliği en iyi yerde 250TL'ye mal ettim. Üründen memnuniyetim kullandıkça artıyor. Alpine marka olarak biraz pahalı bu fiyatlara daha güçlü bir subwoofer'da taktırabilirsiniz ama malzeme ve kalite olarak Alpine markasına kesinlikle değiyor.

Çevrimdışı serkan93

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BL@DE;478167
Üstadlar kargo dahil subwoofer'ı hepsiburadadan 430TL'ye aldım. Şuan biraz daha ucuzlamış ürün, montajıda burada en iyi kablo ve çevirici kullanılarak işçiliği en iyi yerde 250TL'ye mal ettim. Üründen memnuniyetim kullandıkça artıyor. Alpine marka olarak biraz pahalı bu fiyatlara daha güçlü bir subwoofer'da taktırabilirsiniz ama malzeme ve kalite olarak Alpine markasına kesinlikle değiyor.

Hayırlı olsun.Bende bu ürünü düşünüyorum.Ürün içeriğinde kablolar yokmuydu acaba video çekip paylaşma imkanınız varsa çok güzel olur

Çevrimdışı BL@DE

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan93;478224
Hayırlı olsun.Bende bu ürünü düşünüyorum.Ürün içeriğinde kablolar yokmuydu acaba video çekip paylaşma imkanınız varsa çok güzel olur

Sağolun ürün içeriğinde kablo var fakat yetersiz hepsi işe yaramıyor. Aküden elektrik çekilmesi, dönüştürücü devre kullanılması gerekiyor. Video ilk fırsatta çekmeye çalışacağım ürünü ben kesinlikle tavsiye ederim. Bagajda çok az yer kaplıyor seside fazlasıyla yeterli ve kaliteli.

Çevrimdışı serkan93

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BL@DE;478247
Sağolun ürün içeriğinde kablo var fakat yetersiz hepsi işe yaramıyor. Aküden elektrik çekilmesi, dönüştürücü devre kullanılması gerekiyor. Video ilk fırsatta çekmeye çalışacağım ürünü ben kesinlikle tavsiye ederim. Bagajda çok az yer kaplıyor seside fazlasıyla yeterli ve kaliteli.

videoyu sabırsızlıkla bekliyorum.swe 815 in youtube da birkaç videosunu izledim hoşuma gitti.büyük ihtimal haftaya alacağım.

Çevrimdışı ubim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben bu ürünü bir yıldır kullanıyorum .
 Cihaz hakkında bilgiyi aşağıdaki linkte yapmıştım.

http://www.caraudiohifi.com/forum/index.php?topic=3292.0         :gut:

Çevrimdışı Emrah Sarıoğlu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
montaj yapılırken çok sök tak işlemi oluyormu. varolmayan titreşim sesleri gelmesin bir de ?

Çevrimdışı ubim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emrah Sarıoğlu;558461
montaj yapılırken çok sök tak işlemi oluyormu. varolmayan titreşim sesleri gelmesin bir de ?

Montaj yaparken teyp mecburen sökülecek ve anfinin + sı teyp e gelen artıdan alınacak aküden + çekmeye gerek yok. Herhangi bir sorun olmadan işlem tamamlanıyor , bagaja yerleştirilen sub soketlerinden istenildiği zaman 10 saniyede sökülüp takılabiyor.