škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Columbus 8 inç

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı metkaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar. sueperb 3 1.6 tdi dsg sahibiyim..aracım elegance + prestij paket..

yani aracımda maxidot ekran yol bilgisayarı ve bluetooth var..size birkaç sorum olucak cevaplarınızı bekliyorum..

**öncelikle yeni nesil 8 inç aracımla uyumlu columbus un fiyatı nedir?

**takıldığı takdirde maxidot ekranla ilişikli özelikleri ve aractaki hazır bluetooth sistemi sorunsuz kullanılılacakmı. yoksa tekrar kendi aparatlarımı bağlanacak?

**montaj nasıl oluyor,orta göğüse ürünün montajı dışında kalem kalem başka ne işlemler gerekicek aracımla tam uyumlu bir columbus için lütfen yazınız?!

**tüm işlemler sonunda fabrikasyon çıkışlı bir araçtan farkı olacakmı,yada eksikliği?

Çevrimdışı zulfikar22

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ogretmensitemiz.com/
Fiyat alabilir miyim skoda superb 2013 1,6 TDI

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Columbus sistemin fiyatı 3500€ yaklaşık 9000 tl'dir.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: metkaya;461290
merhabalar. sueperb 3 1.6 tdi dsg sahibiyim..aracım elegance + prestij paket..

yani aracımda maxidot ekran yol bilgisayarı ve bluetooth var..size birkaç sorum olucak cevaplarınızı bekliyorum..

**öncelikle yeni nesil 8 inç aracımla uyumlu columbus un fiyatı nedir?

**takıldığı takdirde maxidot ekranla ilişikli özelikleri ve aractaki hazır bluetooth sistemi sorunsuz kullanılılacakmı. yoksa tekrar kendi aparatlarımı bağlanacak?

**montaj nasıl oluyor,orta göğüse ürünün montajı dışında kalem kalem başka ne işlemler gerekicek aracımla tam uyumlu bir columbus için lütfen yazınız?!

**tüm işlemler sonunda fabrikasyon çıkışlı bir araçtan farkı olacakmı,yada eksikliği?

Alıntı yapılan: zulfikar22;470711
Fiyat alabilir miyim skoda superb 2013 1,6 TDI

Yeni 8'' Columbus sistemi maalesef sizlerin aracına uyumlu değildir. Araçlarınıza uyumlu olanlar 6.5'' eski Columbus sistemidir.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2011 1.6 MPI ye uyumlu olan model hangisi, üzerınde swing var.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerA5;471564
2011 1.6 MPI ye uyumlu olan model hangisi, üzerınde swing var.

6.5'' eski columbus uygun aracınıza.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı fpekyilmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam merhaba,
2014 octavia 1.6 tdı aracıma navigasyonda olsun istiyorum. bolero için uygulanabilirmi? teşekkür ederim

Çevrimdışı art_SRY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ozelmekanik.com
2015 octavia elegance modeli aracıma taktırmayı düşünüyorum tüm fonksiyonlar kullanılabilir mi ve geri görüş kamerası ile birlikte fiyat alabilir miyim?

Çevrimdışı emrsln

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2014 octavia elegance modeli aracıma taktırmayı düşünüyorum tüm fonksiyonlar kullanılabilir mi ve geri görüş kamerası ile birlikte fiyat alabilir miyim?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrsln;508667
2014 octavia elegance modeli aracıma taktırmayı düşünüyorum tüm fonksiyonlar kullanılabilir mi ve geri görüş kamerası ile birlikte fiyat alabilir miyim?

Bunu sattığını idda eden arkafaş forumda bi ara göründü herkese satıyorum satıyorum dedi bi fiyat vermedi kimseye tepki gösterincede daha gözükmedi boşuna cevap beklemeyin

Çevrimdışı tun71

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar 3500 avro büyük para bu tip cihazlara o paralar haram yazık günah sadece 1 ana ünite için, 9000 tl ye aracın ses sistemi görüntü sistemi baştan aşağıya yeniden dizayn edilir fikrimce. fabrikalarda en nihayetinde bir ses sistemi fabrikasına ürettiriyorlar cihazları
mesela renaultlarda takılan r - link cihazlar lg fabikasına ürettiriliyor

insanların parayı kolay kazandığını düşünüyorlar herhalde

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
9000TL ye aracın üstüne sunrrof yaptırılır yahu... Ama bir başka konuda da arkadaş servis de taktırılmayan elektronik aksamın aracı garanti dışına çıkarttığından bahsetti. Yani istemesek de seve seve...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konu açan arkadaşın forumda görünüp tekrar kaybolması ve anlattıklarının havada kalması nedeniyle tarafımca kilitlenmiştir.