škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Piranha Encore 7,0 inç Navigasyon lu Oto Ses ve Görüntü Sistemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ses çıkış gücü ses kalitesinde etkili değil midir? 4x50 çıkış gücü ise kaliteyi gösteren ibare nedir? yani her 4x50 aynı sesi vermez mi? çok uzun zamandır araçların kendi teyplerini kullandığımdan biraz oto teyp konusunda geri kaldım... iş görmez mi yani? sadece mp4 değil avi falan da destekliyormuş...

Çevrimdışı EFELERİNEFESİ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;317384
en:18,5
boy:11,5
derinlik:14,5 (cd desteği olmadığından çok derin değil)

bu ölçüleri kontrol edin aracınızın üzerinde...

yarın bi kontrol edelim bakalım uyacakmı...teşekkürler...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;317403
ses çıkış gücü ses kalitesinde etkili değil midir? 4x50 çıkış gücü ise kaliteyi gösteren ibare nedir? yani her 4x50 aynı sesi vermez mi? çok uzun zamandır araçların kendi teyplerini kullandığımdan biraz oto teyp konusunda geri kaldım... iş görmez mi yani? sadece mp4 değil avi falan da destekliyormuş...

bu cihaz hangi marka modellere uyumludur ve işlevzelliği nasıldır,yoksa cama takma aparatıyla kullanamazmıyız,fiyatı nedir bunun birde flaş belleklede çalışırmı yoksa sadece sd kartlamı kullanılıyor?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilk mesajda link var hocam, ordan fiyat özellik gibi detayları inceleyebilirsin. ebatları itibarıyla cama pek olmaz :) bu bildiğin double din cihazın az derinlik olarak kısası, o da cd olmayışından....

Çevrimdışı Seronet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tunerlifeturkey.com
Alıntı yapılan: Sertan_c;317403
ses çıkış gücü ses kalitesinde etkili değil midir? 4x50 çıkış gücü ise kaliteyi gösteren ibare nedir? yani her 4x50 aynı sesi vermez mi?

Ses çıkış gücü ses kalitesini değil sesin şiddetini gösterir.
Ses kalitesini cihazın içindeki ses işlemcisi belirler ama malesef bunu çoğu cihaz özelliklerinde göremezsiniz. İlk bakılacak, 7 veya üzeri maunel EQ ayarının olup olmamasıdır.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Seronet;319205
Ses çıkış gücü ses kalitesini değil sesin şiddetini gösterir.
Ses kalitesini cihazın içindeki ses işlemcisi belirler ama malesef bunu çoğu cihaz özelliklerinde göremezsiniz. İlk bakılacak, 7 veya üzeri maunel EQ ayarının olup olmamasıdır.
güzel bir detay, tşk.ler.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar şu cihazdan almaya karar vermek üzereyim yorumcuların çoğundan iyinot almış ne dersiniz,telefonla eller serbest konuşma falanda varmış.süresiz güncellemeler.
http://www.ucuzuburada.com/Products-14769-piranha-evoque-43-lcd-dokunmatik-ekran-bluetooth-fm-transmitter-3d-navigasyon-cihazi-beyaz.html?ref=akakce&v=1.29
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Fanibiri

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok geç bir yanıt olacak fakat yeni bakanlar için bilgilendirmek istedim.
Bir arkadaşımız 4x50 watt ile ses kalitesini bir tutmuş. Malesef arkadaşlar bu teybin çıkış gücüdür. Ses kalitesi ile alakası yoktur diğer arkadaşımızın dediği gibi Ses işlemcileri ile alakalıdır.
Ayrıca Hiç unutmamamız gereken en büyük özellik, CD kalitesi ile Sd card ve Usb flash disklerinin kalitesinin birbirleri ile yakından uzaktan ilgisinin olmayacağıdır.
CD kalitesini hiç bir Usb Flash bellek ve SD kartta alamazsınız. Mp3 edit programları ile bir parçanın kalitesini arttırabilirsiniz fakat inanın mp3 ün boyutu o kadar çok yer tutacaktır ki SD kartlara çok az parça atabileceksiniz.
Pioneerr ile diğerlerini bir tutmakta malesef imkansız bu işin bence en profosyonellerinden biri de pioneer dır. Bu bahsedilen ürünün ses kalitesi soru işareti taşıyor çünkü CD desteği yok. CD desteği olsa bile yine de ses kalitesini dinlemeden karar vermeyin derim acizane yorumlarımdır saygılar..

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla arkadaşlar "bu kadar olur ancak" dedirtecek bir cihaz...
şirketin pejot una aldık... :)
ses kalitesi, radyo çekme kapasitesi, ekranı, müzik kalitesi, navi hızı ve doğruluğu...
bilmiyorum da gerçekten bu kadar olur, bayıldım cihaza, parasından fazlasını veriyor bence...

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;371322
valla arkadaşlar "bu kadar olur ancak" dedirtecek bir cihaz...
şirketin pejot una aldık... :)
ses kalitesi, radyo çekme kapasitesi, ekranı, müzik kalitesi, navi hızı ve doğruluğu...
bilmiyorum da gerçekten bu kadar olur, bayıldım cihaza, parasından fazlasını veriyor bence...

Orjinaliymiş gibi durmuş :) güle güle kullanın, işinizi gördükten sonra gerisi zaten sorun değil :):ok:

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aradan epey zaman geçti, unutmuştum konuyu, soru gelince hatırladım ve yazayım dedim...
cihazı 1 ay kadar kullanıp iade ettik mecburen...
yaz aylarında sıkıntı yaşattı..
herşey çok iyi çok güzel de tek sıkıntı var o da, aşırı sıcaklarda araba güneşin altında yarım saat bile kalsa cihaz açılmıyordu, çalışma sıcaklık aralıkları var ya, o konuda sıkıntı işte...
30-35 derecelerde bile oluyordu...
araba biraz çalışıp, klima ile falan soğumadan açılmıyordu...
bu da iade için yeterli bir sebep bence...
bu sorun haricinde herşey çok çok güzel :)
bi açılsa neler yapıyor yani de işte açılırsa.. :)
normal sıcaklıklarda ise her konuda çok başarılı....

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;395665
aradan epey zaman geçti, unutmuştum konuyu, soru gelince hatırladım ve yazayım dedim...
cihazı 1 ay kadar kullanıp iade ettik mecburen...
yaz aylarında sıkıntı yaşattı..
herşey çok iyi çok güzel de tek sıkıntı var o da, aşırı sıcaklarda araba güneşin altında yarım saat bile kalsa cihaz açılmıyordu, çalışma sıcaklık aralıkları var ya, o konuda sıkıntı işte...
30-35 derecelerde bile oluyordu...
araba biraz çalışıp, klima ile falan soğumadan açılmıyordu...
bu da iade için yeterli bir sebep bence...
bu sorun haricinde herşey çok çok güzel :)
bi açılsa neler yapıyor yani de işte açılırsa.. :)
normal sıcaklıklarda ise her konuda çok başarılı....

tecrübenizi ve yorumlarınızı paylaşmanız gayet güzel olmuş teşekkürler