škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Iki far ampülünde kararsiz kaldim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;323509
Sanki solda ampul yok  :)

Trafik esnasında da bayaa farketti, fotoğraf çekecektim ama hep yeşil filan yandı kaldı öyle. :) Yani sola göre mesafe olarak bayaa ileriyi gösteriyor. Gözüm gönlüm açıldı biraz. :D Sol tarafı da bugün takar rahat ederim. :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sol taraf patlak değil dimi :D farka bak yahu, çok güzel sonuç vermiş valla :) güle güle kullan :ok:

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;323516
Sol taraf patlak değil dimi :D farka bak yahu, çok güzel sonuç vermiş valla :) güle güle kullan :ok:

Yok değil. :D Teşekkür ederim. Biraz eziyetli montajı olduğu için takarken ampülun boyalı kısmı biraz çizildi farın demir kısmına değerek. Dedim şimdi ya sönük yanar ya da iki güne patlar, pek öyle durmadı çok şükür. :) Solu da takıp ömürlerine bakıcaz artık. Günde en fazla 1 saat kullanırım zaten, bakalım ne sonuç vericek.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: detaycı;323518
Yok değil. :D Teşekkür ederim. Biraz eziyetli montajı olduğu için takarken ampülun boyalı kısmı biraz çizildi farın demir kısmına değerek. Dedim şimdi ya sönük yanar ya da iki güne patlar, pek öyle durmadı çok şükür. :) Solu da takıp ömürlerine bakıcaz artık. Günde en fazla 1 saat kullanırım zaten, bakalım ne sonuç vericek.

Bu ampullerin en büyük problemi ömürleri zaten, umarım en azından 1 yılı aşkın süre sorunsuzca dayanırlar :ok: günde 1 saat kadar kullanılacaksa sanırım ki 1 yılı devirir gibime geliyor :) hadi bakalım farında açık yolunda açık olsun inşallah :ok:

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel paylaşım olmuş aklımızdaki soru işaretleri gitti fark varmış. :D

Bu farların ömürlerinin çok uzun olmadığını üreticide belirtiyor ama montaj yaparken dikkatli olmak lazım farların cam kısımlarına parmak değdirmeye dikkat, değersede ipa ile silmek iyi olur, elimizdeki yağlar cama yapışıyor ve fazla ısınmasına sebep oluyor.

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende bugün bosch plus 90'ı alıp montajını  gerçekleştirdim. Gece test ederim fark bariz olacağı kesin 9 yıllık ampüllere nazaran :)

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadtas;323683
Bende bugün bosch plus 90'ı alıp montajını  gerçekleştirdim. Gece test ederim fark bariz olacağı kesin 9 yıllık ampüllere nazaran :)

Hayırlı olsun Kadir Bey :)
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)