škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fiyatı uygunmu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
arkadaşlar sag çamurluk,tamponlar degişmiş ve kaput boyalı araba 2004 model 101 hp spesıal 60.000 km de kaputda ton farkı falan yok araba temiz 16.000 tl sizce fiyatı uygunmu.Bir sorum daha var spesıal modeli güzelmi bide ayna ve kapı kolları siyah bunlar boyanırsa problem çıkarmı

Çevrimdışı Fatih102

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benden sana uyarı sakın alma.Senin gibi aracı ve markayı tanımadığım için bende alıcaktım aracı kullandım ve tanıdık birinden de akıl aldım kendisi de kullanmış.
her ne kadar wv arkasında olsada bir kere kullandığı malzeme kalitesiz çin otoları gibi.her yerinden gıcırtılar geliyor benim denediğim 2001 1.4 fabia comforttu.En önemliside donanım olarak cazip gelebilir fakat dediğine göre arkadaşın sürekli sorun çıkarıyormuş.Yani parçalar arası entegrasyon yok.Düşünün bir kere bazıları su bile alıyormuş yağmurda kapıdan onunlamı uğraşıcan üstelik bu fiyata çok daha iyi güvenilir sorunsuz markalar bulursunuz bence polo corolla 2001 1.4 terra düşünün.Ama yinede skoda diyorsanız siz bilirsin.

Bluedays

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Fatih102;319218
Benden sana uyarı sakın alma.Senin gibi aracı ve markayı tanımadığım için bende alıcaktım aracı kullandım ve tanıdık birinden de akıl aldım kendisi de kullanmış.
her ne kadar wv arkasında olsada bir kere kullandığı malzeme kalitesiz çin otoları gibi.her yerinden gıcırtılar geliyor benim denediğim 2001 1.4 fabia comforttu.En önemliside donanım olarak cazip gelebilir fakat dediğine göre arkadaşın sürekli sorun çıkarıyormuş.Yani parçalar arası entegrasyon yok.Düşünün bir kere bazıları su bile alıyormuş yağmurda kapıdan onunlamı uğraşıcan üstelik bu fiyata çok daha iyi güvenilir sorunsuz markalar bulursunuz bence polo corolla 2001 1.4 terra düşünün.Ama yinede skoda diyorsanız siz bilirsin.
Dostum yapma yav. Bu kadarda aşağılama skoda fabia'yı.
Benim aracım 2005 1,4 101 HP Special.
4 yıldır kullanıyorum. Şu an 80.000 km'deyim. 4 yıldır normal bakımı dışında sıkıntı yaşamadım. Aracımdan çok çok memnunum. Konforu, yol tutuşu, donanımı f/p açısından insanı tatmin edecek düzeyde. Polo, corolla demişsin, gir bak forumlara ne kronik sorunlarına rastlayacaksın.
Tamam skodayı sevmeyebilirsin ama kötülemeye de hakkın yok dostum.
Binersin, binmezsin senin tercihin.

Ben şu an aracımı ne polo ile ne corolla ile üste para verseler değişmem.
Aracımı değiştirirsem yeni alacağım araç %99 octavia yani skoda olacak.

06lkn66

• Ziyaretçi

Bu kadar problemi var ama 2004 ten bu yana 250 bin kmdir bana denk gelmedi öylemi hmmm ilgincmis sizin arkadas cöldeki bahtsiz bedevi olmasin bi daha danisin ona

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
3. Skodamdayım 2004'ten beri başıma bir şey gelmedi şükür  :)

Çevrimdışı skymad

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
fatih arkadasımız bilmeden yorum yapmıss kullanılan malzemeler volkswogen polo da kullanılan malzemelerle aynı bi parcayı sökün poloya takın uyar sadece kasa değişik kullanılan malzemelerin hepsi volkswogen ayrıca cok ta kaliteli bende fabia 1 elagans var bence mükemmel bir araba

Çevrimdışı skymad

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bide fatih arkadasım inernette bi bak 800.000 km  de bile fabia bulursun video olarak arattır istersen

Çevrimdışı hummankeeper

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.. yaklaşık 6 ay önce 2006 tdı ambiante aldım aracım 170  binde  ilk aracım hiç tecrübem yok...  umarım sorularımla sizi sıkmam.:)))    bu fabia 1 -2  hangisileri oluyor benimki 1 mi 2 mi burdan başlıyım sormaya :)))

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hummankeeper;322856
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.. yaklaşık 6 ay önce 2006 tdı ambiante aldım aracım 170  binde  ilk aracım hiç tecrübem yok...  umarım sorularımla sizi sıkmam.:)))    bu fabia 1 -2  hangisileri oluyor benimki 1 mi 2 mi burdan başlıyım sormaya :)))

fabia mk I makyajlı kasa aracınız :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
her ne kadar wv arkasında olsada bir kere kullandığı malzeme kalitesiz çin otoları gibi.her yerinden gıcırtılar geliyor benim denediğim 2001 1.4 fabia comforttu.En önemliside donanım olarak cazip gelebilir fakat dediğine göre arkadaşın sürekli sorun çıkarıyormuş:hhh:.Yani parçalar arası entegrasyon yok:++:.Düşünün bir kere bazıları su bile alıyormuş:( yağmurda kapıdan onunlamı uğraşıcan üstelik bu fiyata çok daha iyi güvenilir sorunsuz markalar bulursunuz bence polo corolla 2001 1.4 terra düşünün.Ama yinede skoda diyorsanız siz bilirsin:haha:.

7 yıldır da ben biniyorum, bu kadar sorunluysa, benim araba özel üretim mi?
Bilmediğiniz bir konuda bağlayıcı yorum yazmayın, hiç bir fikrinizin olmadığı belli, ordan, burdan yarım yamalak duyduğunuzu ''bilgi'' diye aktarıyorsunuz.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı hummankeeper

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar  aracımdan memnunum 170 binde olmasına rağmen çok diri yanlız  fazla yağ yakıyo sanırım  6 ay önce yeni aldığımda yağını değiştirmiştim ama bu hafta yağna baktırdım 1 lt   kadar ekledi usta .. burda havalar -35  civarında 1-2 aydır soğun etkisi varmıdır  10w40 yağ kullanıyorum markasını unuttum :)))   yoksa motor öldü işaretimi bu :((((( bilgili arkadaşlardan cevap bekliyorum