škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sağ aynaya wd40 sıktım aynalar açılıp kapanmıyor?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Deadcave

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sağ ayna açılıp kapanırken ses yapıyordu wd 40 tavsiye ettiler sadece sağ aynaya wd40 sıktım sıkabildiğim tüm taraflarına aynanın arasından falan içinede sıktım daha sonra 2 dakika geçti aynalar açılıp kapanmıyor peçeteyle kurutmaya çalıştım bazen kapandı bazen gene kapanmadı acaba kuruduğunda geçermi fikri olan varmı arkadaşlar ?

Çevrimdışı telepinu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Deadcave;615641
Sağ ayna açılıp kapanırken ses yapıyordu wd 40 tavsiye ettiler sadece sağ aynaya wd40 sıktım sıkabildiğim tüm taraflarına aynanın arasından falan içinede sıktım daha sonra 2 dakika geçti aynalar açılıp kapanmıyor peçeteyle kurutmaya çalıştım bazen kapandı bazen gene kapanmadı acaba kuruduğunda geçermi fikri olan varmı arkadaşlar ?

Elektrik aksama zarar vermiş olabilir misiniz?

Ben sadece sürtünen yerlerine sıkmıştım. Sorun olmamıştı.
WD40 mekanik parçalar içindir malum.

Çevrimdışı RC0337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Deadcave;615641

Yağlayıcı özelliğe sahip olsada sadece mekanik için kullanmak gerek yıkamadan sonra düzelecektir düzelmez ise çözüm alkol veya benzeri tiner ile temizlemek iyi forumlar

Çevrimdışı matmual

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aynalar açılıp kapanırken gıcırdama yapıyorsa bunu würth silikon çözüyor.