škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satilik 2015 golf 7 1.4 tsi highline dsg

crash · 51 · 10718

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;625533
@crash
Değişim işini bir süre askıya aldım:ok:

Öyle bir şey olsa uyuyamazsın sen zaten :kiki::++:
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;625540
Öyle bir şey olsa uyuyamazsın sen zaten :kiki::++:

Yav o paraları arabaya vermek mantıklı gelmiyor.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tekrar hayırlı satışlar abi, eşe dosta saldık haberi bekliyoruz :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;625544
Yav o paraları arabaya vermek mantıklı gelmiyor.

O paralari c segmenti hb bir arabaya gömüyorsun hemde. Ama maalesef ülkenin durumu bu.

Alıntı yapılan: dgn;625558
Tekrar hayırlı satışlar abi, eşe dosta saldık haberi bekliyoruz :)

Eyvallah kardesim. :)

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı satışlar İnanç Abi [emoji846]

Lenovo K33a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hayırlı satışlar İnanç bey,  A3 falan mı geliyor yoksa?

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;625577
Hayırlı satışlar İnanç Abi [emoji846]

Lenovo K33a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler Emrecim :)

Alıntı yapılan: turker;625592
Hayırlı satışlar İnanç bey, A3 falan mı geliyor yoksa?

Teşekkürler İlker Bey. Evet aracın kaparosunu verdim A3 geliyor :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;625720
Teşekkürler Emrecim :)

Teşekkürler İlker Bey. Evet aracın kaparosunu verdim A3 geliyor :)

Nereden biliyorum ama :) 2 tane de biz aldık. Kampanyayı duyunca bi arkadaşıma söyledm hemen bağladı bi tane. Sonra onun oda arkadaşı da istedi, bi tane de ona bağladık.

2si de sedan ve cam tavan katlanır ayna vs olandan. Birinde i30 elite vardı onu satıyoruz şimdi.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben HB aldım. Sedan Macaristan üretimi olduğundan tercih etmedim. Bagajıda sedan gibi değil şahsen :) Hem de fiyat olarak ta daha pahalı. Ben sadece renge karar veremedim. Kaparoyu kırmızıya verdim ama değiştirebilirim. Muson gri veya beyaza dönebilirim.

Ekleme : Metalik Glacier Beyaz aldım :)
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2017, 14:21:40 Gönderen: crash »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;625726
Ben HB aldım. Sedan Macaristan üretimi olduğundan tercih etmedim. Bagajıda sedan gibi değil şahsen :) Hem de fiyat olarak ta daha pahalı. Ben sadece renge karar veremedim. Kaparoyu kırmızıya verdim ama değiştirebilirim. Muson gri veya beyaza dönebilirim.

Ekleme : Metalik Glacier Beyaz aldım :)

Ek paket var mı? Sportline da araştırdık biraz denk getiremedik koltuklar jantlar tampon harika ama ek paketlerle 109-116-122 diye çıkıyordu sedanın fiyat.

Arkadaşlara hb alın daha kaliteli dedim ama olur mu sedan sedandır dediler :) yaoacak bi şey yok ama eminim yalıtım bile hb'de daha iyidir.

Bir de araç değiştirmek istemiyorum bu ara ama %20 de olsa tereddütüm var. 308 29 bin km'de, niyetim 50 bin km gibi değiştirmek. A3 kaçmaz mı? Olmasa da olur mu :D hala bulunur mu, ne dersiniz?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;625761
Ek paket var mı? Sportline da araştırdık biraz denk getiremedik koltuklar jantlar tampon harika ama ek paketlerle 109-116-122 diye çıkıyordu sedanın fiyat.

Arkadaşlara hb alın daha kaliteli dedim ama olur mu sedan sedandır dediler :) yaoacak bi şey yok ama eminim yalıtım bile hb'de daha iyidir.

Bir de araç değiştirmek istemiyorum bu ara ama %20 de olsa tereddütüm var. 308 29 bin km'de, niyetim 50 bin km gibi değiştirmek. A3 kaçmaz mı? Olmasa da olur mu :D hala bulunur mu, ne dersiniz?

Otoparkta bi tane beyaz HB var yeni kasa 5 kollu jantlar vs süper duruyor :D

Bence yakışır ama imkanlar el veriyorsa :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;625769
Otoparkta bi tane beyaz HB var yeni kasa 5 kollu jantlar vs süper duruyor :D

Bence yakışır ama imkanlar el veriyorsa :)

Kastettiğin sportline jantlar olması lazım, eskisi güzeldi makyajlı sp. jantlar daha bi güzel. Ama hb sportline 120ye yaklaşıyor. İmkan olsa da neredeyse benim arabanın yarısı kadar eklemem gerekecek. O yüzden herhalde almayacağım ama seneye benzer kampanya olur diye şimdilik teselli buluyorum ;)
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2017, 11:57:59 Gönderen: turker »

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;625761

Ekstra Sport pakete ilave, Konfor paket ( tiptronik kumandalı spor direksiyon, park sensörü plus, deluxe otomatik klima ), prestige paket ( panoramik cam tavan, elektrikli katlanabilir yan aynalar, geri görüş kamerası ), LED far sistemi ( Full LED ön farlar, led arka stoplar, dinamik sinyal lambaları, otomatik far yükseklik ayarı ) mevcut.

Bende değiştirmeyi pek planlamıyordum ama kampanya çok iyi. Bu nedenle aldım. Bu fiyatlara bir daha böyle bir araba almak çok zor. Euro baya yükseldi. Bayilere fatura edilmemiş araçlara zam bile gelebilir her an. Ama ben 308' i de çok beğeniyorum. Güzel araç bence.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;625785
Ekstra Sport pakete ilave, Konfor paket ( tiptronik kumandalı spor direksiyon, park sensörü plus, deluxe otomatik klima ), prestige paket ( panoramik cam tavan, elektrikli katlanabilir yan aynalar, geri görüş kamerası ), LED far sistemi ( Full LED ön farlar, led arka stoplar, dinamik sinyal lambaları, otomatik far yükseklik ayarı ) mevcut.

Bende değiştirmeyi pek planlamıyordum ama kampanya çok iyi. Bu nedenle aldım. Bu fiyatlara bir daha böyle bir araba almak çok zor. Euro baya yükseldi. Bayilere fatura edilmemiş araçlara zam bile gelebilir her an. Ama ben 308' i de çok beğeniyorum. Güzel araç bence.

Özelden fiyat paylaşabilir misiniz böyle bir araç için? LED far sist. ve Sport paket olmasa ne kadar fark ederdi? Son bi düşüneyim :)

Bir de 1.0 test etmedim, 1.6 dizelden sonra düzde iyidir ama yokuş performansı nasıldır?  1.2 110hp manuel golfün düşük devirden sonra toparlaması hoşuma gitmemişti mesela.