škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ön cama cam filmi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En son yaptığım uzun yolda ön camdan gelen güneş ışınları beni ciddi manada rahatsız etti ve klima sürekli yüksek devir çalışmak durumunda kaldı.

En ön cama normal cam filmi değil de ön cama özel cam filmi(Ziebart'ta ön cama özel bir film uygulaması var diye biliyorum, bir de Llumar'ın yine Air serisi ön cama uygulanan cam filmi varmış) yaptırsam mı diye düşünüyorum bu ara. İnternetten araştırdığım kadarıyla yaptıranların bir kısmı çok memnun, bir kısmı ise asla tavsiye etmiyor, hatta yaptırıp ertesi gün söktüren de var.

Bu konuda bir tecrübe ya da bilgisi olan var mı acaba? Sizden de fikir almak istedim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence hic bulasmayin en iyisi kaliteli bir gunes gozlugu

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Llumarin var seffaf cam filmi... ziebart tada var.. bunlar seffaf sadece uv yi filtre eder birde isiyi... isigi filtre etmedigi icin sizin rahatsizliginizi gidermeyecektir...

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güneş gözlüğü gözlerinizi koruyor ama arabanın içi özellikle uzun yolda yanıyor. Hele bazen şansınıza uzun yolda güneş tam karşıdan geliyorsa ön cama film çektirmediğime pişman oluyorum ama malesef cezalar yüzünden çektiremiyorum. Bence en azından ön camın ortasından yukarı doğru açıktan koyuya doğru film olsa güzel olur.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ziebart ve Llumardaki filmler özel filmler olduğu için çok belli olmaz diye düşünüyorum. Ancak gece sürüşte göz yorulması, gece görüş azalması, yağmurlu havada görüş azalması, on konsolun cama yansimasi vs problem olur mu emin degilim

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ender Bey yaz geliyor bu konuyu ben de merak ediyorum, takipteyim..

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ön cam filmine bu kadar takılmanızı anlamıyorum ben aracın ön camınada 1 numara film çektirdim muayinedende geçti belki 50 kez durduruldum birkere bile polis birşey demedi.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anamarina;432747
ön cam filmine bu kadar takılmanızı anlamıyorum ben aracın ön camınada 1 numara film çektirdim muayinedende geçti belki 50 kez durduruldum birkere bile polis birşey demedi.

Merak ettiğim ya da endişelendigim konu polis değil hocam.Yukarıda yazdığım gibi asıl mesele gece görüşü azaltma, göz yorgunluğu yapma, ön konsoldan yansıma yapma, yağmurlu havalarda görüşü azaltma vs. konular

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben bunların hiçbirinden şikayetçi değilim hiçbir problem yaratmıyor tabi gözden göze değişebilir bu ama ön konsoldan yansıma yapmıyor yağmurlu havalarda görüşü azaltmıyor 32 33 derece sıcakta klimayı bazen 1. seviyede bazen hiç açmadan 400 km yol yaptım güneşe karşı sıkıntısı yok bence yani

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anamarina;432754
ben bunların hiçbirinden şikayetçi değilim hiçbir problem yaratmıyor tabi gözden göze değişebilir bu ama ön konsoldan yansıma yapmıyor yağmurlu havalarda görüşü azaltmıyor 32 33 derece sıcakta klimayı bazen 1. seviyede bazen hiç açmadan 400 km yol yaptım güneşe karşı sıkıntısı yok bence yani

Yorumunuz için çok teşekkürler. Siz hangi marka yaptirdiniz avaba?

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı CerkeSeckin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracımın ön cam hariç bütün camlarında film var. Keşke ön cama da cam filmi uygulatsaydım diye düşünüyorum ama aracımı değiştireceğim için şimdiki planlarımda yok aracımda  %40 uv filtreli cam filmi var. Bir kaç arkadaşım ön camada film çektirdi ve bende o araçlarla bir kaç defa uzun yola çıktım hem gece hem gündüz hiç bir sıkıntı yaratmadı. Sizi çok iyi anlıyorum yeni aracımız da bizde en ön cama film uygulatıcaz.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Polislerin cam filmine gösterdiği imtiyaz ilden ile fark ediyor. Bulunduğunuz ilde polisler pek birşey demiyorsa, ön cama da en açığından film çektirmekte fayda var, tabi kaliteli bir marka olmak kaydıyla.

Çevrimdışı devrimecz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Cam çatladığında burda seslendirilen sebepleri de fırsat bilip ön cam takılmadan önce filmlettim ve taktırdım. Çok iyi oldu. Ancak özellikle sonbahar ve kış aylarında gece yolculuklarında uzunları çokça kullanmam gerekiyor,yoksa görmede sorun yaşıyorum. Ama arabanın ön panelini koruma açısından da çok iyi oldu. Muayenede de komple filmden dolayı az kusurlu olarak geçti. Tek merak ettiğim HGS nin okunup okunmayacağı.

Çevrimdışı hanedan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben zibeart'a yaptırdım fevkalade memnunum.1 numara film yaptırdım çok rahatım.Sanroof'a da 2 numara yaptırmanızı tavsiye ederim.