škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

salıncak burcu, tabla burcu, adını tam bilmiyorum :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erdemoguz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese merhaba. aracım 2011 1.4 fabia, ön takımlardan gelen sesler bu ara özellikle belirgin bir artış gösterdi. geri giderek yaptığım manevralarda ise frene bastıgım an tok diye bir ses geliyor ön taraftan. balatalara baktık bişe yok, aracın ön takımını kontrol ettiler onlardada hiç bir şey yok. geriye sadece tabla burcu salıncak burcu adı her neyse o ihtimal kaldı. onuda bakmak için bütün ön takımın inmesi gerekiyomuş o yüzden ona bakamadık. sizce sorun nerdedir veya çözüm önerisi olan varmı başına gelen varsa arkadaşlar yardımlarını bekliyorum. bir de eski kasa fabia da onları değişirken golf'un kileri takmıştık. fabia 2'lerde böyle bişe yapabilirmiyiz. onlar daha dayanıklıydı çünkü...

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
burçtaki lastik bitmiş olabilir. öyle uzun bir iş değil.ismini ben de unuttum şimdi, rot ayarına baktırırken farkettiler. öyle bir ses bende de vardı geçti.

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
tabla burçları neden lastikten yapılır ki!:.....yapılacaksa da neden daha sağlam yapılmaz...

Çevrimdışı CerkeSeckin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınızı kriko ile az birşey kaldırarak da burçlarda birşey varmı yokmu diye görebilirsiniz.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hunter;431892
tabla burçları neden lastikten yapılır ki!:.....yapılacaksa da neden daha sağlam yapılmaz...

burç değil ucundaki vida bağlantısındaki conta, bu esnemesini sağlar.