škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kendiliğinden açılan Benzin Kapağı problemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba 2011 tdi octaviamda daha önce karşılaşmadığım bir sorun olmaya başladı 7 yıldır oturduğumuz eviminden başka bir semte taşındık 1 aya yakındır zaman zaman aracın başına geldiğimde mazot kapağının açık olduğunu görmeye başladım kapılar kilitli olduğundan bastırınca yerine oturmayan kapak nasıl oluyorda yarı açık oluyor anlamıyorum kilit mi bozuldu , birisi mi yapıyor araştırmaya başladım kumandadan kapıları açınca kapak yerine oturuyor geri kilitliyorım kapıları birkaç gün sonra yine aynı kapal aşağıda görüldüğü gibi oluyor sebebini bilen yorum atabilir mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia A5 bölümü resmen bitmiş daha önceki açtığım bikaç konuda da gözlemim bu yöndeydi acaba mı dedim ama bugün gördüm ki forumun belli başlı konuları dışında hiçbir konuya yazı , yorum atılmıyor ;(

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
depo kapağında merkezi kilit pimi var ve çalışıyormu. merkezi kilit pimi yok ise çocuklar oynuyordur açıyorlardır. Benimkinide çocuklar hep açıyor kapatmıyorlar.

bu arada a5  araçlar sorun çıkartmıyor sanırım ki başlık hareketli değil (siz de dahil.:-)).
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2018, 15:31:03 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Cevabınız için teşekkür ederim üstadım dikkat etmedim arac elegance paket var mı yok mu bilmiyorum dediğiniz olabilir [emoji5] a5 konusuna gelince sorunsuzluktan da olabilir ama benim araçta bazı sorunlar var ama burda yazmadım hiç cevap gelmiyor diye :)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
balıkçılar balık tutmak ümidiyle olta atarlar. Balık gelirse yerler.

o nedenle sen yaz sorunları illaki biri cevap verir biliyorsa.

Çevrimdışı mfeker89

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hocam benimde bu şekilde basima olay geldi. Benzinlikte mazot aldim. Pompaci arkadas benzin kapagini kapagin arka tarafindan dolaştırmış. Sag taraftaki menteşenin arasina sıkışmış kapagin kablosu olan plastik parça. Kapagi ne zaman kaptmaya çalışsam bir potluk oluyor ve kapak tam kapanmiyor. Kapagi acik birakip araci kilitledigimde mekanizma klitleme hareketini yapiyor fakat kapagi ittirmeme ragmen acik kalmis gibi disarda oluyordu. En son benzin kapagini tekrar cikardim bu kablo neden kapagin menteşe dışından dolasiyor fiye takip ettigimde anladim mentesenin hareketini kısıtladığı icin kapak tam kapanmıyormuş. Eger senin mekanizmanda sikinti yoksa bu ihtimali degerlendir derim