škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bisiklet Taşıyıcı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Superb için bisiklet taşıyıcı kullanan var mı? Piyasada 59 dan başlayan fiyatlarla bisiklet taşıyıcılar var ancak bizim araçlara hangisi en uygun olur? üst çıta ve arka çeki demiri olmadığı için tek alternatif bagaja takılan gibi geliyor bu konuda görüşlerinizi bekliyorum :) Bisiklet güzel oluyor ama buralar hep yokuş olduğu için tepeye kadar araba ile geri dönüş bisiklet ile :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İrfan abi bisiklet sporu ile uğraştığından büyük ihtimalle bu konu hakkında da bilgisi vardır :)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben elli liralik bagaja takilanlardan almistim iki uc kez uzun yolada gittim iki adet bisikletle. Bi sorun yasamadim. Gayet guzel. Tek dezavantaji ozellikle uzun yolda taktiktan sonra bagajdan bisey alacaksan zahmetli olyor. Bunuda iyi bi planlama yapip lazim olacaklari iyi tespit edip arac icine almak.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ucuz ürünleri tavsiye etmem ama belki kısa mesafelerde kullanacaksanız olabilir. Arka bagaj da taşıma aparatı kullandım iki bisiklet rahat taşınabiliyor fakat çok dikkatli kullanmak gerekiyor araca ve bisiklete zarar verme riski mevcut. Şimdi kaliteli bir marka tavan üstü taşıma aparatı kullanıyorum 525 km uzun yolda kullandım çok daha güvenli elbette trafik güvenliği için bağlantılarına çok dikkat etmek gerekiyor. Ucuz bir ürün tercih etmeyin.

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;515559
Ucuz ürünleri tavsiye etmem ama belki kısa mesafelerde kullanacaksanız olabilir. Arka bagaj da taşıma aparatı kullandım iki bisiklet rahat taşınabiliyor fakat çok dikkatli kullanmak gerekiyor araca ve bisiklete zarar verme riski mevcut. Şimdi kaliteli bir marka tavan üstü taşıma aparatı kullanıyorum 525 km uzun yolda kullandım çok daha güvenli elbette trafik güvenliği için bağlantılarına çok dikkat etmek gerekiyor. Ucuz bir ürün tercih etmeyin.

Superb'lerde çıta bulunmadığı için zor diye düşünüyorum çünkü ikisini birden almak pahalıya gelecek.araç üstü aparat için illa çıta gerekli mi?