škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Trabzon Usta Tavsiye?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2011 Superb aracımın ön orta konsol bardaklıktan tıkır tıkır beni uyuz eden bir ses gelmekte düzgün yolda hiç ses yok ama Gümüşhane gibi yolları köy yolundan az hallice bir ilde bu ses iyice belirginleşiyor(bardaklığı tuttuğumda ses yok). Sanırım araca navigasyon takarken o kısma bir müdahale söz konusu oldu. Trabzon'da yada Giresun'da bu konu ile ilgili gidebileceğim skoda'dan anlayan  usta bilen tanıyan var mı? Şimdi yetkili servise git derseniz trabzon servisi sevmiyorum ordu dan randevu alırken söylediğim halde gittiğimizde kaporta ustası izinli dediler. Anlayacağınız il küçük olunca bu tür küçücük şeyler kocaman sıkıntı oluyor.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kolay kolay bir usta ilgilenmez bu durumla. eliniz yatkınsa kendiniz ilgili bölmeyi dağıtın kırık dökük var mı bakın yoksa sünger takviyesi yapın.

göğüs söküp takan elektrikçiler ilgilenir bu durumla. trim sesiyle de fazla uğraşmak istemez elinde iş varsa.

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;490497
kolay kolay bir usta ilgilenmez bu durumla. eliniz yatkınsa kendiniz ilgili bölmeyi dağıtın kırık dökük var mı bakın yoksa sünger takviyesi yapın.

göğüs söküp takan elektrikçiler ilgilenir bu durumla. trim sesiyle de fazla uğraşmak istemez elinde iş varsa.

Sölme yerini bulabilsem sökeceğim ancak bütün gibi geldi bana ve tüm o kısımın sökülmesi gerekiyor gibi

Çevrimdışı ykumanda

• Yeni, yenilikçi
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dost oto'dan çok bahsediliyor da ben de gitmedim açıkçası , bilginiz olsun diye yazdım.

Çevrimdışı BARADA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam trabzon skoda ckr var sanırım kötümü orası

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BARADA;503494
Hocam trabzon skoda ckr var sanırım kötümü orası

CKR Yetkili servis ancak gitmiyorum. Nedeni ise yolda İstanbul dönüşü Giresun Eynesil'de Xenon beyni bozuldu gittiğimde 17:45 falandı bu iş uzun gidin randevu alın hafta içi gelin deyince moralim bozuldu bir daha gitmedim gitmemde.  Aracı Ordu Nasuhbeyoğluna götürdüm yaklaşık 2 katından fazla yol yaptım ama oradan da randevu aldığım ve bardaklıktan ses geliyor onu da baktıracağım dediğim halde usta izinli sonra gelin dediler orada bitti artık :)

Çevrimdışı musa61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dost oto yardımcı olur bence. Tekin bey var orda.

Çevrimdışı BARADA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pharnakia;504089
CKR Yetkili servis ancak gitmiyorum. Nedeni ise yolda İstanbul dönüşü Giresun Eynesil'de Xenon beyni bozuldu gittiğimde 17:45 falandı bu iş uzun gidin randevu alın hafta içi gelin deyince moralim bozuldu bir daha gitmedim gitmemde.  Aracı Ordu Nasuhbeyoğluna götürdüm yaklaşık 2 katından fazla yol yaptım ama oradan da randevu aldığım ve bardaklıktan ses geliyor onu da baktıracağım dediğim halde usta izinli sonra gelin dediler orada bitti artık :)

Hocam hangi servise gidiyosunuz ? benim aracın garantisi bitmeden mecbur yetkili servise gidecem.

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
En Son 30000 bakımı ordu da yaptırdım şimdi 45000 geldi bende bu konuyu düşünüyorum büyük ihtimal bu sefer de erzurum deneyeceğim. Garanti yok ama kampanya zamanında
gitmeye çalışıyorum. Trabzon da oturuyorsanız çkr randevulu gittiğinizde iyidir.