škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia 3 15.000 bakım veya yıllık bakım fiyat hakkında

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hknardru;601335
evet onu da sordum kampanya konusunda bir gelişme yok dediler. :) şimdi hem sene hem de km olarak vakti de  geldi. Garanti bozulması meselesi yüzünden riske de girmemek için mecbur yaptırıcam artık.

Bende fiyat aldım 1.0 olan araç olduğu için biraz daha az fiyat verdiler ama yinede pahalı.

Valla böyle giderse 150 liraya ustama yaptırıp geçicem yahu valla 2016 model araç ama herşeyi para ya

Çevrimdışı dorland

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
kocaeli özdağ oto benim 1.2 tsi ye 15.000 bakım için 450 fiyat çektiler..dip not olarak yazayım..

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;601520
Bende fiyat aldım 1.0 olan araç olduğu için biraz daha az fiyat verdiler ama yinede pahalı.

Valla böyle giderse 150 liraya ustama yaptırıp geçicem yahu valla 2016 model araç ama herşeyi para ya

bu sene garanti sebebiyle yaptırıcam ama seneye yaptırmayı düşünmüyorum..

Alıntı yapılan: dorland;601535
kocaeli özdağ oto benim 1.2 tsi ye 15.000 bakım için 450 fiyat çektiler..dip not olarak yazayım..

normalde yazın yaptıran arkadaşlar da o civarlara yaptırıyordu. biz maalesef ankarazedeler olarak burada yaptırmaya mahkum kalıyoruz.

Çevrimdışı idurak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
araç alırken doğuş oto maslak ta pazarlıkta satış temsilcisinin söylediği lafı aynen aktarıyorum;" şuan aracı size geliş fiyatına veriyoruz. biz zaten arç satışından para kazanmıyoruz. servislerden para kazanıyoruz."

Çevrimdışı erkan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bulgaristanda Skoda servisinde yaptırsak garanti ile sıkıntı olurmu oradaki fiyatları bi araştırma yapayım.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dorland;601535

Çok iyi fiyat. ankarada olsa bu fiyata 1.0 aracı hemen yaptırırım valla zaten yağı az alıyor ucuz olması lazımken pahalı oluyor ankarada.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;604965
Eylül ayında Trabzonda 680 TL'ye yaprırdım

çok pahalı hocam ya 680 TL yi indirmedilermi hiçbir şekilde ?

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
@SinirliSürücü Hocam valla bulunduğum bölge itibari ile 2 yere gitme imkanım vardı. Erzurum ve Trabzon. İkisi de aynı fiyatı verdi. Arabayı Erzurumdan almış olmama rağmen hizmetlerinden hiç ama hiç memnun kalmadığım için Trabzonu tercih ettim. İyi ki etmişim çok ilgilendiler. Ailemle gitmiştim, araba servisten çıkana kadar özel araç (2016 Suberb) verdiler Trabzonda gezmek için. Erzurumu anlatmak bile istemiyorum açtırma kutuyu söyletme kötüyü:). Ne satışından ne de servis hizmetinden memnun kaldım. Sanırım O zaman fiyatlar öyleydi çünkü forumda bir kaç kişi de o zamanda o fiyatlardan yaptırmıştı.

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Az önce gelen mesajı bildiriyorum arkadaşlar beklediğiniz indirim buydu galiba [emoji4][emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı red vıper

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Lütfen cevaplama ile ilgili kusuruma bakmayın. 2016 yılı sonu ve 2017 yılı başında aileden üç ayrı kişiyi peş peşe kaybetmenin sıkıntısı ile bir süre foruma giremedim. Yağ olarak Castrol kullandılar diye biliyorum. Ama değişen tüm parçalar orijinal kutu içerisindeydi. Hatta kutular servis çıkışında araç içine incelememiz için bırakılmıştı.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: red vıper;605215
Lütfen cevaplama ile ilgili kusuruma bakmayın. 2016 yılı sonu ve 2017 yılı başında aileden üç ayrı kişiyi peş peşe kaybetmenin sıkıntısı ile bir süre foruma giremedim. Yağ olarak Castrol kullandılar diye biliyorum. Ama değişen tüm parçalar orijinal kutu içerisindeydi. Hatta kutular servis çıkışında araç içine incelememiz için bırakılmıştı.

Başınız Sağolsun :( Allah rahmet eylesin

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün seristen yıl geldiği için fiyat aldım 650 normalde indirim var 560 lira denildi

Eeee ne yapacaksınız peki
Yağve filtresi Hava filtresi  yağ tıpası ve CAM SUYU  
cam nedir arkadaş

Resmen sömürmek, araç aldım bize muhtaçsın yani  
-Yağı ben getireyim peki
+ o zaman not düşeriz garantiden çıkar araç

Şuan kavramada klasik titretme sorunu var  eğer bakım yaptırmazsam eminim bunda sorun çıkaracakalr ve hem bakım hemde  bir sorunda mimlemiş olacak yardımcı olmayacaklar

Sonuçta 200 liralık işe 600 lira verip kendimi yolunmuş tavuk gibi hissettirecekler :D

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14340]A.L.P.E.R[/MENTION]

Ben dün Yağ ve Yağ filt. hariç 268 tl ödedim. 120 tl yağ için harcamıştım toplam 388 tl ye mal oldu bakım. Su pompası değişti iyi niyet için merkezi aradım maliyet 500 tl nin altında olduğu için yardımcı olamadılar. Şimdiye kadar Yağı hep kendim götürdüm garanti dışı olsaydı iyi niyet için baştan kestirip atarlardı bence garanti dışı bırakmak servisin elinde değil. Bana da servis iyi niyet uygulanmaz dedi ama ben arayınca uygulansaydı itiraz etmeyeceklerdi. çünkü bildirim merkezden geliyor.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu aralar Ankarada bakım yaptıran oldumu hiç 15.000 için ? Bir kampanya vardı hani %10 diye o bittimi ?  

1.0 araçlarda bakım kaç tl çıkıyor acaba çünkü bunlarda yağ daha az 2.8 litremi ne demişlerdi.