škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia 3 15.000 bakım veya yıllık bakım fiyat hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;614039
Araba 9700 kilometrede. Ekranda 15 gündür geri sayım var. Yıllık bakımı yaptırmayıp 15000 kilometreyi mi bekleyeyim?

Erdem selam. Senin aracında bakımı benimki gibi baya erken gelmiş az kullanmışsın. Yağın bile daha 5000 km idare eder seni. Garantiye çok önem veriyorum dersen git 10000 de yaptır ama 3 ay sonrada yaptırabilirsin yaz sonunda.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;614729
Erdem selam. Senin aracında bakımı benimki gibi baya erken gelmiş az kullanmışsın. Yağın bile daha 5000 km idare eder seni. Garantiye çok önem veriyorum dersen git 10000 de yaptır ama 3 ay sonrada yaptırabilirsin yaz sonunda.

Aslında dün randevu almıştım ama çeşitli sebeplerden iptal ettirdim. 1-2 ay bekletmeyi düşünüyorum ben de.

Merak ettiğim ise, sonraki servis uyarısı şu an devam etmekte olan geri sayımın son gününden tam 1 yıl sonra mı çıkacak, yoksa bakım yapıldığı günün yıl dönümünde mi?

Çevrimdışı Mavi Şimşek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;614848
Aslında dün randevu almıştım ama çeşitli sebeplerden iptal ettirdim. 1-2 ay bekletmeyi düşünüyorum ben de.

Merak ettiğim ise, sonraki servis uyarısı şu an devam etmekte olan geri sayımın son gününden tam 1 yıl sonra mı çıkacak, yoksa bakım yapıldığı günün yıl dönümünde mi?

Bakım yapılınca sıfırlıyorlar. 1 sene sonrasına ayarlanıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben de henüz bir sene dolmadan 14.000'e dayandım. uzun yola çıkacağım 10-15 gün sonra yaklaşık 1200-1400 kilometre filan yol yaparım herhalde. 15.000 bakımı yola çıkmadan önce mi yaptırsam, dönüşte mi yapsam bilemedim. siz ne önerirsiniz?

ankara and otoya sordum, 15.000-16.000 arasında yaptırırsanız garantiniz bozulmaz, bir şeycik de olmaz dediler. bence de öyle tabii ancak uzun yola da çıkacağım için ben daha çok içindeki yağı uzatacak şekilde kullanmanın uzun vadede motor ömrüne bir zararı olur mu olmaz mı bunu merak ediyorum.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
16.000km yi geçsen de garantisi bozulmaz. Hangi kendini bilmez bu şekilde konuşuyor bilmiyorum ama 15.000 bakımda yapılacaklar listesini ilgilendirir garanti kapsamı. 15K Kilometre bakımı geçti diye bakımla alakası olmayan bir aksam arızasında garanti bozulmaz bu yasal değil hertürlü mahkemede haklı çıkarsınız eğer servisler diretirse.

Çevrimdışı teachtr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
30 bin konusuna taşıdım yazdığımı.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2017, 16:07:24 Gönderen: teachtr »

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar arabam suan 15.000de ve acil bi isim ciktgi icin bakima giremycem. 16.000de girsem bakima sorun olur mu ? Kesin bilgi lazim. Servisi arayamiyorum birazdan egitime gircem ancak yazdiklarinizi okuyabilirim.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Medic

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arac bakiminin suresi hakkinda 1 aya kadar musade olduğunu soyledi diyarbakir arm, fakat sıkıntı fiyat hakkinda 710 tl yillik bakima fiyat verdiler.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Halilpdr;616215
Arkadaslar arabam suan 15.000de ve acil bi isim ciktgi icin bakima giremycem. 16.000de girsem bakima sorun olur mu ? Kesin bilgi lazim. Servisi arayamiyorum birazdan egitime gircem ancak yazdiklarinizi okuyabilirim.

Bakım işi o kadar da dakik olmak zorunda değil hocam. 2000 kilometre-2 ay gibi aşımlar çok dikkate alınmaz. Ancak yine de gideceğiniz servisten kesin bilgi almanızda fayda var. Arabayı garantiden çıkartmak için çakallık yapacak olan servisler mutlaka vardır.

Çevrimdışı titan100

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Son günlerde İstanbul'da 15.000 bakımı için fiyat alan ya da yaptıran oldu mu? Fiyatlar ne düzeyde?

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracım 6700km.de. 18 gün sonra 1 yılı dolacak. Ben yıllık / 15.000 bakım için Ankara And Oto'dan önümüzdeki hafta Cumartesi gününe randevu aldım. 715TL fiyat verdi telefondaki bayan. Silecek suyu iptali ile 705 TL dedi. Kredi kartına da taksit mevcutmuş. İstanbulda'da farklı olacağını sanmıyorum. Sonuçta değiştirilen filtreler yağ vs. aynıdır.

Çevrimdışı Pulsar37

• 2016Spaceback1.2 90PS DSG
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Düzce Erkur 711₺ 15.000km periyodik bakım bir kuruş inmiyorlar fiyatlar çok yüksek

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu gün kayseride 687 tlye 6 taksitle yaptirdim 15.000 bakimini.

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;617414
Aracım 6700km.de. 18 gün sonra 1 yılı dolacak. Ben yıllık / 15.000 bakım için Ankara And Oto'dan önümüzdeki hafta Cumartesi gününe randevu aldım. 715TL fiyat verdi telefondaki bayan. Silecek suyu iptali ile 705 TL dedi. Kredi kartına da taksit mevcutmuş. İstanbulda'da farklı olacağını sanmıyorum. Sonuçta değiştirilen filtreler yağ vs. aynıdır.

bana on beş gün önce iki lira daha ucuz söylediler. 713 ve silecek susuz 703 lira. zam gelmiş. :D:D:D:D

Çevrimdışı abdullahmrt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Banada 710 lira fiyat cikardilar altur istanbul napicam bilmiyrum dogrusu