škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia 3 15.000 bakım veya yıllık bakım fiyat hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;610454
Böyle saçmalık olmaz 3 mart için 592tl bakım fiyatı vermişken şimdi AND oto 640 lira dedi. Ne değişti pardon dediğimde işçilik fiyatı değişmiş sanırım ustalar isyan çıkardı :p:p:D:D

ANKARADA GARANTİ DIŞI SERVİS-SKODA USTASI BİLEN VARMI ?

Aracı garantiden çıkartıp dışarda yaptırıcam bakımını max 200 lira tutar diye düşünüyorum oda en fazlaaa 200 tutar taş çatlasa. (15.000 bakımı ve 3-4 şey değişiyor o kadar)

Edit : 300 Liraya herşey dahil yapan yer buldum "Yüce Özel Skoda Servis" şeytan diyor yaptır geç. Servis ne yapıyorsa aynısını yapıyorlar.
Yağı filitresi falan herşeyi aynı

servisten daha iyisini yaparlar merak etmeyin .. servisin değiştim dediği filitreyi değişmediği oldu.

Çevrimdışı ilkerol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şikayet var .com a yazsak ne dersiniz? Birşey değişmez ama en azından belki kampanya yaparlar. İçim acıyor yoksa 400 lira bile çok yapılan işleme göre.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;610473
servisten daha iyisini yaparlar merak etmeyin .. servisin değiştim dediği filitreyi değişmediği oldu.

Aracımın 15.000 ilk bakımını dediğim gibi nerdeyse 3 te 1 fiyatına Ankara Şaşmazda Yüce Oto Skoda Özel Servis'de yaptırdım.

Yağı kendimin istediği yağdan koymayı bile reddetmediler Castrol 5-30 tam sentetik titanium yağ koydular ve 1 litreside arttı.
yağ-hava-polen flitreleri değişti ekstradan akümü kontrol ettiler ve "ACİL SERVİSE götürün" uyarılarınıda kapattılar.

Ve sadece 75tl işçilik alıp toplam 310 tl tuttu zaten sadece yağı 110-115 lira bunun.

AND OTOMOTIV 10.03.2017 tarihinde verdiği fiyat ise : 645 TL idi. (Saçma sapan cam suyu-stepne kontrolu gibi şeyler var bu fiyatta)

Aracım 1.0 turbosuz olduğu için kronik bir hatası çıkmadığını bildiğimden Garantisi bozulmuş oldu. 30.000 bakımınıda yine aynı yere götürücem.

30.000 bakımıda 400 liraya yaptıklarını söylediler yani 2 bakım ile servisdeki 1 bakım parasına eşit.

Tercih sizin dostlar.

Gitmek isteyenler olursa diye Atilla bey servisin sahibi. Ve sadece Skoda-VW-Audi-Seat bakıyorlar.

Çevrimdışı daredevil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;610520
Aracımın 15.000 ilk bakımını dediğim gibi nerdeyse 3 te 1 fiyatına Ankara Şaşmazda Yüce Oto Skoda Özel Servis'de yaptırdım.

Yağı kendimin istediği yağdan koymayı bile reddetmediler Castrol 5-30 tam sentetik titanium yağ koydular ve 1 litreside arttı.
yağ-hava-polen flitreleri değişti ekstradan akümü kontrol ettiler ve "ACİL SERVİSE götürün" uyarılarınıda kapattılar.

Ve sadece 75tl işçilik alıp toplam 310 tl tuttu zaten sadece yağı 110-115 lira bunun.

AND OTOMOTIV 10.03.2017 tarihinde verdiği fiyat ise : 645 TL idi. (Saçma sapan cam suyu-stepne kontrolu gibi şeyler var bu fiyatta)

Aracım 1.0 turbosuz olduğu için kronik bir hatası çıkmadığını bildiğimden Garantisi bozulmuş oldu. 30.000 bakımınıda yine aynı yere götürücem.

30.000 bakımıda 400 liraya yaptıklarını söylediler yani 2 bakım ile servisdeki 1 bakım parasına eşit.

Tercih sizin dostlar.

Gitmek isteyenler olursa diye Atilla bey servisin sahibi. Ve sadece Skoda-VW-Audi-Seat bakıyorlar.
Hocam 1.2 TSI araçlar için kaç lt yağ yeterli oluyor acaba?

Çevrimdışı ilkerol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
6 mayıs için And oto dan periyodik bakım için randevu aldım 713 lira dediler. Bu gidişle ikinci ele yöneleceğim galiba

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatlar gerçekten çok yüksek. Sigorta fiyatları biraz düştü diye seviniyorduk ama bakım ücretleri çoğaldı bu seferde

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerol;614023
6 mayıs için And oto dan periyodik bakım için randevu aldım 713 lira dediler. Bu gidişle ikinci ele yöneleceğim galiba

Zubizu indirimi yapılmış fiyat mı bu?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araba 9700 kilometrede. Ekranda 15 gündür geri sayım var. Yıllık bakımı yaptırmayıp 15000 kilometreyi mi bekleyeyim?

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;614039
Araba 9700 kilometrede. Ekranda 15 gündür geri sayım var. Yıllık bakımı yaptırmayıp 15000 kilometreyi mi bekleyeyim?

Hangisi önce gelirse ona uyma zorunlu

Çevrimdışı ilkerol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;614026
Zubizu indirimi yapılmış fiyat mı bu?

Hayır indirimsiz fiyat olarak bunu verdiler. Ben hiç olmazsa 650 lira olsun diye içimden geçirirken 713 ağır geldi :(

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerol;614045
Hayır indirimsiz fiyat olarak bunu verdiler. Ben hiç olmazsa 650 lira olsun diye içimden geçirirken 713 ağır geldi :(

Benim hatam, 4 yaş ve üzeri araçlarda geçerliymiş:ok:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ilkerol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Peki bakımlar yüksek yapacak birşey yok şimdilik ama masrafı azaltabilecegimiz bir yol var mıdır? Mesela cam suyunu tamamladım ki doldurup boşuna para vermeyim diye. Başka ne yapılabilir?

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerol;614096
Peki bakımlar yüksek yapacak birşey yok şimdilik ama masrafı azaltabilecegimiz bir yol var mıdır? Mesela cam suyunu tamamladım ki doldurup boşuna para vermeyim diye. Başka ne yapılabilir?

her türlü o parayı alırlar sizden servis soymayı sever müşteriyi. Malesef 550-600 lira altına zor.

Çevrimdışı Fabia59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İs güç yoğunluk sebebiyle henuz yıllık bakıma gidemedim. daha 5.000 km de aracim. 1 yili sadece 1 hafta geçti. Muhtemelen 2 hafta içinde gidecegim servise yillik bakima. 3-4  haftalık gecikme sebebiyle garanti bozulur mu?

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Km olarak 3,000 km, Ay olarak 3 ay geçirebilirsiniz sıkıntı olmaz. Benim son bakım Kasımdaydı ben Şubatta girdim Nisan ayında iyi niyet uygulandı ve kavrama değişti.