škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia 3 15.000 bakım veya yıllık bakım fiyat hakkında

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKODAFABIANJ2015

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;606152
Bu aralar Ankarada bakım yaptıran oldumu hiç 15.000 için ? Bir kampanya vardı hani %10 diye o bittimi ?  

1.0 araçlarda bakım kaç tl çıkıyor acaba çünkü bunlarda yağ daha az 2.8 litremi ne demişlerdi.

Hocam aldığım arkadaş temmuzda konya konmarda 500 tl ye yaptırmış 15.000 bakımını.Tabi onun üstünden cok sular aktı:)

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABIANJ2015;606156
Hocam aldığım arkadaş temmuzda konya konmarda 500 tl ye yaptırmış 15.000 bakımını.Tabi onun üstünden cok sular aktı:)

Konmar öyle hocam çok uygun fiyat veriyorlar. tesisleri süper.

Çevrimdışı incselcuk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çanakkale Awek te 1.2 Tsi 2015 fabia ambition yıllık bakımını 570 TL ye yaptırdım.

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ixir;606268
1.0 icin bugün doğuş esenyurttan 600lira fiyat verdiler.

bence biraz daha düşürebilirseniz teklifi yaptırın derim. mesela Stepne kontrolünü yaptırmıcam diyin yada Cam suyunu iptal ettirin (30 tl falan kesiyorlardı sanırım)

yada işte konuşun 5 rakamını görene kadar :D:)

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;606272
bence biraz daha düşürebilirseniz teklifi yaptırın derim. mesela Stepne kontrolünü yaptırmıcam diyin yada Cam suyunu iptal ettirin (30 tl falan kesiyorlardı sanırım)

yada işte konuşun 5 rakamını görene kadar :D:)

Bakim zamani nisan da sanirim o zamana kadar 650 olur. Açıkçası garanti disina da ciksa servise bu kadar para vermeyi düşünmüyorum motor sıkıntısı yasanmiyor dsg de olmadigi için ariza cikartacak pek bisey kalmiyor cikarsa da kismet:)

Çevrimdışı ARP55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende birkaç gün önce Samsun Asaldan fiyat almıştım..600-650 arası fiyat verdiler..bende biraz baskı yaptım ama bakım zamanı geldiğinde kampanya olabilir diyip kestirip attılar:confused:..bekleyip görecez..

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.0 olanların bencede garantilik bir parça durumu olmaz gibi kronik hata falan yok.

Dışarıda yaptırsak diyelim 200 e hallettirebilirmiyiz ustamıza acaba 15.000 bakımı ?

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13958]SinirliSürücü[/MENTION] bende oyle düşünerek lpg taktirdim.Bu zamana kadar sıkıntı yapmadiysa bundan sonra ki sıkıntılarda da bi sekilde sucu bize bulurlar zaten.200-250 lira arası masraf olur fazla olmaz heralde.

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben eski fabiamda gulf yag kullanıyordum sanırım 70tl gibi bir fiyatı var filtreler ve işçilik dahil 200 ü geçmez bence.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
And otomotiv ankara ile 15.000 bakımı için konuştum teklif aldım.

602 tl teklif verdiler. Cam suyunun iptalini istedim 10tl miş 592 tl oldu dahada konuşup düşürücem fiyatı.

GEREKSİZ birsürü işlem için para alıyorlar stepne havası kontrolü vardı mesela onuda iptal ettiricem faturada varsa.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13958]SinirliSürücü[/MENTION] cok para yazık günah ya aslinda aracınızda bi sıkıntı olmadıysa bu zamana kadar garantiyi onemsemenize gerek yok.Allah korusun bi yeri bozulsa da servisin kabul edecegini sanmam çünkü 40 takla atıyorlar garanti dışı tutmak icin

Çevrimdışı ARP55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABIANJ2015;606848
@SinirliSürücü cok para yazık günah ya aslinda aracınızda bi sıkıntı olmadıysa bu zamana kadar garantiyi onemsemenize gerek yok.Allah korusun bi yeri bozulsa da servisin kabul edecegini sanmam çünkü 40 takla atıyorlar garanti dışı tutmak icin

Aslında benim tek düşündüğüm (Allah korusun!!) şanzumanın arıza vermesi..Malum DSG arızaları ucuza tamir edilmiyor..Bu gibi durumlarda en azından bir güvence olsun..yoksa dediğinize sonuna kadar katılıyorum..Bu konuda gerçekten muallaktayım..:confused:

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ARP55;606854
Aslında benim tek düşündüğüm (Allah korusun!!) şanzumanın arıza vermesi..Malum DSG arızaları ucuza tamir edilmiyor..Bu gibi durumlarda en azından bir güvence olsun..yoksa dediğinize sonuna kadar katılıyorum..Bu konuda gerçekten muallaktayım..:confused:

Hocam benim de aracım dsg olsa garantiyi bozdurmazdim bence 300 500 liradan kacmak icin o riske girmeyin.Dsg den sıkıntı cektikleri icin arkasinda duruyorlar yardimci oluyorlar ama aracınızın baska yeri bozulsa kullanici hatası der cikarlar.1.0 manuel bi özelliği olmayan araçlar için servise kul olmaya gerek yok zaten garanti bittikten sonra onlarda ucuzlatir fiyatları. bende 30.000 bakımında servisten fiyat isteyecem 50-100 tl fark olursa serviste yaptırırım ama disarda 200 olan seye 600 derlerse 4 depo gaz alırım o farka :)

Çevrimdışı ARP55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABIANJ2015;606856
Hocam benim de aracım dsg olsa garantiyi bozdurmazdim bence 300 500 liradan kacmak icin o riske girmeyin.Dsg den sıkıntı cektikleri icin arkasinda duruyorlar yardimci oluyorlar ama aracınızın baska yeri bozulsa kullanici hatası der cikarlar.1.0 manuel bi özelliği olmayan araçlar için servise kul olmaya gerek yok zaten garanti bittikten sonra onlarda ucuzlatir fiyatları. bende 30.000 bakımında servisten fiyat isteyecem 50-100 tl fark olursa serviste yaptırırım ama disarda 200 olan seye 600 derlerse 4 depo gaz alırım o farka :)

Zaten dediğim gibi beni de düşündüren sadece buydu...yağmurdan kaçarken doluya tutulmayalım :D sanırım servisi tercih edicem ..hayırlısı olsun artık..teşekkür ederim ..