škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hangisi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeti.avc;445664
Şurda ne kalmış ki eğer o kombinasyon gelirse ben %99 tekrar yetilenirim:gaz::gaz:

Kesin gelecek... Netice de Türkiye'de satabilecekleri en iyi kombinasyon bu.. Birde fiyatını makul tutabilirlerse, 65 - 70 aralığında Elegance modeli için, o zaman çok satarlar... :)

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;445675
Kesin gelecek... Netice de Türkiye'de satabilecekleri en iyi kombinasyon bu.. Birde fiyatını makul tutabilirlerse, 65 - 70 aralığında Elegance modeli için, o zaman çok satarlar... :)

65-70 aralığı cillop gibi olur ama çok zor görünüyor maatesüf :huh:.. Neyse, gün ola devran döne.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, bugün yeti'yle ilgili bir şeyler sormak amacıyla yüce oto'ya uğradım. Bana söylenenler:

* Yüce'nin elinde Yeti greeline elegance'nin sadece aşağıda fotosunu göreceğiniz çift renkli koltuklu versiyonu varmış(yani, yeti broşüründe gördüğünüz tamamen koyu renkli koltuk döşemesine sahip elegance yok).

* Yeti 1.4 TSİ'nin düz viteslisi de yok.

* Bu da cüzdanı şişkin:fiuv: olanlar için: 140 BG 4x4'lük yeti'nin en düşük donanımlısı 100 bin TL'den başlıyor ve sipariş verildikten sonra en az 3 ay beklemek gerekiyormuş.

* 2014'de gelecek Yeti 1.6 TDİ'lerin yerden yüksekliği benzinli versiyonlardaki gibi 18 cm olacakmış(dedikodular doğru gibi).

Tüm Skodaseverlere selamlar!

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;445805
Arkadaşlar, bugün yeti'yle ilgili bir şeyler sormak amacıyla yüce oto'ya uğradım. Bana söylenenler:

* Yüce'nin elinde Yeti greeline elegance'nin sadece aşağıda fotosunu göreceğiniz çift renkli koltuklu versiyonu varmış(yani, yeti broşüründe gördüğünüz tamamen koyu renkli koltuk döşemesine sahip elegance yok).

* Yeti 1.4 TSİ'nin düz viteslisi de yok.

* Bu da cüzdanı şişkin:fiuv: olanlar için: 140 BG 4x4'lük yeti'nin en düşük donanımlısı 100 bin TL'den başlıyor ve sipariş verildikten sonra en az 3 ay beklemek gerekiyormuş.

* 2014'de gelecek Yeti 1.6 TDİ'lerin yerden yüksekliği benzinli versiyonlardaki gibi 18 cm olacakmış(dedikodular doğru gibi).

Tüm Skodaseverlere selamlar!

Valla beni ilgilendiren kısmı yani dedikodu kısmı doğruysa ciddi ciddi düşünmeye başlarım:) Birde cam tavan opsiyonu olursa düşünme işi kısa sürer:)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim pederde ciplere merak saldı :D Şimdiki yetileri sevmiyor. Makyajlıyı gösterdim bakarız dedi. Eğer 2014'de makyajlı yetinin 1.6 Dizelinin elgancesini 75-80 arasında tutarlarsa bizde Yetileniriz :ok:

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;445845
Bizim pederde ciplere merak saldı :D Şimdiki yetileri sevmiyor. Makyajlıyı gösterdim bakarız dedi. Eğer 2014'de makyajlı yetinin 1.6 Dizelinin elgancesini 75-80 arasında tutarlarsa bizde Yetileniriz :ok:

75-80 olursa yetilenen çok az olur :) en azından ben almam. Tahminim en fazla 65-70 arası olur. Çünkü o fiyatlara superb veriyorlar. Şuanda düz vites 1.6 fiyatı elegance suberb 77 bin yeti 64 bin. Burdan yola çıkarsak tahminlerim aşağı yukarı yetinin en fazla 65-70 arası olacağı yönünde.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öyle olursa dahada güzel :D Yoksa Kia Sportage

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aşağıdaki resimlere bakılırsa maalesef yerden yükseklik greenline'da yine aynı olacak gibi :(

http://ototeknikveri.com/icerik/3625/yeni-skoda-yeti-greenline-resim-galerisi.html

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeti.avc;446339
Aşağıdaki resimlere bakılırsa maalesef yerden yükseklik greenline'da yine aynı olacak gibi :(

Yüce'nin söylediğine pek inanmamıştım zaten. Kimi "Gelecek", kimi "Gelmeyecek" diyor:confused:.  Keşke ingilizcemiz olsaydı da skoda fabrikasına yazıp sorabilseydik.  Eğer greenline alırsam, arabanın yerden yüksekliğinin artırılıp  artırılamayacağını araştıracam.