škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yeti Facelift - Fotoğraflı -

s2000 · 40 · 11270

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı s2000

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Das araba! Güzel olmuş, farlar Passat'ınkilere benzemiş. B sütunu da köşeli olsa küçük GL sınıfı gibi olacak namussuz.

Çevrimdışı s2000

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;441957

Das araba! Güzel olmuş, farlar Passat'ınkilere benzemiş. B sütunu da köşeli olsa küçük GL sınıfı gibi olacak namussuz.

Aslında bu makyaj sadece Skoda'nın yeni yüzü tüm ürün gamına otursun diye yapıldı 2015 kasa yenileniyor Superb de olduğu gibi bi de hiç makyaj yemeden yeni bir kasa yapmaları çok saçma olurdu led teknolojisini tüm modellerinde yaygın bir şekilde kullanmaya başlayacak güzel araçlar var ilerisi için bekleyip görelim..Koyu olan aracın klulanım alanını genişletiyor arazi paketiyle diğeri daha bi sehir tasarımı yeşili gelmeli Türkiye'ye.. b-c suvları arasında şimdilik güzel bir yer edinir.

Çevrimdışı fbatuk

• Česká ŠŠkoda
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: turker;441957
Eski sis farları daha farklı idi. Bu haliyle pek bir sıradan.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yine beğenmedim:D Canlı görmek lazım fotolar aldatıcı.

Çevrimdışı yeti301111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;441974

Ön tarafındaki kendine özgü yuvarlak far tasarımını yok etmişler ve tüm skodaların ön paneli ile aynı hali almış. İlk halini bilmeseydim güzel derdim ama bir öncekini bildiğim için güzel olmuş diyemeyeceğim.

Ama bunun ile birlikte arka bagaj kapağındaki değişikliği beğendim. Çok sıradan bir yapısı vardı. Şimdi daha güzel bir görüntü vermiş.

Fotoğraflardaki diğer bir kandırmacada, aracın üzerinde orjinal amundsen double deen in Türkiye'de satılmıyor olması.

Bir sorum daha var esasında. 1.2 TSI DSG artık neden üretilmiyor.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı s2000

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeti301111;442032
Ön tarafındaki kendine özgü yuvarlak far tasarımını yok etmişler ve tüm skodaların ön paneli ile aynı hali almış. İlk halini bilmeseydim güzel derdim ama bir öncekini bildiğim için güzel olmuş diyemeyeceğim.

Ama bunun ile birlikte arka bagaj kapağındaki değişikliği beğendim. Çok sıradan bir yapısı vardı. Şimdi daha güzel bir görüntü vermiş.

Fotoğraflardaki diğer bir kandırmacada, aracın üzerinde orjinal amundsen double deen in Türkiye'de satılmıyor olması.

Bir sorum daha var esasında. 1.2 TSI DSG artık neden üretilmiyor.

1.2 TSI DSG üretiliyor ama eski fiyat listesini gördüyseniz 1.2 ile 1.4 TSI DSG aynı fiyata sahipti ve bu yüzden 1.4 TSI DSG'yi sınıfına bakıldığında daha çok  tercih edildiğini düşünüyorum. Sonuçta maliyetleri aynı olup satış fiyatları aynı olduktan sonra ilk tercih her zaman daha güçlü motoru seçmek olmuştur. Çok fazla bir yakıt tüketim farkı da olmaması motorun verimliliğinin fazla olması da etkenlerden bir tanesidir.

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Eskisinin çirkin yuvarlak farlarının gitmesi güzel olmuş, bu şekilde sade ve gözü yormayan tasarıma kavuşarak daha bir güzel görünüme kavuşmuş bence...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;441974

Banane böyle daha güzel :vur:

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Peder 4x4 istediği için galiba Kia'ya geçeceğiz. Şimdiki yeti'nin öün çok tuhaf ve hiç hoşuma gitmiyor. Ama böyle birşey olursa belki yine Skoda'dayız :ok: