škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka Havalandırma

Cagri33 · 78 · 20136

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 1Nefes

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu konuda servisle başka servisle çözüm bulan oldu mu? Bakım için aracı götürdüğümde Bornova Wosmere durumu ilettim o parçanın komple değişmesi gerektiğini bunun içinde 900 lira maliyeti olduğunu söyledi sadece parça işçilik yok içinde. Benim aracında muhtemelen arkada oturan birinin ayağı çarpmıştır. Ama malzeme o kadar dandik ki hemen düşüveriyor. Izgarayı da sökmeye elim değmedi. İç parça görünüyor cızbızla çekip alayım diyorum içine kaçmadan onuda unutuyorum. Sürekli önce olduğumdan çok gözüme çarpmıyor.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2020, 13:39:29 Gönderen: 1Nefes »

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim 2016 superb te o parça 2.yılda kırılmıştı. Şimdi 3 aylık araçta yine kırılmış. Bakıma gittiğimde çözüm yolu arayacağım cam fıskiyeleri, bagaj amortisorü, el freni nikelajı yanında bir arıza daha çıktı.

Çevrimdışı 1Nefes

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çıkma parça satan sitelerde sadece ızgara bölümü satılıyor fiyat uygun. Servis komple değiştirmek için 900 TL istiyor işçilik buna dahil mi sormadım o parayı duyunca. Ben o parçayı alsam sadece ızgara kısmı sökülüyor mu aracın bu konuda fikri olan var mı? Tamiri henüz denemedim. Youtube de bununla ilgili bi tamir videosu paylaşılmış.