škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Passat B6 Kasa Jant seçimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tufan;392918
bristone lasssa öneririm continental biraz daha pahalı ama iyi lastik.

Bristone sert kauçuk çok ses yapar önceki lastiklerim bristone idi sert bir lastik

Lassa denemedim hiç

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KarelSuperBII;392923
Bristone sert kauçuk çok ses yapar önceki lastiklerim bristone idi sert bir lastik

Lassa denemedim hiç

ses ve konfor sorunu oldugu dogru ama yol tutuş ve yagmur performansı gerçekten iyi.

continental de kullanıyorum o da güzel lastik tavsiye ederim.lassa bristone göre biraz daha yumuşak gibi geldi bana .

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: KarelSuperBII;392836
Servis 235 45 17 öneriyor Kadranda atıyorum 100 km hızla gideyosun lastiğin dönüşünden dolayı 95 94 km hızla gidiyormuş gibi olursun denildi.

Zaten 215 'Lik lastikler ile o hata var yani %4-5 kadar , ebat büyüyünce hata payı azalıyor en az hata payı 225 tabanında diye biliyorum
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KarelSuperBII;392909
Lastik olarak siz ne önerirsiniz?

Benim kafamdan bir de Dunlop sportmaxx TT geçiyor Sizce?

benim arabada 225/45/R17 dunlop var sertliğinden dolayı şikayetim vardı. çukur çakıra girersen yada tümsekten geçersen. ama yüksek süratlerde virajlarda sağlam yüzeye tutunması güzel. lassa sert lastik bilmiyorum ben haz etmiyorum o tekerden. continentalda düşünebilirsiniz. sonuçta alman arabaların (mercedes vb) tercih ettiği bir ürün adamlar kullanıyorsa vardır bir hikmeti.

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Jantlar kesinleşti lastikte karar veremedim 235 45 17 için.

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
225/50/17 falkene bak derim ben 205 den 225 tabana  geçince ne ses de nede süspansiyonda değişim olmamıştı

Çevrimdışı errddm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Passatın standart olan 215-55-16 lastiklerinin 17'' te karşılığı 235-45-17 dir..Sürtme vs hiç bir sorun yapmaz..Kadran sapması olmaz..

225-50-17 daha büyük bir lastiktir..Araç yerden yükselir, kadran normal hızdan daha fazla gösterir..

235-45-17 de hiç bir sıkıntı yaşamazsınız..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lastiklerde michelin yada goodyear dan şaşmayın deri..

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Jant kesinleşti ölçüler kesinleşti Lastik konusunda michelin godyear ve conti ön planda

Takacağım jant İnterlagos.Hafta sonu kısmetse jant lastik takılacak.

Çevrimdışı nuriksari

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KarelSuperBII;393762
Jant kesinleşti ölçüler kesinleşti Lastik konusunda michelin godyear ve conti ön planda

Takacağım jant İnterlagos.Hafta sonu kısmetse jant lastik takılacak.

Nacizane tavsiyem replika yerine scirocco donington çıkma temiz bulabilirsiniz, lastikler de 235\45\7 tam uyar ve yakışıklı durur. Performansı, konforu olumsuz yok denecek kadar etkiler, birazcık bakının derim.

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dediğiniz jant güzel ama benim interlagos daha çok hoşuma gitti.Pervane tip olunca ister istemez faydalı olacağını düşündüm.

Çevrimdışı nuriksari

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KarelSuperBII;394039
Dediğiniz jant güzel ama benim interlagos daha çok hoşuma gitti.Pervane tip olunca ister istemez faydalı olacağını düşündüm.

İnterlagos daha güzel bir jant tabiki ama 17 inch malesef orijinal yok, replikalar da hem çok ağır, hem orijinal ekipman değil, hem de malesef belli kalitede değil, tercih meselesi tabiki. Aracıma alıp da replika takacağıma orijinal kapak jant varsa üzerinde onu tersih ederim. Fikir vermesi açısından 2011 Jetta aracımda kullandığım 17 inch Doningtonlar

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nuriksari;394071
İnterlagos daha güzel bir jant tabiki ama 17 inch malesef orijinal yok, replikalar da hem çok ağır, hem orijinal ekipman değil, hem de malesef belli kalitede değil, tercih meselesi tabiki. Aracıma alıp da replika takacağıma orijinal kapak jant varsa üzerinde onu tersih ederim. Fikir vermesi açısından 2011 Jetta aracımda kullandığım 17 inch Doningtonlar

Jantlar jetta yakışmış maşallah

Ben passata pek yakışacağını düşünmüyorum günümüz replikaları TSE onaylı olarak geliyor ben bir çok jant üzerinden gördüm damgayı ki lastikçi de söyledi çok kötü olacağını düşünmüyorum.

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Fotoğrafları merakla bekliyorum taktıktan sonra bol bol fotoğraf çekiniz lütfen :)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ