škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2013 Volkswagen Golf 7

Can · 31 · 18234

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;392123
Golf VI fiyatları düşer mi ki :D

bu sefer bunda da 2.elini 0 dan pahalı satarlar :haha:

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Golf 7 hem içi ile hem dışı çok başarılı olmuş. Golfün belli bir çizgisi var, bu çizginin dışına çıkmak arabayı ruhsuzlaştırır, donuklaştırır. Dışı yıllardır benzer, sadece gerekli güncellemeler yapılıyor, bu sefer de böyle olmuş, aracın için de multimedia sistemi değişmiş, touerag'e benzemiş, DSG ve klima panelinde değişiklik zaten beklenmiyordu, klima panelindeki Setup tuşu sürpriz bir değişiklik. Gösterge panelinde de radikal bir değişiklik yok, elektronik park freninin gelmesi çok güzel olmuş, araca simetri katmış.

Vw bir aracı olduğu gibi değiştirmiyor dikkat ederseniz, aşama aşama yapıyor, bu da doğrusu bence, araç güncelliğini koruyor eski araç sahipleri açısından

Golf 7 çok satacak arkadaşlar, iyi iş çıkarmışlar.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;392121
Golf Ne Yaparsa Yapsın 4 Ün Satışını Yakalayamayacak. Golf 4 Ün Zamanına Bakarsak Evet Rakipsizdi O Zamanın En Güzel HB Aracıydı Efsaneydi. Tasarımıyla , Kabiniyle Dizaynıyla Herşeyi İle Ama Şu An Teknoloji Gelişti Herkes Eşit Kalitede Vs Araç Üretebilir.

Araç Hakkındaki Yorumum 6 Dan Daha Güzel Bir Tasarımı Var. İç Mekanda 6 Ya Göre Güzel. Ama Arkası Pek Hoş Olmamış 6 Nın Daha Güzeldi.

Golf 4 Efsanedir efsane :) Sıfırı çıksa yine yok satacak ender araçlardan biri bana göre. Şimdi çıksın,hemen alırım beklemeden..

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İşte Can Dediğim Gibi Ne 5 Ne 6 Onun Satış Rakamına Yaklaşmadı. 7 De Yaklaşamayacak :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen öyle. Golf 4 zamanında yanına yaklaşabilecek pek araç yoktu. Astra vardı,başka da bir şey hatırlamıyorum zaten.. Ama şu an dediğin gibi her markada alınabilitesi yüksek araçlar mevcut. Hiçbiri birbirini aratmıyor. Eskide kaldı o efsane günleri...

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2 gün öncenin kıçı bklu hyundaisi kiası bile bugün seni fazlasıyla tatmin edecek, aileni güvenle gezdirebileceğin bastimi giden, gittimi duran, yakışıklı şık araçlar yapabiliyor ise o günler geriye gelmez. C sınıfında E sınıfı konforu filan sunman lazım aynı fiyata ki zor oda.

Yeni Golfte ise gördüğüm iç mekan D sınıfı seviyesine çekilmiş rakiplerinde önde duruyor kalite ve tasarım olarak. Dış tasarımı beni pek sarmadı. Bu kasayı pas geçicem gibi duruyor büyük ihtimal ile Beetle'a yönelicem segment değiştircem bu araçtan sonra yada SUV olabilir.

Çevrimdışı Styric

• DT Gediklisi
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baran35;392235
2 gün öncenin kıçı bklu hyundaisi kiası bile bugün seni fazlasıyla tatmin edecek, aileni güvenle gezdirebileceğin bastimi giden, gittimi duran, yakışıklı şık araçlar yapabiliyor ise o günler geriye gelmez. C sınıfında E sınıfı konforu filan sunman lazım aynı fiyata ki zor oda.

Yeni Golfte ise gördüğüm iç mekan D sınıfı seviyesine çekilmiş rakiplerinde önde duruyor kalite ve tasarım olarak. Dış tasarımı beni pek sarmadı. Bu kasayı pas geçicem gibi duruyor büyük ihtimal ile Beetle'a yönelicem segment değiştircem bu araçtan sonra yada SUV olabilir.

Suv bir başka gerçekten, binin inemezsiniz. Sürüş keyfi bir başka..

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın dış tasarımını beğenmedim zaten fazla bir şey beklemiyordum.Bakalım R ını güzel yaparlar belki:D

Fiyatlar Golf 6 seviyesinde tutulursa 1.4 TSI Highline+cam tavan ve bir kaç opsiyonla sıraya girebiliriz.Eğer yüksek olursa 6 kasa highline bakıcaz artık.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baran35;392235

Aha ! Golf ne zaman gidiyor ? :D Söz verme kimseye ;)

Çevrimdışı naxos

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hıghlıne modelıne 80 bın tl vermeye hazır olsun almak isteyen,ayrıca en boş modeli 50 tl den başlıaycak.Değermi.??
para sizin zevk sizin

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;392333
Aha ! Golf ne zaman gidiyor ? :D Söz verme kimseye ;)

Daha gitmez ama kısmet bakalım para işi anlık işler biraz.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
scirocco ile polo sevişmiş çocuğu bu olmuş.:p vw'de artık kaliteden başka birşey kalmadı. konforda diğer arabalar öne çıkıyor artık.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Bu fotoda arkayı gayet güzel yola oturtmuslar gibi gözüküyor, Otobanda görmek lazım birde
Konfor Golf un en iddialı oldugu yönü bana göre, Uzun yolda yormuyor,