škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2013 Volkswagen Golf 7

Can · 31 · 18235

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sıcak sıcak fotolar..

Kişisel yorumum,
Tam tahmin ettiğim gibi iç mekan şöföre odaklı olarak tasarlanmış,ve kalitenin daha da artırılıp Audi düzeylerine çekildiği haberlerininde doğru olduğunu belli ediyor. Zaten ortadaki sürgülü göz,yanındaki çakmak vs Audi A3 ten benzerlikler taşıyor. Teyp olarak Harman teypler takılmaya başladı (8 inç)..
Onun dışında çoğunlukla yumuşak plastikler kullanılacakmış.
Dış tasarıma geldiğimizde yine beklediğim gibi radikal bir değişim yok. Yine çok ağır bir makyaj gibi duruyor fakat değişmeyen,ellenmeyen tek parçası yok aracın. Sanırım Vw Golf efsanesinin bu ekilde tuttuğunu ve tasarımda değişiklik yaparak riski girmek istemediğini gösteriyor..
Önden görünüm gerçekten çok hoş olmuş,Vwnin tasarım anlayışı yansıtılmış. Yan tasarımda keskin bir omuz çizgisi var ve bence hoş gözüküyor,arka kısma geldiğimizde ise bence başarısızlık söz konusu. Çok basit ve şekilsiz kaldığını düşünüyorum,beğenmedim..

Teknoloji oarak bakıldığında çağa ayak uydurulup en yeni teknolojiler araca adapte edilmiş. Lane Asist,Front asist vs bir çok teknoloji araçta kullanılmış..

Aracın Almanya fiyatı Golf6 ile aynı seviyede,hiç bir değişiklik yok..

Bakalım araç geldiğinde detaylıca inceleriz,şu an fotoğraflara bakılarak yorum yapmak biraz boş olur,çünkü canlı görmek her zaman daha başka oluyor...

« Son Düzenleme: 05 Eylül 2012, 00:13:36 Gönderen: Can »

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha güzel gözüküyor, yine cok satar bu arac

Yeni Jetta önden basarılı gözüküyordu, Yeni Golf VII de aynı hava var gibi, yani önden güzel,

Arkadan ise Golf V in görüntüsü Golf VI ya göre daha basarılı gözüküyor idi, Yeni Golf VII dede aynı hava var gibi, yani arkadanda güzel, arkayı oturtmuslar gibi, (ilk sayfadaki son fotoda sondan 3 unu kıyaslarsanız, 7-6-5 kasalarda, 7 ve 5 in arka stop ucları keskin, yani benzer, hatta 4 inkide keskin)

Yine de yolda görmek lazım aracı, herzamanki gibi cok satacagı kesin, fiyatlarında cok yüksek olacagını düsünmüyorum, Golf VII motor secenekleriylede ön plana cıkacak gibi,

Çevrimdışı mustang

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tamamen golf IV ün çizgilerine geri dönülmüş mü acaba ?

Çevrimdışı Feridun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı -yağmuradam-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Doğuş gurubu satıcı olduktan sonra yine Golf pahalı olacaktır.

Onun dışında iç aksam gayet kaliteli ve havalı duruyor.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
C sütunu Golf IV'e çok benzemiş.

Güncel araçlarda omuz çizgisi baştan ya da ön teker üzerinden sona kadar gidiyor, bunda sadece kapılarda olması biraz gözümü tırmaladı. Genel anlamda Golf işte, aynısını yenisi :D

Şimdiden makyaj istiyor gibi...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her zamanki gibi, sade, şık, topseller!
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeni bir kan değil aynı şeyi tekrar sür .

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gelişme var. Bunlarda sis farı standart galiba. :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Golf hiç bir zaman radikal değişime uğramayacak buna emin olabilirsiniz.. Golfün belli bir klası var,beğenmeyen hiç beğenmez,ama beğenen GOLF e para verir,o isme para verir..

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı brkpls

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben pek begenmedım tanıtım fotolarında kocaman kocaman jantlarla etkıleyıcı durabılır ama trendlıne modellerıne taktıkları kapaklı jantlarla pek guzel gorunmeyecek gıbı gelıyor bana , ayrıca dunyanın en buyuk otomobıl kurulusu olan vw nın rakıplerıne gore cok daha yenı bır tasarımla sahneye cıkması bence daha ıyı olurdu ama herzaman solerım golf GOLF tür 70 modelıde 20013 modelıde benım gozumde otomobılın efsanesıdır .
acaba 1.6 102 hp lık motor ılede satısa sunulacakmı merak edıyorum

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 102 HP lik Hitler motor Vw raflarından kalktı :) Kullanılmaz artık sanırım :)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Golf Ne Yaparsa Yapsın 4 Ün Satışını Yakalayamayacak. Golf 4 Ün Zamanına Bakarsak Evet Rakipsizdi O Zamanın En Güzel HB Aracıydı Efsaneydi. Tasarımıyla , Kabiniyle Dizaynıyla Herşeyi İle Ama Şu An Teknoloji Gelişti Herkes Eşit Kalitede Vs Araç Üretebilir.

Araç Hakkındaki Yorumum 6 Dan Daha Güzel Bir Tasarımı Var. İç Mekanda 6 Ya Göre Güzel. Ama Arkası Pek Hoş Olmamış 6 Nın Daha Güzeldi.