škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Llumar cam filmi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba. Hayirli bayramlar

Suan yetime llumar ahmet te cam filmi yaptiriyorum. Onler %35 (fikrimizi %20 ye degistirdik) arkalar %20 olacak. Islem ilerledikce foto ekleyecegim. Bakalim nasil olacak. Benden onceki araci izledim iscilik cok iyi.
:gut:
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2017, 15:08:46 Gönderen: Ercan87 »

Çevrimdışı ebay

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ebay;618515
Hocam ortalama fiyat nedir?

Ön cam haric 400tl  ye yapiyorlar. 12yil garantili. Cok yogunlar ben bugun araya sıkıstım zor bela. Sormak istediginiz birsey varsa burdayken sorabilirim.

« Son Düzenleme: 24 Haziran 2017, 15:05:07 Gönderen: Ercan87 »

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ahmet usta ninda tavsiyesiyle onleride %20 yapmaya karar verdik. Zaten onden isik alacagi icin on camlar daha acik renk gorunuyor dedi. Uyum acisindan bu sekilde yapiyoruz. Bakalim nasil olacak

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;618521
Burada belirtilen standartlara uyum var mı?

Valla garanti kartindan baska birsey almadim. Adamlar surekli luks arabalara film yapiyorlar. En gariban araba benimkiydi. Kıl bi polise denk gelirsek ceza yazabilir.

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arka kapi altindaki orjinal seffaf koruma filmin yirtilmisti. Yirtilan kismi cikartabilirmiyiz diye sordum. Ahmet bey sagolsun ucretsiz eski folyoyu söküp yeni folyo kapladi.

Garanti karti

Son hali. Resimde biraz kötu cikti. Normalde  cok daha iyi duruyor. Icerden cok karanlik olmadi. Gunesin yakici etkisini bayagi kesiyor. Film yokken klima sonuna kadar acik olsada bi yandan gunes yakiyordu. Simdi klima en dusukte bile icersi gayet konforlu.

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada kaput filmi sordum. Llumar marka kaput filmi kaput parasina:) bin kusur lira bisey dediler. 1150 miydi neydi. Okadar fazla geldiki hafizamdan silmisim direk:)
ORACLE marka folyo olursa 450 tl  imis.  

Llumar Ön cam icin seffaf folyo(uv filtreli) 400 tl dediler.

Çevrimdışı ebay

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler hocam acaba bizim octiyi yaparlarmı :) Bide ceza yemekten korkuyorum açıkçası

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ebay;618529
Teşekkürler hocam acaba bizim octiyi yaparlarmı :) Bide ceza yemekten korkuyorum açıkçası

Rica ederim. Parasiyla degilmi yaparlar tabi :) Daha once vito aracimiz vardi, bi aksesuarci da 200 liraya komple yaptirmistim. 2 ay sonra her yeri cizilmisti. Llumar in filmi pahali ama gercekten cok kaliteli. Ceza yeme riski azda olsa var. Yani llumar biraz kumar:)

Son 2 foto daha ekleyeyim :)