škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yapılacak çok şey var :)

Ziyaretçi · 52 · 17039

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

IceMaN70

• Ziyaretçi
Valla ben turanza kullanıyorum önceden dunlop sp sport vardı ona kıyasla çok çok daha fazla yol tutuşu var dönerken deli gibi zorluyorum en ufak kayma cıyaklama sesi çıkmıyor canavar gibi tutuyor yolu heleki yağmurlu havalarda çok üstün performansı var.Ve konfor olarak çok daha yumşak bi lastik ve daha az ses yapıyor

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle bin abi bakım yaramıştır :)

Mıchelin energy ye gelicek olursak lastikçimizin dediği gibi arası yoktur diyo o da er300 alırsın 80 bin binersin ama michelin gibi olmaz kuru zeminde diyor sert olduğundan sesi fazladır diyor ama kötü değil dedi eğer yapışsın yola sesi olmasın diyorsan o zaman michelin diyor zaten aralarında 10 tl fark varmış :)

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun. :)

en son tamir işleri bitince güzel bir temizlik istiyor araç. :D

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Hepinize teşekkürler :)

Artık temizlik cilala parlat işleri haftaya :D

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun hakan.güle güle kullan.şimdi tam amerikalı oldun la.:)

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aramıza welcome to the visconsin tilkisi pardon angara davşanı, geldiğin belli oluyo kaynamış yine ortalık...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı serdar5306

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldin Hakan özledik seni.. Gelir gelmez arabaya girişmişsin hayırlı olsun güle güle kullan
2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH

Çevrimdışı ripple

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hakan hoş geldin.lastikler konusunda isabetli davranmışsın. bende aynı lastikleri(yaz lastiği) kullanıyorum. çok memnunum. sağlıkla kullan.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Valla dün iyice anırttım arabayı.

Memnunum ama EcoContact 3 lastiklerim daha iyiydi, bariz kıçımı koyarım ortaya. Çok efsane lastikdiler, arıyorum valla. GY meye mişlen falan hikaye Continental EcoContact 3'lerim 10 numara lastikti.

tam 64.000. km'de söktüm, 4705 üretimdi, Hala it gibi kavrardı. kayalık çayın içinde bile gittim belki 100 sefer, binlerce km köy yollarında ağzına ettim lastiklerin, balon bile yapmadı.  Efficient Gripler çok daha sessiz, çok daha konforlu, çok daha rahat kayıyor araba belirgin, dedikleri kadar düşük yuvarlanma direnci var. Ama bunlar garanti patlar. Fazla konforlular, dayanıksız oldukları belli.

Ama asla bir EcoContact 3 gibi kavramıyor, frenlemiyor.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2010, 16:59:31 Gönderen: hakanerdogan »

efe_38

• Ziyaretçi
hayırlı olsun hakan abi güle güle kullanırsın inş :)

goodyear güzel lastik yapıyor kendimi bildiğimden beri tüm araçlarımızın yazlık kışlık hepsi goodyeardı halada öyle :D nasıl bir tutkudur bilmiyorum ama kulladıkça seveceğinden eminim :)

bende dayanıklı dediydim abi sen tam üstte dayanıksız demişsin :D :D şuan biizm arabadaki gt3 baya dayanıklı abi bağ yolu şöyle 300-400mt parke orayı her zaman 90-100den aşağı gitmeyiz ama daha tık demedi,kapıdan peceden gıcırtı gelmeye başladı ama lastiklerde tık yok :ok:
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2010, 17:40:39 Gönderen: efe_38 »

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Ne serti ne dayanıklısı hoca, çok yumuşak geldi bana Conti'lerden sonra. Ah keşke öle olsa. Ama gereksiz konforlu, buda yumuşaklığından oluyor.

efe_38

• Ziyaretçi
var bu işte bir iş abi :D :D o zaman bizm lastikler farklı birşey tam anlayamadım :)