škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bagaj Kilidi.

sama · 25 · 16165

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
En son merkezi kilit sorunum vardı onu hallettik. Fakat bagaj kilidim arabayı açtığım halde açılmıyor. Camcı switch sorunu dedi pahalı olur dedi doğru mu.

Çevrimdışı iondergumus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam sen camın neyini yaptırdın? Benim ön camlara bakıyorum açıp kaparken boşluk var sanli. Açılırken lap ediyor sonra yerine geliyor. Bide camlar açık kapıyı kapadığımda zangır zangır sallanıyor. İki ön camı yaptırsam kaça malolur?

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=26942

Bu linkte benim başka bir sorunum vardı sadece cam değil. Sen camcıya git veya senin cam aralarında olması gereken bir fitil veya başka bir parça yerinde olmayabilir. Bilmiyorum.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ön kapı açıldığında bagaj açılmıyor, arka kapılardan biri açıldığında bagaj açılıyor ise switch sorunu.

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;462433
ön kapı açıldığında bagaj açılmıyor, arka kapılardan biri açıldığında bagaj açılıyor ise switch sorunu.

nerenin switch i bozuk maliyeti nedir.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ön şöför kapısında bir siviç var.  kırmızı ışıkta durunca biri gelip arkadan bagajı açmasın diye , kapı açılmayınca kendini kitliyor. maliyet 50-100 tl arası. kendin yapabilirsen 1 tl gibi bir rakam siviç.

Çevrimdışı iondergumus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
anahtarcı belki yapamayabilir. oto elektronikçi lazım

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Denedim arka kapıyı açtım açılmadı sorun sanki switch değil de başka bir şeymiş gibi geliyor.

Çevrimdışı emor78

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sama;462454
Denedim arka kapıyı açtım açılmadı sorun sanki switch değil de başka bir şeymiş gibi geliyor.

kardeş bende de aynı sorun olmuştu benim araç sedan 2006 kapagı kaldırdıgında solda kablo tesisatını koruyan lastik var onu uzunlamsına yar bak bakalım hangi kablo kopuk zaman la kablo sertleşiyor aça kapaya ordan kırılıyo ben kendim hallettim izolasyonuda güzelce yaptınmı sorun olmaz
denemende fayda var derim benim önce bagaj lambası yanmıyordu sonradan bagaj açılmadı baktıgımda adet kablo kopmuştu

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim bildiğim aracın güvenlik için yaptığı bir şey.. fabia 1 varken bende de aynıydı.. arka kapıyı aç kapa yapmadan bagaj açılmıyordu..

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ha bu arada bence  çok önemli bir ayrıntı. şoför kapısındaki inip kalkan kilit dilinin yanındaki yanıp sönen kırmızı ışık aktif değil.

Çevrimdışı 101hp

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sama;462502
ha bu arada bence  çok önemli bir ayrıntı. şoför kapısındaki inip kalkan kilit dilinin yanındaki yanıp sönen kırmızı ışık aktif değil.

hocam bana kalırsa sen şu sol kapı kilididir swicthidir sağlam bir elden geçir(t).
anlattığın şeylerin hepsi şöfor kapısıyla ilgili görünüyor

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 101hp;462504
hocam bana kalırsa sen şu sol kapı kilididir swicthidir sağlam bir elden geçir(t).
anlattığın şeylerin hepsi şöfor kapısıyla ilgili görünüyor

yani şimdi bagaj kilidinin çalışmaması ve güvenlik ışığı şoför kapısıyla mı ilgili.