škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2004 skoda fabıa 1.4 tdı aldım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı boksorburak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar bu sabah aracıma bındıgımde camların donmus oldugunu gordum bıraz  temızledım arabayı calıstırdım bekledım sılıcegı calıstırdıgmda ılk calıstı ıkıncıye durdu ve calısmıyor acaba sıgortası atmıs olabılırmı? (arkadakı sılecek calısıyor?)on ıkı takımın sesi solugu cıkmıyor sılecegın sularıda donmus ne yapmam gerekır acaba?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sigortaya bak ilk önce. Donmuş durumda zorlamamak lazım yoksa motoru yakarsın

Çevrimdışı boksorburak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sigortadanmıs bugun halletdım sımdı calısıyor tskler... bı an korktum motor bozuldu dıye allahtan sıgortaymıs:)

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: boksorburak;305923
Herkeze çok tşkler allah razı olsun. skodayı alırken bıraz karamsardır ama sımdı gayet memlunum bugun ıstanbulda bı kac yerı aradım sıs farı ıcın yetkılı servıs 600tl basladılar 750 tl bıle dıyen oldu:D fazla zamanım olmuyo uygun bır zamnda goztepe ve bostancı sanayıye bakıcam ıns 100 200 halledebılırım ıns.
Teyp ı kaset çalar oldugu için degıstırmek ıstıyorum ama orjınallıgınıde bozmak ıstemıyorum usb kıtler var teyp cılerde kullanan varmı acaba basarılımıdır?

750 TL mi ? Sis farının çevresini altınla mı kaplıyolarmış :D

En fazla 100-150'ye hallolur :ok:

Çevrimdışı boksorburak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kry1459;308652
750 TL mi ? Sis farının çevresini altınla mı kaplıyolarmış :D

En fazla 100-150'ye hallolur :ok:
Fazla araştıramadım bı ıkı yetkılı servıse sordum bu fıyatı verdıler bıldıgınız veya referans verme sansınız varsa sevınırım. bıraz yogun çalısıyorum arastıramadım daha en kısa zamnada taktırıcam ıns..

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
hayırlı olsun.. 50 tl ile 150km çok az değil mi? dizel için kötü bi değer diye düşünüyorum.. neredeyse benzinli gibi yakıyor..:knp:

Çevrimdışı SCORE

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı ugurlu olsun öncelikle bende 2006 sı var cok memnunum  3 piston vw motoru var bu araçlarda soguk oldugu zaman bıraz  gurultulu çalıştıgı dogru ama bakımlarını yaparsan uzun  sure binersin 2.el tabi ufak tefek eksigi normaldir..aklına bir sey takılmasın  tercih dogru ..

Çevrimdışı boksorburak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Saol allah razı olsun arac sogukken 11 12 lıtre gosterıyo yol bılgısayarı ısınana kadar 7lt kadar dusuyor. sağ  direksonun altındakı torbıtonun içinde  on dıye bır tus var ne ıse yarar bılgısı olan varmı?
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2012, 18:00:49 Gönderen: boksorburak »

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: boksorburak;310226
Saol allah razı olsun arac sogukken 11 12 lıtre gosterıyo yol bılgısayarı ısınana kadar 7lt kadar dusuyor. sağ  direksonun altındakı torbıtonun içinde  on dıye bır tus var ne ıse yarar bılgısı olan varmı?

Kutu kolayi soguk tutmak amacli on konumunda klima acik olursa orayada soguk gidiyo ama hic bi ise yaradigini görmedim torpido gözünde cevirmeli bi buton var ayni amac icin :)

Çevrimdışı boksorburak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Eyvallah  ogrenmış oldum. Aracın orjınal teybını cıkartmadan  usb kıtı taksak guzel bır ses alırmıyız? kullanan varmı acaba?

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: boksorburak;311280
Eyvallah  ogrenmış oldum. Aracın orjınal teybını cıkartmadan  usb kıtı taksak guzel bır ses alırmıyız? kullanan varmı acaba?

O sekilde kullanmadim hic bana yurtdisindan hediye cd calar geldi cerceveyle falan ugrasmamak icin teybin altindaki cekmeceyi cikartip oraya yaktim güzelde oldu o sekilde tavsiye ederim

Çevrimdışı boksorburak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
* Orjınallıgı bozmadan usb kıtler war onlardan takıcam galıba.
* Arkadaşlar aracım Soğukken 13 lt yakıyo ıse gıdene kadar 11 lt anca dusuyo 13 km fılan iş yerım neden yapar bunu yaw cok yakıyo
:( .bakımı gelmedı bu yuzden bakıma sokucam aracı .

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Havalar soğuk, bir de üstüne kısa mesafe motor ısınmıyor sarfiyat yükselir, normal zamanki gibi sarfiyat olmaz, gayet normal o kadar yakması.

Çevrimdışı boksorburak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ıyı aksalar aracım 1 hafta kar nedenıyle aracım yattı cumartesı kontak vurdum ve abs ısıgının dewamlı yandıgını gordum. ve hala yanıyo arada gıdıyo ama yıne dvamlı yanıyo neden yapar acaba?

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: boksorburak;316486
ıyı aksalar aracım 1 hafta kar nedenıyle aracım yattı cumartesı kontak vurdum ve abs ısıgının dewamlı yandıgını gordum. ve hala yanıyo arada gıdıyo ama yıne dvamlı yanıyo neden yapar acaba?

Akü sarjı azalmıstır soguklarda kullanmayacaksanizda günde bir yahut iki günde bir onbes yirmi dakka calistirmakta fayda var