škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ambition hoparlör montajı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı şafak

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emrah Sarıoğlu;560147
Sunu dusunuyordumhttp://www.hepsiburada.com/alpine-sxe-1725s-16cm-koaksiyal-2-yollu-220w-hoparlor-p-OTALPSXE-1725S sizce nasil olur

bu hoparlörleri bizzzat kullandm. ama aracım peugeot 206 idi. üründen süper ses çıkıyor bayağı güçlü olduğunu söyleyebilirim

Çevrimdışı Crow

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Servise mutlaka danışın!!! Kullanma kılavuzuna göre bazı modellerde kapılarda airbag sensörleri veya kabloları geçiyor olabilir. Kapı döşemesinin sökülmesi ve kablolama yapmak sıkıntı çıkarabilir.

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Ambition'un yetersiz ses seviyesi beni bezdirdi ve sonunda gidip bagaja Alpine Swe 815 kendinden amfili Subwoofer taktırdım. Benim açımdan şu an ses seviyesi öncekine nazaran iki kat memnun edici seviyeye ulaştı.
Mevcut hoperlörler düşük voltajda çalıştığı için sesin yetersiz olduğu seviyelerde sesi kısması, özellikle baslı müziklerde sesin yükselip alçalarak dalgalanma yaratmasına sebep oluyordu. Her bas vurduğunda, mit ve tizler kısılıyordu.
Şimdi bas görevini Sub'a verdim. yani teybin bas ayarlarındaki seviyeyi en düşük seviye olarak ayarladım. Bu durumda bas sadece Sub'dan kendi voltajı ile iş görüyor. Mit ve tizler de basa voltaj ayırmadıkları için daha yüksek, daha gür bir ses seviyesine ulaştı.
Kısacası şu an çok memnunum. Arka kapılara mit tiz taktırmaya gerek duymuyorum.
Ender elektronik bu işin ustası zaten, Kablolar kapı eşiklerinde geçiyor, bütün montaj işlemi yarım saat sürdü. 680tl işçilik dahil. Ben özellikle baslı yabancı müzik dinleyen biri değilim, halk müziği dinlerim çoğunlukla. Hangi müzik olursa olsun, arkadan davul, tranpet, bas gibi tok seslerin gelmesi akustiği önemli ölçüde etkiliyor.
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2016, 09:34:57 Gönderen: engin_z_engin »

Çevrimdışı Serdar06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Biraz eski bir konuyu hortlatmis oluyorum galiba ama simdi ilk nesaji yayinlayan arkadasimin araci kac model onu merak ettim cunku 2016 larda tesisat hazir sadece hoparlor konulacak diye biliyorum aytica ankarada bu isi yaptiran varsa nerede nekadar ucrete yaptirdi memnunmu arkadaslar ? Bende yaptirmayi dusunuyorum