škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 mpi combi gösterge hareketlenmesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pasha_cihan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar,  aracım 2003 combi aracı alalı nerdeyse 1 sene oldu gayette şükür memnunum ama ufak tefek gözüme takılan sorunlar var kilometre saati kendi kendine hareketlenmesi ilginç geliyor buda çoğunlukla ilk yüklenmede gaza basınca yada seyir halinde giderken oluyor örneğin; 80 ile gidiyorum gaza yüklenince 90-95 lere geliyor sonra normala dönüyor yada durur iken kendi kendine hareketleniyor. neden olabilir  bilgisi olan varmı  ?

Çevrimdışı asigolu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kilometre saatinin yapması ilk defa duydum devir saati bazen yükselip iniyor ama kilometre saatinin yapması ilginç geldi belki de size öyle geliyordur.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanin motoru cok guclu oldugundan kopup gitmek istiyor hircin asi ne de olsa ondan hep :)

Saka bir yana benimde aldigim gunden beri 120km ye kadar hiz ibresi saatin saniye ibresi gibi tik tik artiyor. Alistim ben hic ellermiyorum hic gerek de yok ;)

Çevrimdışı pasha_cihan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;530023
Arabanin motoru cok guclu oldugundan kopup gitmek istiyor hircin asi ne de olsa ondan hep :)

Saka bir yana benimde aldigim gunden beri 120km ye kadar hiz ibresi saatin saniye ibresi gibi tik tik artiyor. Alistim ben hic ellermiyorum hic gerek de yok ;)

bende motorunun güçlü olmasından şikayetçiyim zaten :):)

bendeki kilometre saati hayli bir zıplama yapıyordu hatta 10-15 km arasında :):) ama şu an sorun çözüldü ilginç ama bobin değiştirdim silkeleme yapmasından kaynaklı dolayı iki sorunumda birden çözüldü. :):)