škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 16v 101 hp sport alınır mı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bir araç buldum fiyat olarak da kafama yattı araç temiz boya durumu normal km si de yaşında göre normal değerlerde. 2003 model. alınacak cinsten bir araç mıdır?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Temizse tabi ki alınır. Sport'larda diğerlerinde olmayan deri 3 kollu direksiyon var diye biliyorum.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim choice i almadan önce bir tane 2003 sport bulmuştum ama adamla anlaşamamıştık, güzel arabadır direksiyonu özellikle, piyasada nadir bulunur bildiğim kadarıyla sadece 2003 yılında üretilmiş. içine sinerse neden olmasın sonuçta fabia  :)

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynen 3 kollu deri direksiyonu falan var mesaj olarak ilanı atıcam buğra abi sana bi değerlendirir misin?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sportlarda 15'' jant, 195 50 15 lastik var, arkalarda disk fren var, 101 lik AUB kodlu motor var, yükseklik ayarlı yolcu koltuğu var, spor koltuklar var, 3 kollu rs direksiyonu var, 4 cam elektrikli...dahasını da bilmiyorum...güzel bir araç...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;446438
aynen 3 kollu deri direksiyonu falan var mesaj olarak ilanı atıcam buğra abi sana bi değerlendirir misin?

sahibindedeki 2003 model mi yoksa ???

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;446427
arkadaşlar bir araç buldum fiyat olarak da kafama yattı araç temiz boya durumu normal km si de yaşında göre normal değerlerde. 2003 model. alınacak cinsten bir araç mıdır?
@nox44,
Motor yılda ortalama 13-15.000 km arası yol yapmış ki belliki aile arabası, eğer iyi bakıldıysa sizde en az bir o kadar km yaparsınız. Kasa durumunda marşbiyel' lerde sorun yok. Sağ çamurluk ve arka bagaj kapısı komple boyalı. Fotograftan sırıtıyor. Eğer almayı düşünürseniz, arka bagaj bölümünün halısını kaldırın, taban sacı ile arka konsola bir bakın. konsolda ve taban sacında çekiç izleri var mı? Motor kaputunu açın iç çamurluk değişmiş yada çekiç izleri yeni boya var mı? Tüm bunlar araca alınan darbenin büyüklüğünü ve derinliğini gösterir. Tabi bunları işten anlamayan bir arkadaşa lafla anlatmak zor, En iyisi bilindik bir kaportacıya göstermek. Darbeler derin değilse bu araç alınır. Fiyat için bir şey diyemiyorum. Benim 2006 Fabia'ya ki şu an 44.000 km de, İzmirde bir Dacia bayisinin experi 17.250 TL fiyat biçti, adamı ısıracaktım.:vur: Daha önceleri konu da etmiştim, komşum 210.000 km deki LPG' li 2001 model MPI Fabia'sını Sahibinden.Com' dan verdiğim ilandan 13.750 TL' ye satabildi. Kısacası piyasa bir TUHAF.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sport'lar sadece 2003-2004 yılları arasında üretilmiş, sınırlı sayıdaki araçlardır. vRS'nin kırpılmış versiyonu gibi. Yıl/Km'ye hesapla motor iyi durumdadır tahminen. Bilgin hocamın dediği gibi bagaj ve çamurluk sırıtıyor. Bide şu 3 kollu direksiyonlar çok tuhafıma gidiyor oldum olası hiç sevemedim...

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umtdrn;446505
Sahibinden .com 'da 1 tane var gri Balıkesir'de . Bu araç mı baktığınız ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-skoda-1.4-16v-sport-101-beygir-105639459/detay

evet ancak ankaraya 550 km mesafede olması bizi düşündürüyor balıkesirde de tanıdığımız yok ne yazık ki. kararsız kaldık napsak diye.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;446529
evet ancak ankaraya 550 km mesafede olması bizi düşündürüyor balıkesirde de tanıdığımız yok ne yazık ki. kararsız kaldık napsak diye.

bu arada aracın ilanı 1 yıl önce verilmiş. hala satılık olduğundan emin misin ???

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Picasso;446513
...Sağ çamurluk ve arka bagaj kapısı komple boyalı. Fotograftan sırıtıyor...
Bunu fotoğraftan nasıl anlayabildiniz?:hmm::blm:

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;446538
Bunu fotoğraftan nasıl anlayabildiniz?:hmm::blm:
@Uğur@k@r,
Renk farkı ve yansımadan, Araç metalik, ne yaparlarsa yapsınlar güneşin zaman içinde boyada yarattığı solmanın ve boya içindeki alimünyum parçacık dağılımının (birim kareye düşen Al. adedi) aynısını veremiyorlar. Solma, renk farkını, alimünyum yoğunluğu ise yansıma farkını ortaya çıkarıyor. Biz bunu normal ışık altında gözle fark edemeyebiliriz ama fotograf makinasının sensörü asla yanılmaz.

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;446529

Gidilip bakılabilir yakından. Böyle resimle belli olmaz aracın durumu.

Oraya gidip bakarsınız , sonrasında en güzeli yetkili servise götürüp gösterirsiniz. Sorun yoksa da satışı alıp gelirsiniz aracınızla..

Ancak değer mi oralara gitmeye? Derseniz, tamamen sizin bileceğiniz bir iş..

Sonuçta az bulunan bir araba Sport, ancak  Choice 'den ne farkı var sizce ??

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Spor tip koltuklar, değişik jantlar(ölçüleri 195 50 15 ), kadran ve kadrandaki yazı fontları değişik, döşeme deseni değişik, 3 kollu deri direksiyon vites ve el freni, 101hplik AUB kodlu motor, yükseklik ayarlı yolcu koltuğu, disk frenler, 4 cam otomatik aklıma gelen bunlar.