škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 MPI 68 PS Fabiama jant atmak istiyorum ???

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2001 model Yeşil renkli cok sevdiğim fabiama jant atmayı düşünüyorum fakat malum 1.4 benzinli 68 ps fabia jant ramplarda ağırlaştırr mı çok 15inç ya da 16 atcam suan da Ziganayı     3- 4 viteslerde rahat çıkıyorum jant ağırlaştırrımı?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alaşım jantlar çok ağır değil, 15'i geçme derim, yoksa yanak incelir, konfor azalır, jant ağırlaşır, naçizane  ;)

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ya ustam şimdi aracmın Allah için motoruna beygirine çekişine göre çok iyi kaçıyor rampalarda 3 4 çıkıyorum  tüp te yok taktırmayıda düşünmüyorum ama  jant yars şeridi beyaz ve xenon falan yaptrcm  jantta takrcm tabi ama işte performans tan düşmesn cok yaksın ama yeter ki performansı düşmesn bide arabanın bnde manevi değerii çook büyük Konya ya nişan yapmaya gitcm Trabznda yaşıyorm Konya ya da fabiamla gitcm ondan yatırım yapcam aracıma

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zevkler tartışılmaz ama şerit yapma derim jant konusuna gelirsek  benim 1.2 fabiamda daha çok olumlu etkisi var yol tutuşu vs. 16 inç ince yanak

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabiada a4 octavia elegance jantı görmüştüm yabancı plakalıydı, yakışmıştı bence.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence bu güçte bir motor için max.15'' jant uygun.
Fazlası konfor, yakıt, performans açısından üzebilir..

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bijondan uyuyor mu ki?? düşüneblrm elegance octaviam da vardı  hatrlıorm o jantı evt bakalm 5nç olcak jant büyük ihtimal

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet uyar,ikiside 5*100 ölçüde.normalde ben o jantta 195-65-15 lastik kullanıyorum ama gördüğüm fabia daha ince yanak lastik takmıştı.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
DÜŞÜNÜYORUM FAKAT SON 2 GÜNDÜR MOTORDAN GARİP SESLER GELİYOR SANIRIM TRİGER ZİNCİRİ YAPIYOR SESİİ  pazartesi bi baktrym onu sonra bi bakım daha yapcm sonra cok değişik bi araba olcak:D resim atcm