škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ön ve arka kamera takılabilen kayıt destekli multimedya

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baloglurecep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Değeri forum arkadaşları ve skoda octavia kullanıcıları...
2015 model styl paket aracıma boleromu söküp kaliteli,boleronun ses kalitesini ekran güzelliğini aratmayacak ortakama 2000 2500 aralığında navigasyonu olan aracın tüm özelliklerini de destekleyen multimedya arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
O fiyata aldığına pişman olmayacağın, aracın tüm özellikleri kullandıracak ve uyum sağlayıp, sorunsuz ve uzun ömürlü cihaz bulamazsın.O paraya pişman etmeyecek alternatif portatif ürünler var bence onlara bak ve tercihini onlardan yana kullan.

Not:Bu konuda forumda oldukça fazla paylaşım ve 2. el satılık ürün ilanı var, ve emin ol satanlar aldıklarına pişman olduklarını yazmasada zararın neresinden dönülse kardır arayışındalar.

Şimdi bir çok satandan tepki alacam ama olsun...
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2017, 09:38:33 Gönderen: MaÇaHeL »

Çevrimdışı baloglurecep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;612534
O fiyata aldığına pişman olmayacağın, aracın tüm özellikleri kullandıracak ve uyum sağlayıp, sorunsuz ve uzun ömürlü cihaz bulamazsın.O paraya pişman etmeyecek alternatif portatif ürünler var bence onlara bak ve tercihini onlardan yana kullan.

Not:Bu konuda forumda oldukça fazla paylaşım ve 2. el satılık ürün ilanı var, ve emin ol satanlar aldıklarına pişman olduklarını yazmasada zararın neresinden dönülse kardır arayışındalar.

Şimdi bir çok satandan tepki alacam ama olsun...

Tekrar selamlar birçok portatif ütğm var demişsiniz ancak isim vermemişsiniz? Bildiğiniz önerebileceğiniz ürünler nelerdir?

Çevrimdışı dr.hsyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Nasıldır bilmem ama fiyat ve özellikler sizin aradığınız gibi, aracınızı bilmediğim için octavia üzerinden gittim , kendi aracınızı seçip de bakabilirsiniz.
http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/skoda/octavia/octavia-5e/necvox-skoda-octavia-multimedya-ve-navigasyon-cihazi-dvn-p1097.html

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dr.hsyn;612563
Nasıldır bilmem ama fiyat ve özellikler sizin aradığınız gibi, aracınızı bilmediğim için octavia üzerinden gittim , kendi aracınızı seçip de bakabilirsiniz.
http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/skoda/octavia/octavia-5e/necvox-skoda-octavia-multimedya-ve-navigasyon-cihazi-dvn-p1097.html

Bu ve bu tip ürünler değil, özellikle bu tip ürünlerden uzak durun. Ne göründüğü gibi kaliteli nede beklendiği gibi işlevsel ve kullanılabilir değiller.

Portatif ; cama, aynaya yada göğüse kendi stantları ile kolay kurulup kaldırılabilir ürünleri kast ediyorum. Bütçe ve zevkinize uygun beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak ürün ne ise araştırarak kendinizin bulması en güzel tasiyedir, bence şu veya bu gibi tavsileri inceleyinve yine farklı şeylerde araştırın kıyaslayın ve sonrada kendiniz belirleyin.

Bu arada formda bu konudaki paylaşımları da üşenmeyin okuyun, onlar sizi daha bi aydılatacak emin olun.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2017, 17:11:41 Gönderen: MaÇaHeL »

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zamanında ben de benzer bir sistemle hem multimedya hem ön-arka kayıt ve hem de geri vites kamerası görevini görecek bir cihaz arayışında oldum. Bildiğim kadarıyla buna en yakın cihaz AVİN (Audio Video İnternet Navigasyon) marka cihazlardı. Fakat bütçeme yüksek geldiğinden vazgeçmiştim. Bütçenize yakın olduğundan araştırabilirsiniz.

Onun yerine ben bu işleri bir şekilde yapabilen ayna tipi, doların ateşinin yükseldiği bir dönemde 122$ a ayna tipi şu cihazı aldım. Daha önce buraya yazmıştım. Herhangi bir sorun yok. 3G/SIM kart desteği olsa da şu an kullanmıyorum. Müzik ihtiyacımı önce RCD510 alarak çözdüm fakat çerçeve sorunundan dolayı söküp yerine Navix 9609 marka/model cihazı ve ayreten tampona bir de geri görüş kamerası ile bin küsür TL ye taktırdım. Kayıt kamerasının geri görüşü de var fakat ekranı küçük olunca hem satınca sökme durumuna karşın farkını verip ilave ettirdim. Bu arada deneyimime göre geri görüş kamerası yeterli olmuyor yanlar için aynaları kullanmak gerekiyor. Arka tampon köşeleri ne kadar yaklaşmış kameranın açısından anlaşılmıyor. Geri görüş kamerasına bakarak hareketli bir ortamda geri gelmek, doğrudan gözle görmeye göre görüntünün gecikme (gerçek zaman/real-time) salise farkından dolayı bir güvensizlik vermiyor değil!

Çevrimdışı dr.hsyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dediğim gibi cihazı bilmiyorum, ancak firma türkiyede vag grubu araçlarda servislerden daha uzman bu tür konularda, serviste bile taktıramayacağınız otomatik park pilot vb uygulamalar yapıyorlar. Sadece fikir vermesi için paylaştım [emoji106], benim de o kadar bütçem yok multimedya için [emoji106][emoji16]