škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mirorr link yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mesay91

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 model rapid im var satış temsilcisi ne sorduğumda miror link var dedi ama  ben bir türlü bağlayamadım yardım edermisiniz

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesay91;595932
2016 model rapid im var satış temsilcisi ne sorduğumda miror link var dedi ama  ben bir türlü bağlayamadım yardım edermisiniz

[MENTION=14364]mesay91[/MENTION]  aracınız üzerindeki media sistemi nedir ? Bolero MIB 2 mi ? 6.5 olandan mı ? Bağlayamadım derken bir hata mı alıyorsunuz ? Menü mü yok ? Detay verirseniz ona göre cevap verelim.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesay91;595932

Rapid'lerde Smartlink yok. Ayrıca satın almanız lazım.

Size aracı satan kişiye telefon açıp ayıplı mal sattığını söyleyin.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;620541

Size aracı satan kişiye telefon açıp ayıplı mal sattığını söyleyin.[/QUOTE [MENTION=12348]Bilgic[/MENTION] kardeş, yok dediğiniz aktivasyon mu gerekli? Benim fabia da var birşey yaptırmadım. Bazı araclarda var aktivasyon gerekli diye gordum. Rapid te menu mü yok direkt? Merak ettim

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;620542
Alıntı yapılan: Bilgic;620541

Size aracı satan kişiye telefon açıp ayıplı mal sattığını söyleyin.[/QUOTE [MENTION=12348]Bilgic[/MENTION] kardeş, yok dediğiniz aktivasyon mu gerekli? Benim fabia da var birşey yaptırmadım. Bazı araclarda var aktivasyon gerekli diye gordum. Rapid te menu mü yok direkt? Merak ettim

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fabia'lar da Smartlink var. Apple Car Play ya da Android Auto ile, isterseniz de Mirrorlink ile bağlanabiliyorsunuz.

Ancak bu özellik Rapid'de yok. Siz kullanmak isterseniz, Skoda fabrika aktivasyon kodu gönderiyor. Rapid'de menü yok. Ancak makyajlanmış Rapid'ler hakkında bilgim yok.