škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero 6.5" Dokunmatik HMI Multimedya Sistemi

yasin · 24 · 17357

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yasin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2015 modellerindeki versiyonuna geri görüş kamerası bağlanabiliyor mu  ve hangi uzantıları destekliyor video oynatabiliyormu son olarak park sensörü sonradan takılırsa görsellik oluyormu bilginiz varmı teşekkürler

Çevrimdışı necdet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2014 aracıma taktırmak istiyorum nereden emin edebiliriz arkadaşlar .piyasa necvox ve bilumum çin malları var ama pek tercih edilecek gibi değil sanki. o yüzden orjinal bolero temin etmek istiyorum tabi kamera takılabilyorsa..

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet takılabiliyor,  skodadop fiyatı 285$, montajı yapılacak, bir de sanırım yazılımdan ayarlama yapılacak. Önceki aracımda kamera vardı, çok bir faydasını görmedim. Standart sensörler daha iyi iş görüyor. Fakat aracın arkasında çocuk vs olma ihtimali olan yerlere park ediyorsanız hayat kurtarır... Aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Bana 10 gün içinde teslim ettiler.

Skodadop low line camera link, orjinal geri görüş kamerası

Çevrimdışı gercekefe

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
octavia elegance larda geri görüş kamerası yok mu? yok ise serviste taktırma maliyeti nedir bilginiz var mı?

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geri görüş kamerası opsiyonel olarak sunuluyor, taktırma için enderelektronik takabilir

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin;512438
2015 modellerindeki versiyonuna geri görüş kamerası bağlanabiliyor mu  ve hangi uzantıları destekliyor video oynatabiliyormu son olarak park sensörü sonradan takılırsa görsellik oluyormu bilginiz varmı teşekkürler

Benim aram fabia 3 style 6.5 bolero var sonradan takılma park sensörü görsellik yani OPS olarak ekrana gelmiyor.Sadece orjinal park sensörü ise mümkün oda 1.000 TL.

Video oynatabiliyorum fakat mirrorlink var araçta bu sayede sıkıntı olmuyor.

Geri görüş kamerası takılsa bile fabia da çok ihtiyacım yok sensör fazla fazla yetiyor ( Araba o kadar ufak ki :D )

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
herkese merhaba , bolero teybe bu verilen linkten değil de dışarıdan bir kamera alsam görüntü alabilir miyiz acaba , çünkü burada da sadece kamera ve kabloları var başka ek bir cihaz görünmüyor ?
teşekkürler

Çevrimdışı art_SRY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ozelmekanik.com

Çevrimdışı vn5212

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bolero 5 ve 6,5 kamera multimedya
merhaba arkadaşlar Bolero uyumlu araçlar fabia 3 oktavia 3
çihaz degişmeden navigasyon multimedia ve geri görüş kamerası takıla biliyor
yazılımla linki atıyorum

https://youtu.be/RgOuR7mokZI

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu yazılımı nerden bulabiliriz kendimiz yükleyebiliyormuyuz teşekkürler

Çevrimdışı vn5212

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mkose;567426
bu yazılımı nerden bulabiliriz kendimiz yükleyebiliyormuyuz teşekkürler

http://www.zenec.cz   sitesinde

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çok özür diliyorum arkadaşım bu yazılımı ben bulamadım sana zahmet sen buraya yada daha farklı bir yere indirip link versen bize,  birde sadece yazılım ile oluyormu herhangibir kart felan takmak gerekiyormu teşekkürler