škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb III Resmi Yayınlanan Resimler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdikinden az yakacağı kesin,aracın hafifleyeceğini göz önüne alırsak. Şu an ben İstanbul da karma tüketimde 6,5 lt altına düştüğünü görmedim.

Bence de 6 lt yeterli.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
6lt bnce de kötü bir değer değil. Ancak bu aracı alıp sonrasında 110bin verdik kardeşim tüketimi 4lt yazıodu ama 6lt yakıo Skoda tüüü kakaa dien tipler olacaktır.

O nedenle şimdiden uyarayım dedim :)

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
şu ana kadar en düşük gördüğüm yakıt şehir içi yeni clio dizelde o da 5,5 litre :) bu kasaya 6 litre yaksın başka şey istemem

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Su gavur abinin cektigi lansmandaki inceleme videosu uzerinden konusuyorum (fume arac):

Camurluk ve lastik arasi cok bos bariz leylegimsi kalmis. Ancak ceonun tanittigi gri aracta bu bosluk yoktu/makul seviyedeydi.

Yarim cam tavan olayi guzel

Arka stoplar suphesiz harika.

Lansmandaki manken hatunlar cok mutuasip ve sonuk kalmis o ne arkadas oyle škodayi da mi ak sermaye satin aldi? İki gozumuz gonlumuz acilaydi nolurdu? Bebek gibi arabanin lansmanina hic yakismamis bence.

Son olarak bahsettigim fume aracta tuhaf bir sekilde pozitif kamber var. En azindan sag arka tekerde net gorebildim. Camurlukla olan bosluk da fazlaydi. Tirdan falan dusurmus olmasinlar sakin?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;498777
Su gavur abinin cektigi lansmandaki inceleme videosu uzerinden konusuyorum (fume arac):

Camurluk ve lastik arasi cok bos bariz leylegimsi kalmis. Ancak ceonun tanittigi gri aracta bu bosluk yoktu/makul seviyedeydi.

Lansmandaki manken hatunlar cok mutuasip ve sonuk kalmis o ne arkadas oyle škodayi da mi ak sermaye satin aldi? İki gozumuz gonlumuz acilaydi nolurdu? Bebek gibi arabanin lansmanina hic yakismamis bence.

Son olarak bahsettigim fume aracta tuhaf bir sekilde pozitif kamber var. En azindan sag arka tekerde net gorebildim. Camurlukla olan bosluk da fazlaydi. Tirdan falan dusurmus olmasinlar sakin?

Kahkaha atıyorum şuan reyiz alem adamsın :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı kullanmamış ki test olsun abi bu :) İnceleme olur bundan anca :)

Çevrimdışı amraam

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;498777

Fuar ve lansman için alelacele hazırlanan prototip araçlarda hoş görmek lazım böyle şeyleri :)
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2015, 20:32:44 Gönderen: amraam »

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: ailotana;498959
Aracı kullanmamış ki test olsun abi bu :) İnceleme olur bundan anca :)

Evet, mıncıklamadan öteye geçememiş.

Bu 120'lik TDI'ın yeni kasayla vereceği hissiyatı merak ediyorum. Eski kasadan atik olacağı kesin. Tork aynı ama platform anlamında iyileştirmeler vardır herhalde.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;498975
Evet, mıncıklamadan öteye geçememiş.

Bu 120'lik TDI'ın yeni kasayla vereceği hissiyatı merak ediyorum. Eski kasadan atik olacağı kesin. Tork aynı ama platform anlamında iyileştirmeler vardır herhalde.

Motorda farkliliklar var abi. MQB deki 1.6 tdilarin turbosu normal 1.6 tdilardan farkli zaten. 120 liktede cok ince detaylar var. Tork ayni ama daha fazla devirde sunuyor vs.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Donanım listesi ve fiyatı görmedik henüz, yalnız şunu söyleyebilirim ki; şu aşamada Passat'tan iki eksik nokta var: High led farlar ve hayalet gösterge. Çok mühim mi bence değil ama olsa iyi olurdu. Zaten daha önce de yazmıştım sanki, benim üç takıntım vardı bu arabada nakıse olarak: Renkli teyp ve renkli yol bilgisayarı ekranının olmaması, elektro mekanik el freni ve son olarak arka tasarımda keskin çizgilerin olmaması. Sağ olsunlar üçünü de halletmişler. Herkese iyi akşamlar...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanirim gosterge ve led i bilerek yapmadilar. Sonucta vw nin bir adim gerisinde kalmak durumunda. Onlar da olsaydi passattan cok cok daha guzel bir arac olurdu.
Dikkatimi ceken bir diger husus da eskiden superb baba arabasi gibi duruyordu passata nazaran. Simdi tam tersi passat daha baba isi olmus superb daha sportif cizgilere sahip

Çevrimdışı nilerdal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Klasik tasarım olarak eskisi :)

Yenisi modern ve dinamik....

Ama elbette yenisi....