škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Akıllı Telefon Tavsiyesi...

harun · 147 · 34789

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fmaka;457267
HTC ONE MİNİ  ve LG G2  hangisini seçelim?

bu kıyaslamada LG G2 derim, mini lerin performansı normallerine göre epey düsük sanırım,

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir yıldır Motorolar atrix kullanıyordum.kullanıyordum. Ekranının kenarında hafiften bir kalkma oluyordu iki kez garantiye gönderdim 5-6 gün içinde cihaz tekrar geri gelmişti.Ocak ayının ortalarında tekrar garantiye gönderdim ekran kalkmasına ek olarak bu sefer ekrandaki pixelleride ufak bir problem daha oluşmuştu.Şuan 20 iş gününü de geçti garantiye gideli.BendeTüketici mahkemesine gittim dilekçemi yazdım.%80 para iadesi çıkar dediler.Zaten motorola Türkiye'den çekildiği için atrixlerin çoğunda para iadesi çıkıyor.Neyse konuyu fazla uzatmayayım.

Kısacası telefonsuz kaldım.Aklımdan 2.el s3 almak geliyor.Fiyatları 700 lira civarında ama biraz internette dolaşınca kafam karıştı.
Telefondan da aşırı beklentisi olan biri değilim.Atrix bana fazlasıyla yetiyordu.Birtek kamerasını beğenmiyordum.Android sürümü 2.3.4 tü onun ama kasa kalitesi çok iyiydi.Evde bir tane de s2 var.S2 oyuncak gibi geliyor bana.

Telefondan beklentim 4 yıl kullanabileceğim ikincielse 700 civarı sıfır olursa 900 civarı bir telefon istiyorum.kamerasıda biraz düzgün olsun yeter.Önerileriniz nelerdir?Sıfır ikinci elher türlü öneriye açığım.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
HTC al rahat et. Kasa kalitesi muazzam ancak fiyatlar tabi yüksek.
Google Nexus bakabilirsin 700 civarına.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Htc kasa kalitesi olarak suan başarılı 3 yıldır kullanıyorum hiçbir kılıf falan kullanmadan öyle çok dikkat çeken bi soyulma falan yok sadece arkada parlak htc harflerinden biri düştü köşelerde azcik vuruk var o kadar hiç te arıza yapmadı birkere dusurdum ekranı kırıldı değiştirdim o kadar hani çok kollayan biri de değilim önceki telefonlarim hep 1 yılda gidiyordu Android te 4 yıl kullanmak mümkün değil zira hergün uygulamalarin kalitesi ve boyutu artıyor suanda hafızasi uygulamalar için yeterli gelmiyor.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anamarina;459117
Htc kasa kalitesi olarak suan başarılı 3 yıldır kullanıyorum hiçbir kılıf falan kullanmadan öyle çok dikkat çeken bi soyulma falan yok sadece arkada parlak htc harflerinden biri düştü köşelerde azcik vuruk var o kadar hiç te arıza yapmadı birkere dusurdum ekranı kırıldı değiştirdim o kadar hani çok kollayan biri de değilim önceki telefonlarim hep 1 yılda gidiyordu Android te 4 yıl kullanmak mümkün değil zira hergün uygulamalarin kalitesi ve boyutu artıyor suanda hafızasi uygulamalar için yeterli gelmiyor.

Htc nin hangi modeli?

One x'i hepsiburada da 1000 liraya satıyorlar ama biraz araştırdım Telefona denmeyen kalmamış.Htc güncellemeyi kesmiş.Bu benim için çok önemli değil.Zaten bugün alabileceğim telefonların çoğuna da bir yıl içinde güncelleme biter.Benim için problem bataryası içindeymiş çıkarılamıyormuş ve şarj süresi kısaymış.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beyler, LG G3 16 gb 2gb ram mi? yoksa Note 3 32 gb 3gb ram mi?

Çevrimdışı J.Marston

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;479600

Bence kesinlikle LG G3. Bir Samsung galaxy s5 kullacısı olarak bunu söylüyorum.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar daha yeni asus zenfone 4 aldım yeni az kullanılmış,özellikleri fiyatına göre gayet harika diyebilirim.Hatta zenfone 5 bile fevkalade diyebilirim parası az olup beklentisini yüksek tutanlara.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;479629
Arkadaşlar daha yeni asus zenfone 4 aldım yeni az kullanılmış,özellikleri fiyatına göre gayet harika diyebilirim.Hatta zenfone 5 bile fevkalade diyebilirim parası az olup beklentisini yüksek tutanlara.

Bende o fiyatlarda bir alet bakıyorum. General Mobile Discovery 2,Casper Via V5 ve Asus Zenfone 5 arasında kaldım. Zenfone boyut olarak biraz büyük geldi gözüme ve ekran en parlakta bile sönük duruyor. Discoverylerde de en ufak darbede kasa çatlaması sorunu varmış ondan çekiniyorum. Casper ise antutu testlerinde çok geride kalıyor bu iki telefona oranla. Kafam iyice karıştı yani :D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Huawei P7 öneriliyor ama hiç anlamam :D bi bakın isterseniz.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;479600

Abi %100 G3 başkası yalan..

Alıntı yapılan: Can;479634
Bende o fiyatlarda bir alet bakıyorum. General Mobile Discovery 2,Casper Via V5 ve Asus Zenfone 5 arasında kaldım. Zenfone boyut olarak biraz büyük geldi gözüme ve ekran en parlakta bile sönük duruyor. Discoverylerde de en ufak darbede kasa çatlaması sorunu varmış ondan çekiniyorum. Casper ise antutu testlerinde çok geride kalıyor bu iki telefona oranla. Kafam iyice karıştı yani :D

Turkcell T50'ye bakın.F/P olarak hepsini tek alır. Casper'ın tek numarası 8 çekirdek. Başka bir  işe yaradığı yok..
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2014, 08:24:33 Gönderen: alperen »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Şarjı en az 2-3 günü rahat çıkaran akıllı telefonlar ne zaman çıkacak?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;479652
Şu anda yeni bir pil hücre teknolojisi ile gelişmeler vardı. Şarj süreleri ciddi artacaktı. Ama bir anda teknolojiyi piyasaya sürmezler. 2 senesi var..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı amraam

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;479652

Sony Z3 Compact modelinin lansmanında 2 tam günü çıkardığı söylendi.Henüz piyasaya çıkmadı Türkiye'de 1-2 aya çıkacak. Test yapan websitelerinde de şarj süresinin rekor seviyelerde olduğu söyleniyor. Bakalım bekliyoruz.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şarj konusunda Bime Sony'nın taşınabilir şarj cihazı geliyor. Nasipse ondan alacağım. Baska olmuyor ;)