škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda çıkma sağ dikiz aynası yada camı lazım !

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fabiaman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda çıkma sağ dikiz aynası yada camı lazım ! Elinde orginal olanı varmı yada uygun fiaytlı cam olayını nasıl çözerim bu konularda biraz takıntılıyımda :) önerilerinizi bekliyorum.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
camin orjinali 80 90 , dimanond marka cakmasi 30 40 lira civari.  ben diamond olani aldim cok adi isitmasi calismiyor.

Çevrimdışı fabiaman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;461251
camin orjinali 80 90 , dimanond marka cakmasi 30 40 lira civari.  ben diamond olani aldim cok adi isitmasi calismiyor.

Benimki elektrikli ısıtma yok ama bir tane camcı var bu işlerler uğraşıyor ben yaparım yalnzı arabayaı getir falan dedi ne kadar güvenlir oluyor bu tür camlar nasıl yapılıyor bilen varmı ? birde o diomond camı hangi siteden aldın.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
camcının yaptığı olmaz. o aynanın bir bombesi var, odağı falan tutmaz.
ben de senin gibi önce camcıda yaptrdım, 10 tl verdiğimle kaldım, bir halta yaramadı.
diomond olan skopar.com da var. ben ankarada parçacıdan aldım.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ayna marketi var internette. oraya bir bakın isterseniz. ben bir projem için aldım hala kullanıyorum. ısıtmasıdahil herşeyi çalışıyor.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fabiaman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fabiaman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
şöyle birşey buldum octavia,  FABİA diye geçiyor yani her ikisinmede oluyormuş bakalım irtibata geçemedim telefonla arıyorum açmıyorlar ulaşınca soracağüım olup olmadığını  ürün bu  http://www.aynamarketi.com/OCTAVIA-FABIA-ELEKTRIKLI-AYNA-CAMI-9704-R-KUCUK-TIP,PR-20036.html

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
telefonu açmıyorlarsa sıkıntı. güvenip de alışveriş edilmez

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben ayna marketinden alışveriş yaptım. projem için ayna aldım. sıkıntı olmadı. kendi sitelerindeki telefonundan aradım ben de. baya da ilgililerdi. tabi o zaman öyleydi. şimdi ne durumda bilemem

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiaman;461789
Bana fabia 1 sağ elektrikli ayna camı lazım arkadaşlar.

Fabia 1 ayna camıyla  ''- passat(97-03) golf4, polo6N2, toledo(2000-2004), Bora, octavia1, audiA3-1'' aynıdır.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı fabiaman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet ayna marketinden aldım biraz ilgisizler aynı gün çıkmadı kargo 1 gün sonra çıktı.  neyse geldi ürün ve taktım biraz yerine oturma konusunda sıkıntı oldu gibi geldiysede hallettim sayılır. ayrıca şöyle bir uyarıda bulunayım yeni ayna orjinal aynaya nazaran daha mat ve sanki karanlık gibi gösteriyor bunu dikkate alın onun haricinde normal cam falanda değil idare eder  fiyat olarakta 17+5 kargo ile geldi bana makul fiyat.