škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2014 seat ibiza

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fabialife

• Ziyaretçi
hayırlı olsun, güle güle kullan. sağlam güzel arabadır.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç hiç beklemediğimiz hızlılıkta ankaraya gelmiş bugün nasipse teslim alacaz. Emniyete gidip kendim plaka seçmek istiyorum inşallah rüşvet işini abartmazlar

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;464914
Araç hiç beklemediğimiz hızlılıkta ankaraya gelmiş bugün nasipse teslim alacaz. Emniyete gidip kendim plaka seçmek istiyorum inşallah rüşvet işini abartmazlar

İnternetten plaka tahsis sisteminde istediğiniz plaka varsa ordan seçin.Hiç bir para ödemezsiniz.Yoksa biraz bağış isterler.

http://www.ankara.pol.tr/Sayfalar/Plaka_Tahsis.aspx

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orda yok 2 tane e ile başlayan plka var s ile hiç yok uyduramadım bide ordan bakayım olmazsa burdan seçerim

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yetişmemiş bugün ne hikmetse 10 da gitsek akşama alırmışız 10.30 gittiğimiz için alamamışız pazartesi yada salı verceklermiş. Vermeye gönülleri yok heralde :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hadi hayırlı olsun. jant boyama için sanayide güzel bir boyacıyla anlaşacaksın. arabayı takoza  koyacaksın 1 gün. lastikçi sökecek lastikleri. boyacı boyayacak sobra lastikleri takıp arabaya takacaksın. 200-500 arası bişeyler isterler herhalde..

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;464965
hadi hayırlı olsun. jant boyama için sanayide güzel bir boyacıyla anlaşacaksın. arabayı takoza  koyacaksın 1 gün. lastikçi sökecek lastikleri. boyacı boyayacak sobra lastikleri takıp arabaya takacaksın. 200-500 arası bişeyler isterler herhalde..

Eyvallah hocam. selamlamayı açmak istiyorum vag.com varmı tanıdığın hocam ankarada

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğuşa göre kısa bana göre çok uzun bir sürenin sonunda aracımı teslim aldım bugün akşam. Öncelikle gördüklerim gayet konforlu süspansiyonları var aynaların muhteşem görüş açıları var hill holder güzel çalışıyor birinci vitese geçirirken biraz zorlanıyorum muhtemelen ilerleyen dönemlerde düzelir. Çekiş olarak 60 km yol yaptım bugün beklediğimden iyi geldi motor bana sadece bayağıdır turbo beslemeli motor alışkanlığı olarak 2000-3000 arası bi zıplama bekliyo bünyem o yok düz ivmeleniyo araç. Yakıt olarakta forumdaki arkadaşlar bilir ekonomi odaklı kullanırım özellikle ilk bin km 3000 deviri geçmemeye dikkat ediyorum. Bugün doğuştan aldım aracı konya yolundan aşağıya inerken bpden 70 lira benzin aldım 140 km gösterdi yol bilgisayarı eskişehir yoluna dönüşte trafik vardı milli kütüphaneye dönüp u çektim ancak yinede 10 dk dur kalka girdim congresiumdan bi arkadaşımı alıp bayağı yoğun akıcı olan eskişehir yolundan bağlıcaya gittim. Cc 5 dk ya kullandım ya kullanmadım çok yoğundu trafik oraya vardığımda 5.9 du ortalamam. Daha sonra bağlıca içinde gezdim biraz ordan tekrar eskişehir yolundan eve geldim dönüşte 82 sabitti araç eve geldiğimde 5.6 ortalamam vardı. Enson bi bahçeli yapıp geldim dayanamayıp şuan 5.8 le parkettim aracı tam şehir içi kullanımında muhtemelen 6.5 dolaylarında yakacak araç ki bu benm için gayet tatmin edici rakamlar. İyi geceler. Saygılar :)

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şehir içi 7-8 lt arası kışın 8-9 lt arası yakarsın... tabi bu tam şehir içi.. bol ışık.. dur kalk ara sokaklar v.s...düz yollar da bu kadar da yakmaz.. uzun yolda da 120-140 km hızla gitsen 6.5 lt yi geçmez..

hayırlı olsun bu arada..

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vızvız güle güle kullan. selamlamayla uğraşacak vag.comlu tanıdığım yok malesef.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;466412
vızvız güle güle kullan. selamlamayla uğraşacak vag.comlu tanıdığım yok malesef.

Eyvallah hocam aklında olsun gene

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vagcomdan anlayan biri bana da lazım ya..Araca da Maşallah.