škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yeti Greenline Görüşler

mzantur · 19 · 13517

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı birolka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracım Yeti Ambiton, aracımda Bolero müzik sistemi, iç kararan ayna, yağmur sensörü ve yan aydınlatmalı aynalar var. Araç alırken donanım olarak isteseydiniz bunlar olabilirdi. Benimki biraz şans oldu. Satıcının bunları bana önermesi ve fiyat farkı olarak da 750 tl istemesi sonucunda kabul ettim. Yoksa benim araçta da bu saydıklarım olmayacaktı.

Çevrimdışı istavrit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
750 liramı biraz değil fazlasıyla şanslısınız

Çevrimdışı turkayenez

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: birolka;420224
Aracım Yeti Ambiton, aracımda Bolero müzik sistemi, iç kararan ayna, yağmur sensörü ve yan aydınlatmalı aynalar var. Araç alırken donanım olarak isteseydiniz bunlar olabilirdi. Benimki biraz şans oldu. Satıcının bunları bana önermesi ve fiyat farkı olarak da 750 tl istemesi sonucunda kabul ettim. Yoksa benim araçta da bu saydıklarım olmayacaktı.
Sakıncası yoksa aracı kaça aldığınızı yazar mısınız?

Çevrimdışı birolka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracımı 29 Eylül 2012 tarihinde İstanbul'dan 52.500 tl ye aldım. Aracı bu donanımda almamda satıcı ile telefonda kurduğum ahbablığın da etkisi vardı. Telefonla görüşerek aracı hiç görmeden anlaşma sağladım. Ben Sinop'ta yaşıyorum. Samsun daha yüksek fiyat söyleyince aldım elime telefonu bayileri bir bir aradım(Diyarbakır Urfa vb) En son İstanbul bayilerinbden birinde düşük teklif aldım, telefonda hemşeri falan derken böyle bir aracı önerdi ben de kabul ettim. Biraz şans oldu diyebilirim.