škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 fabianiz ne kadar yakiyor acaba ?

erciyes · 96 · 26598

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erciyes

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba son ölçümüm arkadaşlar günceldir. Aygazdan litre fiyatı 2,44TL'den 20liralık aldım 83km gittim lpg şehiriçi verileri

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
90 TL'lik gaz ile 390-400km arası gidiyorum ş.içi. İskenderun da olsam 350 zor giderdim ama, her şehirin içi aynı değil.

Çevrimdışı hakantuna

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı scotch

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
şehir dışı 250-260 krş lpg de yakıyor
şehir içi  300-330 krs lpg de

1,4 mpi  2002 model 85000 de aracım
yeni alldığım için alışamadım sanırım 3. viteste hiç çekmiyor en uak yokuşlardfa. benzinde bile öyle :S

Çevrimdışı sercan55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu gece Ankara dan Samsun a geldim Ankaradan 60 tl lik lpg aldım 2.05tl den 385 km yol yaptım Samsun a geldim hala gaz bitmedi.60 liralık gaz koydugumda depoda gaz yoktu

Çevrimdışı erciyes

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sercan55;363590
Bu gece Ankara dan Samsun a geldim Ankaradan 60 tl lik lpg aldım 2.05tl den 385 km yol yaptım Samsun a geldim hala gaz bitmedi.60 liralık gaz koydugumda depoda gaz yoktu

merhaba bende salı günü konya'ya gideceğim değerleri paylaşırım sizin ki şuan iyi gibi görünüyor yol şartları nasıldı?

Çevrimdışı sercan55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bana göre değerler baya iyi geldi.Fazla hızlı gitmedim genelde 90 100 110 civari geldım yolun bazı kısımları bozuktu fazla degil ama oralarda yavaşladım sadece biraz onun dşında anormal bi durumla karsılaşmadım.

Çevrimdışı erciyes

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sercan55;364093
bana göre değerler baya iyi geldi.Fazla hızlı gitmedim genelde 90 100 110 civari geldım yolun bazı kısımları bozuktu fazla degil ama oralarda yavaşladım sadece biraz onun dşında anormal bi durumla karsılaşmadım.

bitti mi peki şuan lpg kaç km gittiniz

Çevrimdışı sercan55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
daha bitmedi ankaranın çıkısından aldım gazı yani çıkısına dogru ordan evıme gelene kadar 385 km gittim dünde 2 kere kısa mesafe gıttım km ye bakmadım gaz hala bitmedi ama bitmek üzeredir muhtemelen

Çevrimdışı oxmoxtox

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben 45 lt full depoyla 900 km yol gittim.km de 19 kuruş yaktım.mazotun litre fiyatı 3.880 tl shell v-power kullanıyorum.arabam 1.4 tdi 55 kw fabia.

Çevrimdışı oxmoxtox

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu arada en yüksek 120 km hız yaptım.yokuşu bol yol da çok kötü çukur gani

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ankara şehiriçi 100 km de 7 litre yaktı. litre 4.22 den hesaplarsak km de 30 kuruş yakmış.
arabam 1.4 100 bg 2004 choise benzinli...

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akademisyen;371065
ankara şehiriçi 100 km de 7 litre yaktı. litre 4.22 den hesaplarsak km de 30 kuruş yakmış.
arabam 1.4 100 bg 2004 choise benzinli...

Normal yakmış, tam olması gerektiği gibi :ok: 6-6.5'larada iner biraz daha özenli kullanım ile ama şehiriçi tam piyangodur her zaman olması zor tabi :)

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;371143
Normal yakmış, tam olması gerektiği gibi :ok: 6-6.5'larada iner biraz daha özenli kullanım ile ama şehiriçi tam piyangodur her zaman olması zor tabi :)

bugün 90000 bakımını yaptırdım depoyu yine fulledim bakalım bu sefer ne kadar yakacak umarım etkisi olur.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akademisyen;371146
bugün 90000 bakımını yaptırdım depoyu yine fulledim bakalım bu sefer ne kadar yakacak umarım etkisi olur.

Olmaz olur mu, mutlaka yansır bakımında etkisi :ok: hemen bilgisayara yansımaz belki ama 2-3 depo sonra yol şartlarınız fazla değişmezse 6 küsürlü değerlere iner :ok: ben İstanbul'da 5.6'lara kadar indim :)