škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Roomster için Amerikan park Tüyosu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ewregungor

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Her aracın park lambaları genelde far ortalarında iken romininki tam sinyal köşesinde ve durum böyle ikenden bir turuncu park takarak en kolay yönden amerikan parkımızı olmuş oluyor :) Aşağıdaki resimdeki gibi gece çok daha güzel duruyor

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia2, roomi ve yeni yüz octicilerin ilk yaptığı mod işi, bu oluyor genelde...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı samet59"

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
amerikan park yapmadan biran önce o ledlerden kurtulmaz gerekiyor nacizane fikrim sakın yanlış anlamayın ama şahinciler bile bıraktı o ledleri sis farında yuvarlak olan bir derece de o şerit ledler çok kötü duruyor

Çevrimdışı ewregungor

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aracımı baştan aşağıya değiştirdim yeni resimlerini atıcam çekince jantları ofsetsiz ile değiştirdim ledler söküldü şimdi daha orjinal oldu :)

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende bir kaç ay önce 0park ampullerini turuncu ile değiştirdim gerçekten güzel duruyor yalnız sağ farın arkasında bir filtre var onu söküp takmanız lazım sağ tarafki ampulü yoksa el girmiyor.(takmak isteyenler için 12V dipsiz park ampulü diye alablirler)

Çevrimdışı bougoss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama yeni başlık açmak istemedim
amerikan part modülü kullanan var mı içimizde? vagcom ile açtırma şansım malesef yok eskişehirde bildiğim kadarıyla. ama böyle bir modülle çözebilirim diyorum. elektronik aksamda sorun çıkarır mı?:gkhn: