škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Silecekler!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yakın zAmanda silecek takımı alan var mı? Varsa nereden nekadara ve nasıl

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orijinal silecekler oldukça pahalı, Valeo First serisi alabilirsiniz. Superb 2 için olanı 40-TL civarına almıştım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sileceksepetini öneririm ben de, fiyatlarını uygun buluyorum. Bosch grubu ürünler için özellikle, servisin yarı fiyatına almıştım Citigo için

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İki hafta önce Octavia için ön silecek takımını Sileceksepeti.com'dan 55 TL'ye aldım. Bosch marka ve oldukça iyi. Orjinali ile boyutları aynı. 2 günde elime ulaştı. tavsiye ederim.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
3 hafta önce ümraniye oto sanayiden aldım. Usta SWF marka dedi orijinal de bu markayı kullanıyormuş galiba. Hatta aracın üstündeki orijinalin içini gösterdi SWF yazıyordu. Ön çiftini 70 liraya aldım gayet memnunum sorunsuz çalışıyor.

Şunun aynısı hocam:
http://www.otosupermarket.com/myassets/products/550/swf-silecek1.jpg?rev=1461689282

Çevrimdışı Hantug

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta bakım için gittiğimde servise sordum. Orjinal  ön 2 silecek için 90 TL gibi bir rakam söylemişti servis danışmanı.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Silecek konusu buradayken birşey soracağım. Sizin de sol sileceğiniz auto konumundayken biraz yukarıda kalıyor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı şafak

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hepsiburada dan sileceksepeti dükkanından 50 tl ye almıştım 1 ay önce ama şimdi baktım 70 tl olmuş. vay arkadaş

Çevrimdışı dervişbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.drive.net/r/skoda/1303477/
Ben servisten 90 TL ye almıştım geçen ay.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kipa'dan çiftini 10 liraya aldım.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orijinali genelde SWF yada valeo çıkar iki üründe aynı fabrikada üretilmektedir.Bende SWF tavsiye ederim.Çifti 55-60 tl civarındadır

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sileceksepeti.com 'u tavsiye ederim hizmet çok güzel aynı gün kargoya veriyorlar bosch marka silecekleri. Size düşen sadece aracın marka modelini yazmak fiyatlarda çok uygun. Birkaç ay önce ben sileceksepetinden aldım